Kolejne zmagania młodych piłkarzy na Jarocin Cup 2020 [ZDJĘCIA]

Marcin Szyndrowski
arch. Akademia Talentów
W dniach 6-8 lipca drużyna UKS Akademii Talentów rocznik 2008/09 uczestniczyła w turnieju Jarocin Cup 2020.

Nie tak dawno pisaliśmy o sukcesie trampkarzy, a teraz kolejne megawieści z Akademii Talentów.

Młodzi piłkarze z krotoszyńskiej Akademii Talentów zajęli 2....

Założeniem trenerów było ogranie wszystkich zawodników, zdecydowali się więc na wystawianie młodszych i starszych naprzemiennie bez względu na osiągnięty końcowy rezultat. W turnieju ekipie przyszło się mierzyć w pierwszym etapie z: Reiss Jarocin (porażka 0:4), SMS Żywiec (porażka 0:11) i KS Wilanów (zwycięstwo 4:2).

Po fazie grupowej nasz team rywalizował w tzw. pucharze pocieszenia. W półfinale nasza drużyna pokonała FA Legnica 6:2, by w finale zmierzyć się ponownie z KS Wilanów. W regulaminowym czasie gry padł wynik 3:3 i rozpoczęto strzelanie rzutów karnych. Rewelacyjnie wykonali je: Maksymilian Gendera, Michał Ostach i Marcel Pluta. Jednocześnie obronione przez Karola Pogodę trzy rzuty karne dały naszej ekipie zwycięstwo.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Epidemia koronawirusa – raport minuta po minucie o najnowszych informacjach dotyczących wirusa w Polsce i na świecie

Koronawirus w Polsce i na świecie. W piątek 23 242 nowe zaka...

Pan Tomasz w kościele pw. św. Stanisława wciąż się modli. Woli jednak przebywać tam sam na sam z Bogiem...

Tomaszu, tylko nie mów nic nikomu! Wywiad z ofiarą molestowa...

Krotoszyńskie muzeum i galeria Refektarz już otwarte. Wpadli...

Drużyna LKS Ceramika Krotoszyn na początku lat 90-tych: sędzia Zenon Ratayczyk, trener Lech Pauliński, Piotr Nowakowski, Marek Patalas, Romuald Ratayczyk, Wiesław Wojtkowiak, Grzegorz Zieliński, Andrzej Piechocki, Dariusz Drewniak, Ryszard Smal, Adam Panek, Mariusz Kaczmarek, Tomasz Wudarski, Paweł Nowak i Wojciech Wala.

SPORT: LKS Ceramik Krotoszyn ma już 50 lat. Poznajcie bogatą...

Eksploracja dawnego zakładu Bakutil w Baszkowie. Zobaczcie n...

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0