MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

MISTRZOWIE HANDLU 2019 | Wybraliśmy najlepszych sprzedawców, florystów, sklepy i kwiaciarnie w Wielkopolsce. Zobacz zwycięzców!

Marcin Szyndrowski, Milena Kochanowska
Zakończył się wielki plebiscyt MISTRZOWIE HANDLU 2019

W kat. SPRZEDAWCA ROKU wygrała Barbara Danielska, Mini Max Drób, Gniezno. Drugie miejsce zajęła Wioletta Lewandowska, Sklep Gral, Leszno, a trzecie - Dorota Zowczak, Piekarnia Cukiernia Rawa, Poznań. Milena Ignasiak, Monew dla wyjątkowych kobiet, Krotoszyn zajęła wysokie 30. miejsce

Nasza liderka pracuje w butiku Monew i oferuje odzież wyjątkową - dla wyjątkowych kobiet. Klasyka i styl. - Chcesz poczuć się naprawdę wyjątkowo? Tak niewiele potrzeba. Odwiedź nas i sprawdź, czym możesz w życiu jeszcze zaskoczyć. Każdego dnia bądź inna MonEw pomoże Tobie odkryć inną siebie - zachęcają panie z butiku.

MonEw to miejsce dla kobiet ceniących indywidualizm i wygodę. Od kilku lat wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientek, poszerzając asortyment kolekcji zarówno eleganckich, jak i ze sportowym "nieładem". Oferuje również szeroką gamę dodatków, stanowiących doskonałe uzupełnienie kolekcji.

Wśród SKLEPÓW ROKU wygrał Sklep Medyczny Jamed S.C., Gniezno, ul. św. Jana 9. Drugie miejsce zajął sklep GOLD SZAMOTUŁY, a trzecie - Dan-Art, Koło, ul. Kolejowa 3. LEWIATAN BENICE, Benice, ul. Krotoszyńska 14 zajął 8. miejsce.

Polska Sieć Handlowa Lewiatan powstała w 1994 roku jako organizacja zrzeszająca kupców prowadzących działalność handlową. Pierwotnie była to nieformalna grupa zakupowa, lecz już w 1995 jej członkowie postanowili założyć spółkę akcyjną pod nazwą Związek Kupców i Producentów Lewiatan '94 S.A. Jej głównym celem było konkurowanie z sieciami zagranicznymi, które coraz aktywniej działały na rynku polskim. W założeniu inicjatorów sieci walka ta miała odbywać się z wykorzystaniem efektu skali i związaną z tym możliwością uzyskiwania korzystniejszych cen zakupu towarów od dostawców.

Najlepszą KWIACIARNIĄ ROKU jest Kwiaciarnia Kwiatowe Inspiracje, Turek, os. Wyzwolenia 2. Drugie miejsce zajęła Kwiaciarnia Joanna, Łęgowo 20, a trzecie miejsce - Kwiatowe Love, Kalisz. Kwiaciarnia Mercedes, Krotoszyn, ul. Ostrowska 43 zajęła 25. miejsce.

W Kwiaciarni Mercedes znajdziemy: kwiaty cięte, kwiaty doniczkowe, kwiaty rabatowe. Pracownikom nie jest obce profesjonalne przygotowanie dekoracji ślubnych, florystyka okazjonalna i florystyka funeralna. Znajdziemy tutaj również pomysły na prezenty, alkohole i biżuterię srebrną.

Od 2017 roku w nowo otwartej Kwiaciarni wykonywane są dekoracje i propozycje świąteczne na Boże Narodzenie w SHOW ROOMie, który co roku jest wzbogacany. Uatrakcyjniana i poszerzana jest również szeroka gama produktów wiosenno-wielkanocnych.

- W kwiaciarni pracuję już kilkanaście lat, uwielbiam tą pracę i kwiaty. Zamiłowanie do roślin mam od dzieciństwa. Do tej pasji i do tworzenia trzeba posiadać zdolności manualne i być bardzo kreatywnym, a tego nigdy mi nie brakowało. Wkładam w pracę dużo serca i dzięki temu zdobywam duże uznanie wśród klientów - mówi Katarzyna Zakońska z Kwiaciarni Mercedes, która jest osobno nominowana do kategorii FLORYSTA ROKU.

W kategorii BUTIK ROKU wygrał Cloe Butik, Gostyń, ul. Witosa 7. Drugie miejsce zajęła EVITA, Rynek 6, Kiszkowo, a trzecie - Ewa Jarnut Sklep Odzieżowy Sara, Lwówek, ul. 3 Stycznia 2. White Butik, Krotoszyn, ul. Koźmińska 19 zajął 13. miejsce.

White Butik powstał we wrześniu 2016 r. Mieści się przy ulicy Koźmińskiej 19 w Krotoszynie (wejście od ulicy Słodowej). Właścicielką jest Ilona Jamry-Hamrol. - Nie do końca planowałam utworzenie butiku z odzieżą. To wyszło pod wpływem chwili, kiedy zrezygnowałam z pracy w szkole. Mój pomysł bardzo wspierał i wspiera mąż, najbliższa rodzina oraz przyjaciółki. Prowadzenie butiku z pracy, przerodziło się w pasję, którą realizuję z dużą satysfakcją - mówi pani Ilona.

Butik ma swoje stałe Klientki, które odwiedzają go często. - Przychodzą nie tylko na zakupy, ale także na pogaduchy. Największą nagrodą dla nas są opinie powracających klientów. W naszym butiku znajdą Państwo odzież głównie polskich producentów. White Butik to sklep z odzieżą damską, w którym stawiamy na dobry wygląd, doskonałą jakość ubrań, wygodę oraz najnowsze trendy w modzie. Prowadzimy sprzedaż stacjonarną oraz online. Jest to nasza druga nominacja w plebiscycie w kategorii Butik Roku w ciągu 3 lat prowadzenia działalności. W 2017 roku zajęliśmy I miejsce w kategorii Sklep Roku w powiecie krotoszyńskim - kończy pani Ilona.

W kat. JUBILERA ROKU podium w całości dla TRINITY Salon Jubilerski kolejno ze Środy Wielkopolskiej, Śremu i Gostynia.

W kat. SKLEP Z ZABAWKAMI ROKU wygrał Sklep Skrzat Świat zabawek kreatywnych, ul. Głogowska 132/140, Poznań. Drugie miejsce zajął Sklep z zabawkami ZABAWKARNIA, Poznań, ul. Podgórna 3, a trzecie miejsce - Skrzat, Poznań, ul. Książęca 15D. Hurtownia Zabawek AWZ, Krotoszyn, ul. Ostrowska 38 zajęła 6. miejsce.

W kat. FLORYSTA ROKU wygrała Agnieszka Skrzypczak, Kwiaciarnia, Kościan. Drugie miejsce zajęła Oliwia Koller, Kwiaciarnia "U Urszuli", Poznań, a trzecie Jakub Kamiński, Akademia Kwiatów, Gniezno. Katarzyna Zakońska, Kwiaciarnia Mercedes, Krotoszyn zajęła 6. miejsce.

KLIKNIJ i zobacz aktualne wyniki głosowania:

Wybierz kategorię w finale wojewódzkim:

Sprzedawca Roku
Sklep Roku
Kwiaciarnia Roku
Butik Roku

Wybierz kategorię wojewódzką:

Sklep Jubilerski Roku
Sklep z Zabawkami Roku
Florysta Roku

Zobacz wyniki głosowania w etapie powiatowym:

Wybierz kategorię i kliknij:

Sprzedawca Roku
Sklep Roku
Kwiaciarnia Roku
Butik Roku

Partnerem merytorycznym plebiscytu jest WIELKOPOLSKI ZWIĄZEK PRACODAWCÓW LEWIATAN.


KLIKNIJ I ZOBACZ GALERIĘ LIDERÓW

Wszystko jedno, czy udajemy się na większe zakupy, czy tylko wpadamy do pobliskiego sklepu po kilka drobiazgów - z handlem mamy kontakt praktycznie codziennie. I choć w ostatnich latach przybyło dużych sklepów, w których wszystko można kupić pod jednym dachem, my wciąż mamy swoje ulubione, małe sklepy, w których robienie zakupów jest przyjemnością. Cenimy w nich miłą atmosferę, uprzejme traktowanie i bezpośredni kontakt ze sprzedawcą.

W ramach wielkiej akcji na łamach "Głosu Wielkopolskiego" oraz w serwisie internetowym zaprezentujemy i docenimy sklepy, kwiaciarnie, sprzedawców i florystów z naszego województwa, a nasi Czytelnicy, oddając na nich swoje głosy, wybiorą laureatów nagród dla MISTRZÓW HANDLU 2019.

- W handlu najważniejsza jest ocena klientów - mówi Marcin Fuszpaniak, dyrektor marketingu "Głosu Wielkopolskiego" - Nasza akcja ma na celu promocję placówek handlowych, które dzięki jakości swoich usług z powodzeniem wygrywają konkurencyjną walkę z wielkopowierzchniowymi marketami i sieciowymi sklepami w galeriach handlowych.

Laureaci mogą liczyć na skuteczną promocję, która z pewnością przysporzy im nowych klientów. Liderów i zwycięzców handlowego plebiscytu będziemy prezentować nie tylko w gazecie i w internecie, lecz także na Facebooku, który zagwarantuje wielki zasięg prezentacji.

Siedem kategorii plebiscytu

Osobno w miastach i powiatach województwa wybrany zostanie SKLEP ROKU 2019. Może być to sklep każdej branży. Ważne, aby wyróżniał się przyjemną atmosferą, czystością, atrakcyjną ekspozycją towarów i miłą obsługą.

W osobnych kategoriach zostaną nagrodzone sklepy odzieżowe, w których często oferowany jest szerszy asortyment, czeka na nie tytuł BUTIK ROKU 2019.

W kolejnej kategorii plebiscytu, osobno w każdym mieście i powiecie, zostaną przyznane tytuły KWIACIARNIA ROKU 2019. Kwiaty same w sobie są piękne. Ale my chcemy nagrodzić kwiaciarnie, które najlepiej to piękno wykorzystują. Te, które zachwycają wystrojem, ale przede wszystkim zawsze gwarantują świeżość i jakość kwiatów.

To, jak oceniamy sklepy, zależy przede wszystkich od ich pracowników. Dlatego osobno w każdym mieście i powiecie zostaną przyznane tytuły SPRZEDAWCA ROKU 2019. Czekamy na zgłoszenia właścicieli lub pracowników sklepów, którzy są uprzejmi, sympatyczni i z uśmiechem potrafią fachowo doradzić klientom.

Wybieramy także najlepszych florystów, salony jubilerskie i sklepy z zabawkami w województwie!

Wśród wszystkich sprzedawców osobno zostaną nagrodzeni pracownicy kwiaciarni. Ich praca to bowiem nie tylko obsługa klientów, lecz prawdziwa sztuka jaką jest układanie kwiatów i kompozycja bukietów. Nagroda dla FLORYSTY ROKU 2019 zostanie przyznana łącznie dla wszystkich miast i powiatów w Wielkopolsce.

O taką samą nagrodę w województwie powalczą sklepy z biżuterią w kategorii SALON JUBILERSKI ROKU 2019. Najlepsze miejsca, w których można kupić niezwykłe prezenty dla najmłodszych powalczą o tytuł SKLEP Z ZABAWKAMI ROKU 2019.

Ważne terminy

 • Głosowanie w plebiscycie rozpocznie się w piątek, 17 maja.
 • Zgłoszenia kandydatów do wszystkich kategorii będą przyjmowane do piątku, 7 czerwca.
 • Głosowanie w etapie powiatowym będzie trwać do środy, 19 czerwca do godziny 21.
 • Glosowanie w finałach wojewódzkich w każdej kategorii rozpocznie się w piątek, 21 czerwca i zakończy się w piątek, 28 czerwca o godzinie 21.
 • Gala finałowa i wręczenie nagród w plebiscycie „Mistrzowie Handlu” odbędzie się we wtorek 16 lipca o godz. 12**w Sali Czerwonej Pałacu Działyńskich na Starym Rynku w Poznaniu**.

Wielka gala Mistrzów Handlu

We wtorek 16 lipca o godzinie 12 odbędzie się uroczyste rozdanie nagród w naszej akcji, podczas którego zwycięzcom z każdego miasta i powiatu wręczymy dyplomy i nagrody. Obszerna relacja z gali, która odbędzie się w Pałacu Działyńskich w Poznaniu, połączona z prezentacją zwycięzców ukaże się w naszym serwisie - będzie można obejrzeć galerię zdjęć prezentującą laureatów.

Nagrody dla sprzedawców

Sprzedawcy, którzy w każdym mieście i powiecie zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • tytuł Sprzedawcy Roku 2019 w mieście lub powiecie
 • pamiątkowy medal

 • zaproszenie na uroczystą galę plebiscytu, która odbędzie się w Pałacu Działyńskich w Poznaniu
 • dyplom uznania wręczany podczas gali
 • prezentację na łamach „Głosu Wielkopolskiego” oraz w serwisie www.gloswielkopolski.pl
 • dwuosobowe zaproszenie na koncert legendarnej grupy Scorpions, który odbędzie 23 lipca 2019 w Atlas Arenie w Gdańsku

Sprzedawcy, którzy w każdym mieście i powiecie zajmą II miejce otrzymają:

 • dyplom uznania
 • dwuosobowe zaproszenie na koncert niezwykłej grupy Il Divo, który odbędzie 20 lipca w Atlas Arenie w Łodzi.

Ponadto na dziesięciu sprzedawców, którzy zajmą miejsca od 1 do 10 w wojewódzkim rankingu zwycięzców z miast i powiatów(dziesięciu laureatów tytułu Sprzedawca Roku 2019, którzy zdobędą najwięcej głosów w województwie), czekają główne nagrody - dwuosobowe zaproszenia na dwudniowy pobyt w komfortowym ośrodku OLANDIA.

KLIKNIJ i odwiedź stronę internetową Olandii

oraz zaproszenia o wartości 200 złotych do znakomitej restauracji SPOT. w Poznaniu.

Nagrody dla florystów

Florysta, który zdobędzie najwięcej głosów w rankingu wojewódzkim, otrzyma:

 • tytuł Florysty Roku
 • zaproszenie na uroczystą galę plebiscytu która odbędzie się w Pałacu Działyńskich w Poznaniu (również dla właścicieli kwiaciarni)
 • dyplom uznania wręczany podczas gali
 • prezentację na łamach „Głosu Wielkopolskiego” oraz w serwisie www.gloswielkopolski.pl
 • dwuosobowe zaproszenie na weekendowy pobyt w komfortowym hotelu ze SPA
 • voucher na szkolenie florystyczne dla zaawansowanych

Uczestnicy warsztatów florystycznych poznają tajniki sztuki florystycznej tak, aby wiedzę tę wykorzystywać w praktyce. Warsztaty przeznaczone są do wszystkich osób, które kochają rośliny i chciałyby rozwijać swoje umiejętności w tym zakresie wg najnowszych trendów. Program spotkań obejmuje ćwiczenia praktyczne z dużą dawką teoretycznej wiedzy niezbędnej przy pracy florysty. Wszystko to jest doprawione miłą atmosferą, pysznym poczęstunkiem oraz dyplomem i pamiątkowym zdjęciem. Warsztaty odbywają się w siedzibie firmy Arte Forte Sztuka Eventu przy ul. Królowej Jadwigi 62 w Poznaniu lub w plenerze.
Tu przeczytasz więcej o warsztatach

 • voucher do kliniki urody o wartości 500 zł

 • zaproszenie o wartości 200 złotych do znakomitej restauracji SPOT. w Poznaniu
 • dwuosobowe zaproszenie na koncert niezwykłej grupy Il Divo, który odbędzie 20 lipca w Atlas Arenie w Łodzi

Floryści, którzy zajmą drugie i trzecie miejsce w rankingu wojewódzkim otrzymają:

 • zaproszenie na uroczystą galę plebiscytu
 • dyplom uznania wręczany podczas gali
 • prezentację na łamach „Głosu Wielkopolskiego” oraz w serwisie www.gloswielkopolski.pl
 • voucher na szkolenie florystyczne dla zaawansowanych
 • dwuosobowe zaproszenie na koncert niezwykłej grupy Il Divo, który odbędzie 20 lipca w Atlas Arenie w Łodzi.
 • zaproszenie o wartości 200 złotych do znakomitej restauracji SPOT. w Poznaniu

Nagrody dla sklepów

Sklepy, kwiaciarnie i butiki, które w każdym mieście i powiecie zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • tytuł Sklep Roku, Kwiaciarnia Roku i Butik Roku w mieście lub powiecie
 • zaproszenie dla właścicieli na uroczystą galę plebiscytu
 • dyplom uznania przygotowany do ekspozycji w placówce handlowej wręczany podczas uroczystej gali plebiscytu
 • prezentację na łamach gazety i w serwisie internetowym
 • vouchery na reklamę w "Głosie Wielkopolskim” i serwisie naszemiasto.pl o wartości 1500 złotych

Dodatkowo na sklepy, kwiaciarnie i butiki, które zajmą miejsca od 1 do 3 w wojewódzkim rankingu zwycięzców z miast i powiatów (trzy sklepy, trzy kwiaciarnie i trzy butiki), które zdobędą najwięcej głosów w wojewódzkim rankingu zwycięzców z miast i powiatów) czekają główne nagrody - dodatkowe vouchery na reklamę o wartości 3500 złotych, 2500 złotych i 1500 złotych odpowiednio za pierwsze, drugie i trzecie miejsce w wojewódzkim rankingu plebiscytu.

Sklep z zabawkami oraz salon jubilerski, które w wojewódzkich kategoriach plebiscytu zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • tytuły Sklep z Zabawkami Roku lub Salon Jubilerski Roku
 • zaproszenie dla właścicieli na uroczystą galę plebiscytu
 • dyplom uznania przygotowany do ekspozycji w placówce handlowej wręczany podczas uroczystej gali plebiscytu
 • prezentację na łamach gazety i w serwisie internetowym
 • vouchery na reklamę w "Głosie Wielkopolskim” i serwisie naszemiasto.pl o wartości 3500 złotych

Sklepy z zabawkami oraz salony jubilerskie, które w wojewódzkich kategoriach plebiscytu zajmą 2 i 3 miejsce otrzymają:

 • zaproszenie dla właścicieli na uroczystą galę plebiscytu
 • dyplom uznania przygotowany do ekspozycji w placówce handlowej wręczany podczas uroczystej gali plebiscytu
 • prezentację na łamach gazety i w serwisie internetowym
 • vouchery na reklamę w "Głosie Wielkopolskim” i serwisie naszemiasto.pl o wartości 2500 i 2000 złotych

TU PRZECZYTASZ REGULAMIN

Informacji o akcji udziela Tomasz Kierstan
tel. 502 499 779
e-mail: [email protected]

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Napięcie wokół Tajwanu. Chiny rozpoczęły manewry

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na krotoszyn.naszemiasto.pl Nasze Miasto