MISTRZOWIE HANDLU: Monew, White Butik i Fashion New Look jak na razie liderują wśród BUTIKÓW ROKU [ZDJĘCIA]

Redakcja
Trwa nasza wielka akcja Mistrzowie Handlu. Już głosujemy, ale na zgłoszenia czekamy jeszcze do 7 czerwca.

W kategorii BUTIK ROKU prowadzi Monew dla wyjątkowych kobiet - Krotoszyn, ul. Słodowa 13. Kolejne miejsca zajmują: White Butik - Krotoszyn, ul. Koźmińska 19 i Fashion New Look - Krotoszyn, ul. Rynkowa 14.

Nasz lider oferuje odzież wyjątkową - dla wyjątkowych kobiet. Klasyka i styl. - Chcesz poczuć się naprawdę wyjątkowo? Tak niewiele potrzeba.  Odwiedź nas i sprawdź, czym możesz w życiu jeszcze zaskoczyć. Każdego dnia bądź inna MonEw pomoże Tobie odkryć inną siebie - zachęcają panie z butiku.

MonEw to miejsce dla kobiet ceniących indywidualizm i wygodę. Od kilku lat wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientek, poszerzając asortyment kolekcji zarówno eleganckich, jak i ze sportowym "nieładem". Oferuje również szeroką gamę dodatków, stanowiących doskonałe uzupełnienie kolekcji.

White Butik powstał we wrześniu 2016 r. Mieści się przy ulicy Koźmińskiej 19 w Krotoszynie (wejście od ulicy Słodowej). Właścicielką jest Ilona Jamry-Hamrol. - Nie do końca planowałam utworzenie butiku z odzieżą. To wyszło pod wpływem chwili, kiedy zrezygnowałam z pracy w szkole. Mój pomysł bardzo wspierał i wspiera mąż, najbliższa rodzina oraz przyjaciółki. Prowadzenie butiku z pracy, przerodziło się w pasję, którą realizuję z dużą satysfakcją - mówi pani Ilona.

Butik ma swoje stałe Klientki, które odwiedzają go często. - Przychodzą nie tylko na zakupy, ale także na pogaduchy. Największą nagrodą dla nas są opinie powracających klientów. W naszym butiku znajdą Państwo odzież głównie polskich producentów. White Butik to sklep z odzieżą damską, w którym stawiamy na dobry wygląd, doskonałą jakość ubrań, wygodę oraz najnowsze trendy w modzie. Prowadzimy sprzedaż stacjonarną oraz online. Jest to nasza druga nominacja w plebiscycie w kategorii Butik Roku w ciągu 3 lat prowadzenia działalności. W 2017 roku zajęliśmy I miejsce w kategorii Sklep Roku w powiecie krotoszyńskim - kończy pani Ilona.

Butik Fashion New Look to nowy wymiar mody. Klientki znajdą tutaj najnowsze trendy modowe przy profesjonalnej obsłudze. Warto i tutaj się wybrać.


KLIKNIJ i zobacz aktualne wyniki głosowania:

Wybierz kategorię powiatową:

Sprzedawca Roku
Sklep Roku
Kwiaciarnia Roku
Butik Roku

Wybierz kategorię wojewódzką:

Sklep Jubilerski Roku
Sklep z Zabawkami Roku
Florysta Roku
KLIKNIJ i zgłoś kandydata

Wszystko jedno, czy udajemy się na większe zakupy, czy tylko wpadamy do pobliskiego sklepu po kilka drobiazgów - z handlem mamy kontakt praktycznie codziennie. I choć w ostatnich latach przybyło dużych sklepów, w których wszystko można kupić pod jednym dachem, my wciąż mamy swoje ulubione, małe sklepy, w których robienie zakupów jest przyjemnością. Cenimy w nich miłą atmosferę, uprzejme traktowanie i bezpośredni kontakt ze sprzedawcą.

W ramach wielkiej akcji na łamach "Głosu Wielkopolskiego" oraz w serwisie internetowym zaprezentujemy i docenimy sklepy, kwiaciarnie, sprzedawców i florystów z naszego województwa, a nasi Czytelnicy, oddając na nich swoje głosy, wybiorą laureatów nagród dla MISTRZÓW HANDLU 2019.

- W handlu najważniejsza jest ocena klientów - mówi Marcin Fuszpaniak, dyrektor marketingu "Głosu Wielkopolskiego" - Nasza akcja ma na celu promocję placówek handlowych, które dzięki jakości swoich usług z powodzeniem wygrywają konkurencyjną walkę z wielkopowierzchniowymi marketami i sieciowymi sklepami w galeriach handlowych.

Laureaci mogą liczyć na skuteczną promocję, która z pewnością przysporzy im nowych klientów. Liderów i zwycięzców handlowego plebiscytu będziemy prezentować nie tylko w gazecie i w internecie, lecz także na Facebooku, który zagwarantuje wielki zasięg prezentacji.

Siedem kategorii plebiscytu

Osobno w miastach i powiatach województwa wybrany zostanie SKLEP ROKU 2019. Może być to sklep każdej branży. Ważne, aby wyróżniał się przyjemną atmosferą, czystością, atrakcyjną ekspozycją towarów i miłą obsługą.

W osobnych kategoriach zostaną nagrodzone sklepy odzieżowe, w których często oferowany jest szerszy asortyment, czeka na nie tytuł BUTIK ROKU 2019.

W kolejnej kategorii plebiscytu, osobno w każdym mieście i powiecie, zostaną przyznane tytuły KWIACIARNIA ROKU 2019. Kwiaty same w sobie są piękne. Ale my chcemy nagrodzić kwiaciarnie, które najlepiej to piękno wykorzystują. Te, które zachwycają wystrojem, ale przede wszystkim zawsze gwarantują świeżość i jakość kwiatów.

To, jak oceniamy sklepy, zależy przede wszystkich od ich pracowników. Dlatego osobno w każdym mieście i powiecie zostaną przyznane tytuły SPRZEDAWCA ROKU 2019. Czekamy na zgłoszenia właścicieli lub pracowników sklepów, którzy są uprzejmi, sympatyczni i z uśmiechem potrafią fachowo doradzić klientom.

Wybieramy także najlepszych florystów, salony jubilerskie i sklepy z zabawkami w województwie!

Wśród wszystkich sprzedawców osobno zostaną nagrodzeni pracownicy kwiaciarni. Ich praca to bowiem nie tylko obsługa klientów, lecz prawdziwa sztuka jaką jest układanie kwiatów i kompozycja bukietów. Nagroda dla FLORYSTY ROKU 2019 zostanie przyznana łącznie dla wszystkich miast i powiatów w Wielkopolsce.

O taką samą nagrodę w województwie powalczą sklepy z biżuterią w kategorii SALON JUBILERSKI ROKU 2019. Najlepsze miejsca, w których można kupić niezwykłe prezenty dla najmłodszych powalczą o tytuł SKLEP Z ZABAWKAMI ROKU 2019.

Ważne terminy

 • Głosowanie w plebiscycie rozpocznie się w piątek, 17 maja.
 • Zgłoszenia kandydatów do wszystkich kategorii będą przyjmowane do piątku, 7 czerwca.
 • Głosowanie w etapie powiatowym będzie trwać do środy, 19 czerwca do godziny 21.
 • Glosowanie w finałach wojewódzkich w każdej kategorii rozpocznie się w piątek, 21 czerwca i zakończy się w piątek, 28 czerwca o godzinie 21.
 • Gala finałowa i wręczenie nagród w plebiscycie „Mistrzowie Handlu” odbędzie się we wtorek 16 lipca o godz. 12**w Sali Czerwonej Pałacu Działyńskich na Starym Rynku w Poznaniu**.

Wielka gala Mistrzów Handlu

We wtorek 16 lipca o godzinie 12 odbędzie się uroczyste rozdanie nagród w naszej akcji, podczas którego zwycięzcom z każdego miasta i powiatu wręczymy dyplomy i nagrody. Obszerna relacja z gali, która odbędzie się w Pałacu Działyńskich w Poznaniu, połączona z prezentacją zwycięzców ukaże się w naszym serwisie - będzie można obejrzeć galerię zdjęć prezentującą laureatów.

Nagrody dla sprzedawców

Sprzedawcy, którzy w każdym mieście i powiecie zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • tytuł Sprzedawcy Roku 2019 w mieście lub powiecie
 • pamiątkowy medal

 • zaproszenie na uroczystą galę plebiscytu, która odbędzie się w Pałacu Działyńskich w Poznaniu
 • dyplom uznania wręczany podczas gali
 • prezentację na łamach „Głosu Wielkopolskiego” oraz w serwisie www.gloswielkopolski.pl
 • dwuosobowe zaproszenie na koncert legendarnej grupy Scorpions, który odbędzie 23 lipca 2019 w Atlas Arenie w Gdańsku

Ponadto na dziesięciu sprzedawców, którzy zajmą miejsca od 1 do 10 w wojewódzkim rankingu zwycięzców z miast i powiatów(dziesięciu laureatów tytułu Sprzedawca Roku 2019, którzy zdobędą najwięcej głosów w województwie), czekają główne nagrody - dwuosobowe zaproszenia na weekendowy pobyt w komfortowym hotelu/ośrodku ze SPA.

Nagrody dla florystów

Florysta, który zdobędzie najwięcej głosów w rankingu wojewódzkim, otrzyma:

 • tytuł Florysty Roku
 • zaproszenie na uroczystą galę plebiscytu która odbędzie się w Pałacu Działyńskich w Poznaniu (również dla właścicieli kwiaciarni)
 • dyplom uznania wręczany podczas gali
 • prezentację na łamach „Głosu Wielkopolskiego” oraz w serwisie www.gloswielkopolski.pl
 • dwuosobowe zaproszenie na weekendowy pobyt w komfortowym hotelu ze SPA
 • voucher na szkolenie florystyczne dla zaawansowanych
 • voucher do kliniki urody o wartości 500 zł

 • dwuosobowe zaproszenie na koncert niezwykłej grupy Il Divo, który odbędzie 20 lipca w Atlas Arenie w Łodzi

Floryści, którzy zajmą drugie i trzecie miejsce w rankingu wojewódzkim otrzymają:

 • zaproszenie na uroczystą galę plebiscytu
 • dyplom uznania wręczany podczas gali
 • prezentację na łamach „Głosu Wielkopolskiego” oraz w serwisie www.gloswielkopolski.pl
 • voucher na szkolenie florystyczne dla zaawansowanych
 • dwuosobowe zaproszenie na koncert niezwykłej grupy Il Divo, który odbędzie 20 lipca w Atlas Arenie w Łodzi.

Nagrody dla sklepów

Sklepy, kwiaciarnie i butiki, które w każdym mieście i powiecie zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • tytuł Sklep Roku, Kwiaciarnia Roku i Butik Roku w mieście lub powiecie
 • zaproszenie dla właścicieli na uroczystą galę plebiscytu
 • dyplom uznania przygotowany do ekspozycji w placówce handlowej wręczany podczas uroczystej gali plebiscytu
 • prezentację na łamach gazety i w serwisie internetowym
 • vouchery na reklamę w "Głosie Wielkopolskim” i serwisie naszemiasto.pl o wartości 1500 złotych

Dodatkowo na sklepy, kwiaciarnie i butiki, które zajmą miejsca od 1 do 3 w wojewódzkim rankingu zwycięzców z miast i powiatów (trzy sklepy, trzy kwiaciarnie i trzy butiki), które zdobędą najwięcej głosów w wojewódzkim rankingu zwycięzców z miast i powiatów) czekają główne nagrody - dodatkowe vouchery na reklamę o wartości 3500 złotych, 2500 złotych i 1500 złotych odpowiednio za pierwsze, drugie i trzecie miejsce w wojewódzkim rankingu plebiscytu.

Sklep z zabawkami oraz salon jubilerski, które w wojewódzkich kategoriach plebiscytu zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • tytuły Sklep z Zabawkami Roku lub Salon Jubilerski Roku
 • zaproszenie dla właścicieli na uroczystą galę plebiscytu
 • dyplom uznania przygotowany do ekspozycji w placówce handlowej wręczany podczas uroczystej gali plebiscytu
 • prezentację na łamach gazety i w serwisie internetowym
 • vouchery na reklamę w "Głosie Wielkopolskim” i serwisie naszemiasto.pl o wartości 3500 złotych

Sklepy z zabawkami oraz salony jubilerskie, które w wojewódzkich kategoriach plebiscytu zajmą 2 i 3 miejsce otrzymają:

 • zaproszenie dla właścicieli na uroczystą galę plebiscytu
 • dyplom uznania przygotowany do ekspozycji w placówce handlowej wręczany podczas uroczystej gali plebiscytu
 • prezentację na łamach gazety i w serwisie internetowym
 • vouchery na reklamę w "Głosie Wielkopolskim” i serwisie naszemiasto.pl o wartości 2500 i 2000 złotych

TU PRZECZYTASZ REGULAMIN

Informacji o akcji udziela Tomasz Kierstan
tel. 502 499 779
e-mail: [email protected]

Wideo

Dodaj ogłoszenie