Błękitni Biadki zremisowali 1:1 ze Spartą Kotlin, ale mieli szansę przywieźć komplet punktów

Wojciech Miller
Błękitnym Biadki znów nie dopisało szczęście w kaliskiej A–klasie. Zespół Pawła Krawca zremisował wprawdzie z wyżej notowaną ekipą Sparty Kotlin, jednakże z przebiegu spotkania z takiego rezultatu zadowoleni mogą być jedynie gospodarze.

Tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę gola strzelił najskuteczniejszy piłkarz Błękitnych, Jędrzej Paczków. Napastnik gości wykorzystał podanie Wojciecha Szczepaniaka i uderzeniem w długi róg wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. Gdy wydawało się, że Błękitni przywiozą do domów trzy punkty, w 80. minucie gry gospodarze doprowadzili do wyrównania.

– Rywal w tym meczu wykonywał tylko jeden rzut rożny i właśnie wówczas udało mu się trafić do naszej siatki – opowiada Marek Paczków, członek zarządu Błękitnych, którzy wciąż okupują dolne rejony tabeli. – Na razie nie myślimy o naszej sytuacji. Chłopacy mają spokojnie grać i zdobywa doświadczenie – uspokaja Paczków.

Krotoszyn.naszemiasto.pl na Facebooku. Zebraliśmy całe miasto w jednym miejscu - dołącz do naszej społeczności!