Z AKCJI: Groźnie wyglądająca kolizja na Parcelkach w Krotoszynie [ZDJĘCIA + FILM]

Redakcja
W niedzielę, 8 marca popołudniu na skrzyżowaniu ulic: Urbanowiczówny, Samulskiego i Półwiejskiej doszło znów do kolizji drogowej. To miejsce według mieszkańców, to zmora kierowców.

Kierujący autem marki wolkswagen jadąc ulicą Półwiejską nie zatrzymał się na znaku stop i wjechał wprost pod jadący samochód marki citroen, który jechał od strony ulicy Samulskiego w stronę ulicy Urbanowiczówny. Doszło do zderzenia, w wyniku którego VW wjechał w płot i zatrzymał się w pobliskim ogródku. Z kolei citroen zablokował skrzyżowanie. O dziwo, na miejscu nie zjawiły się żadne służby, co mieszkańców zaniepokoiło. - Auta kompletnie rozwalone. Wyciek oleju na drodze, a nikt tego nie uprzątnął - mówili na miejscu.

Zadzwoniliśmy na Komendę Powiatową Policji w Krotoszynie. Dyżurny poinformował nas, że wiedzą o całej sytuacji i kierują na miejsce patrol policji. Szczegóły i okoliczności z pewnością będą teraz wyjaśniane. Straż pożarna usunęła plamę jednak dopiero ponad pięć godzin po zdarzeniu, samo auto z ogródka mieszkańca zniknęło po dwóch dniach.

Mieszkańcy tymczasem wciąż apelują o progi zwalniające na swoim osiedlu. - Główne ulice winne je mieć bez dwóch zdań. Dawny szef, pan Szpoper o nie zabiegał, ale nic z tego nie wyszło. Zamierzamy zaapelować o ich montaż na następnym zebraniu osiedlowym, bo jest tutaj bardzo niebezpiecznie - mówili ludzie.

My apelujemy oczywiście o więcej rozsądku i stosowanie się do obowiązujących oznaczeń i znaków drogowych.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

O TYM SIĘ MÓWI: U pani Anny nie stwierdzono koronawirusa [ZD...

Poczwórna uroczystość u Aktywnych Seniorów z Krotoszyna [ZDJ...

KROTOSZYN: Skwer naszej Biblioteki Publicznej im. A. Fiedler...

Od lewej: Eugeniusz Ratajczak, trener Waldemar Konieczny, Lech Pauliński

SPORT: LKS Ceramik Krotoszyn ma już 50 lat. Poznajcie bogatą...

Wideo

Dodaj ogłoszenie