Biały Orzeł Koźmin przegrał na wyjeździe z Kasztelanią Brudzew 1:0

Wojciech Miller
Biały Orzeł Koźmin przegrał na wyjeździe z Kasztelanią Brudzew 1:0. Decydująca o porażce bramka padła w pierwszej połowie.

W obozie Białego Orła po zwycięstwie nad Ostrovią w poprzedniej kolejce apetyty znacznie wzrosły. Na spotkanie z Kasztelanią piłkarze Macieja Dolaty mogli jechać w przeświadczeniu o realnej możliwości zdobycia trzech punktów. W tym spotkaniu zabrakło jednak tego pazura i zawziętości, którą ekipa z Koźmina pokazywała w poprzednich meczach walcząc jak o życie.

Pierwsza połowa to tylko jedna bramka, ale jak się okazała na wagę trzech punktów. Zdobyli ją niestety gospodarze. – W szatni padły mocne słowa. Za długo chyba myśleliśmy o wygranej z liderem. Taki wstrząs był potrzebny, bo po zmianie stron graliśmy już lepiej – mówił po meczu Damian Skrzypczak, piłkarz Białego Orła.

Mimo lepszej gry nie udało się wywieźć z Brudzewa chociażby jednego punktu. Okazje ku temu jednak były. Dawid Kuczyński i Mateusz Kubiak nie wykorzystali jednak swoich sytuacji. Pierwszy źle przyjął piłkę i zmarnował doskonałą szansę, a drugiemu zabrakło kilkudziesięciu centymetrów po uderzeniu piłki głową.

W następnej kolejce ekipa Macieja Dolaty zmierzy się na boisku w Dobrzycy z SKPSłupca. Rywal koźminian po 22. kolejkach zajmuje piątą lokatę w tabeli z dorobkiem 34. punktów.

Krotoszyn.naszemiasto.pl na Facebooku. Zebraliśmy całe miasto w jednym miejscu - dołącz do naszej społeczności!