Piłka Nożna: Astra Krotoszyn - LZS Doruchów 8:1 (5:1) [ZDJĘCIA + FILM]

Marcin Szyndrowski
W sobotę, 29 kwietnia, na stadionie w Krotoszynie odbył się kolejny mecz trampkarzy młodszych w ramach ligi okręgowej. Piłkarze Rafała Humbli wygrali z LZS Doruchów 8:1.

Przed meczem w Krotoszynie ekipa Młodej Astry miała jedno zwycięstwo, dwa przegrane mecze i jeden remis. Nic więc dziwnego, że na murawę piłkarze wyszli mocno zdeterminowani. Od początku było widać przewagę naszej ekipy, która pewniej radziła sobie z przyjęciem i konstruowała ciekawsze akcje. Młodych z Astry nie przerazili nawet rośli stoperzy z Doruchowa, którzy poza wzrostem nie stanowili dla nich większej przeszkody. Jedyną była tylko fenomenalna na boisku piłkarka LZS-u, która mogła pochwalić się największą aktywnością. Pierwsza połowa to fenomenalna gra naszego zespołu, który strzelił aż pięć bramek przy zaledwie jednej straconej. To ważne, bowiem w tej lidze ilość strzelonych bramek liczy się do punktacji ogólnej i Astra ma wciąż szansę znaleźć się w czubie tabeli. Druga połowa należała w całości do naszych, którzy raz po raz strzelali gole nie dając dojść do słowa zmęczonej ekipie z Doruchowa. Hat tricka zaliczył Jakub Goliński. Na listę strzelców wpisali się również: Oskar Rebelka (2 gole), Mikołaj Krzyżaniak i Kacper Marciniak.

ZOBACZ JAK GRAŁA MŁODA ASTRA

Kolejny mecz Astra zagra na wyjeździe już 6 maja w Ostrowie z tamtejszą Centrą. Początek meczu o godzinie 10:00. Zapraszamy wszystkich kibiców na ten pojedynek.