Prosna Kalisz - Astra Krotoszyn 0:2

Astra idzie do przodu i nokautuje kolejnego rywala na swojej drodze w ramach ligi okręgowej. Tym razem zatrzymała ekipę Prosny Kalisz wygrywając 2:0.

Astra rozgrywała swój mecz w Kaliszu z tamtejszą ekipą Prosny. Początek meczu to zdecydowany presing w wykonaniu naszego zespołu, który mocno parł do przodu i wywierał presję na rywalach.

Ciekawe akcje skrzydłami boiska przynosiły oczekiwane rezultaty chociaż na gola kibice Astry musieli czekać aż do końcowej minuty pierwszej połowy. Wtedy to pięknym strzałem przechytrzył golkipera Prosny Mateusz Marciniak.

Po zmianie stron to nadal zespół Astry był stroną bardziej zdeterminowaną na zwycięstwo. Zdecydowana i pewna gra w środku pola oraz szybkie wejścia w pole karne rywala przyniosły drugą, zwycięską dla Astry bramkę.

Na 2:0 wynik ustanowił Adam Staszewski w 62. minucie. Astra na tarczy, z pewnymi trzema punktami na powrót zaczęła liczyć się w piłkarskiej walce o awans do IV ligi.

Skład Astry:
Wronecki – Jankowski, Pernak, Cubal, Sekula, Budziak, Jańczak, Marciniak, Ratyński, Gościniak – Staszewski