Krotoszyńska Liga Halowa - Piąta kolejka

Wojciech Miller
Spotkanie pomiędzy Błonie Team, a juniorami Astry było najciekawszym meczem 5. kolejki Krotoszyńskiej Ligi Halowej.

Oba zespoły do tej pory jako jedyne odniosły komplet zwycięstw i w bezpośrednim pojedynku rywalizowały o samodzielne prowadzenie w tabeli. Spotkanie lepiej rozegrali zawodnicy Przemysława Gustowskiego, którzy po kilku minutach prowadzili już 2:0. Od tego momentu stało się coś niesamowitego. Rywale z Błoń zdobyli siedem bramek z rzędu i ostatecznie triumfowali 10:6.

Drugim szlagierem był bez wątpienia pojedynek dwóch odwiecznych rywali, czyli ekipy AST i Czarnej Mamby. W pierwszej połowie spotkanie było bardzo wyrównane i zakończyło się nieznacznym prowadzeniem AST 3:2. W drugiej odsłonie rywali pogrążył duet Grzegorz Gmerek–Szymon Dominiak, którzy strzelając po trzy gole dali swojej drużynie zwycięstwo 9:4.

Dużo emocji było także w spotkaniu Zapasiorów z Magicami. Ci pierwsi prowadzili już 3:0, ale przeciwnicy zdołali doprowadzić do wyniku 4:4. Wówczas emocje wzięły górę. Z boiska wyleciało aż trzech zawodników. Gra zrobiła się bardzo agresywna, co zaowocowało po jednym przedłużonym rzucie karnym. Oba zespoły potrafiły je wykorzystać i tym samym nastąpił podział punktów.

Po pięciu seriach spotkań na prowadzeniu w klasyfikacji najlepszych strzelców znajduje się Łukasz Smyczyński, który 18 razy trafiał już do siatki.

0 pkt.

Krotoszyn.naszemiasto.pl na Facebooku. Zebraliśmy całe miasto w jednym miejscu - dołącz do naszej społeczności!