Wyniki wyborów 2024 do rady powiatu koneckiego w okręgach nr 1, 2, 3, 4
Oficjalne wyniki wyborów 2024 do rady powiatu koneckiego w okręgach nr 1, 2, 3, 4 zostały opublikowane przez PKW. Tak głosowali mieszkańcy Twojego regionu. Poniżej publikujemy szczegółowe dane.
Wyniki wyborów do rady powiatu koneckiego z okręgu nr 1
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- KUBICKI Kamil: pozycja 1 : 2,95% (4 074 głosów)
- BANASIK Dariusz Andrzej: pozycja 2 : 2,95% (4 074 głosów)
- GĄSZCZ Alina Agata: pozycja 3 : 2,95% (4 074 głosów)
- PŁYTA Kazimierz Antoni: pozycja 4 : 2,95% (4 074 głosów)
- WIĘCŁAW Barbara Katarzyna: pozycja 5 : 2,95% (4 074 głosów)
- PYTLOS Marcin Piotr: pozycja 6 : 2,95% (4 074 głosów)
- SOLARZ Katarzyna: pozycja 7 : 2,95% (4 074 głosów)
- ROGALSKA Karolina Anna: pozycja 8 : 2,95% (4 074 głosów)
- MŁYNARCZYK Marcin: pozycja 9 : 2,95% (4 074 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- DUDA Dorota Małgorzata: pozycja 1 : 1,42% (1 964 głosów)
- DUDKA Mirosław Sylwester: pozycja 2 : 1,42% (1 964 głosów)
- MOSTOWSKI Jarosław Jacek: pozycja 3 : 1,42% (1 964 głosów)
- ARMADA Sylwia: pozycja 4 : 1,42% (1 964 głosów)
- BATOROWSKA Anna: pozycja 5 : 1,42% (1 964 głosów)
- BODASIŃSKA Katarzyna Edyta: pozycja 6 : 1,42% (1 964 głosów)
- KUCHARSKA Izabela: pozycja 7 : 1,42% (1 964 głosów)
- JAKÓBCZYK Bogusław Sebastian: pozycja 8 : 1,42% (1 964 głosów)
- ŚRODA Ewa Maria: pozycja 9 : 1,42% (1 964 głosów)
- SAPIEJA Dariusz: pozycja 10 : 1,42% (1 964 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- CICHOCKI Michał Ryszard: pozycja 1 : 1,85% (2 558 głosów)
- LASOTA Ewa: pozycja 2 : 1,85% (2 558 głosów)
- MATERA Jacek Stanisław: pozycja 3 : 1,85% (2 558 głosów)
- SORN Katarzyna: pozycja 4 : 1,85% (2 558 głosów)
- ADAMUS Beata: pozycja 5 : 1,85% (2 558 głosów)
- GARŁOWSKA Dorota Agnieszka: pozycja 6 : 1,85% (2 558 głosów)
- SZMIT Aleksandra Łucja: pozycja 7 : 1,85% (2 558 głosów)
- WIKLAK-ZIELIŃSKA Edyta Anna: pozycja 8 : 1,85% (2 558 głosów)
- TURALSKI Bartosz: pozycja 9 : 1,85% (2 558 głosów)
- WIADERNY Sebastian Krystian: pozycja 10 : 1,85% (2 558 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA KONECKA:
- JASIŃSKI Krzysztof Tomasz: pozycja 1 : 2,25% (3 109 głosów)
- ZIELIŃSKI Marcin Rafał: pozycja 2 : 2,25% (3 109 głosów)
- ZBRÓG Beata Halina: pozycja 3 : 2,25% (3 109 głosów)
- KACPERSKA Małgorzata Agnieszka: pozycja 4 : 2,25% (3 109 głosów)
- PĘKACZ Adrian: pozycja 5 : 2,25% (3 109 głosów)
- DWORAK Anna Magdalena: pozycja 6 : 2,25% (3 109 głosów)
- ŁYCZEK Marcin Rafał: pozycja 7 : 2,25% (3 109 głosów)
- NOWAK Ewa Danuta: pozycja 8 : 2,25% (3 109 głosów)
- KOZERAWSKI Marek: pozycja 9 : 2,25% (3 109 głosów)
- LENART Andrzej Marek: pozycja 10 : 2,25% (3 109 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY POWIAT NOWA GMINA:
- PLECH Robert Piotr: pozycja 1 : 1,83% (2 531 głosów)
- KOWALCZYK Zbigniew Marek: pozycja 2 : 1,83% (2 531 głosów)
- KIJ Beata Elżbieta: pozycja 3 : 1,83% (2 531 głosów)
- SZEJNA Jarosław Maciej: pozycja 4 : 1,83% (2 531 głosów)
- RUPNIEWSKA Justyna Elżbieta: pozycja 5 : 1,83% (2 531 głosów)
- POGODA Weronika: pozycja 6 : 1,83% (2 531 głosów)
- ŁAPOT Aleksandra Magdalena: pozycja 7 : 1,83% (2 531 głosów)
- CISZEK Mariusz Sławomir: pozycja 8 : 1,83% (2 531 głosów)
- KACPERSKI Zbigniew Krzysztof: pozycja 9 : 1,83% (2 531 głosów)
- MASŁOWSKI Jarosław Daniel: pozycja 10 : 1,83% (2 531 głosów)
Wyniki wyborów do rady powiatu koneckiego z okręgu nr 2
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- BROŻYNA Lilla: pozycja 1 : 7,09% (2 539 głosów)
- DOMAGAŁA Marian Krzysztof: pozycja 2 : 7,09% (2 539 głosów)
- JÓŹWIK Grzegorz: pozycja 3 : 7,09% (2 539 głosów)
- POLEWANA Justyna: pozycja 4 : 7,09% (2 539 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- ŚWIERCZYŃSKI Łukasz: pozycja 1 : 3,56% (1 274 głosów)
- OKŁA Dariusz: pozycja 2 : 3,56% (1 274 głosów)
- DĄBROWSKA Anita Magdalena: pozycja 3 : 3,56% (1 274 głosów)
- MAŚLANKA Katarzyna Beata: pozycja 4 : 3,56% (1 274 głosów)
- GAJDA Brygida: pozycja 5 : 3,56% (1 274 głosów)
- TELECKI Piotr Henryk: pozycja 6 : 3,56% (1 274 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- JEDYNAK Marek Józef: pozycja 1 : 1,91% (685 głosów)
- WERENS Marek: pozycja 2 : 1,91% (685 głosów)
- LIPOWSKA Ewelina Aneta: pozycja 3 : 1,91% (685 głosów)
- BAŃBURA Tomasz Przemysław: pozycja 4 : 1,91% (685 głosów)
- KURP Magdalena: pozycja 5 : 1,91% (685 głosów)
- ARMATA Iwona: pozycja 6 : 1,91% (685 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA KONECKA:
- WIŚNIEWSKI Zbigniew: pozycja 1 : 3,16% (1 132 głosów)
- NIZIOŁEK Edyta: pozycja 2 : 3,16% (1 132 głosów)
- KURP Agnieszka: pozycja 3 : 3,16% (1 132 głosów)
- GĘBSKA Krystyna: pozycja 4 : 3,16% (1 132 głosów)
- CHAMCZYK Krzysztof: pozycja 5 : 3,16% (1 132 głosów)
- KUJAWSKI Tomasz Piotr: pozycja 6 : 3,16% (1 132 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY POWIAT NOWA GMINA:
- SKOWRON Wiesław Józef: pozycja 1 : 3,31% (1 184 głosów)
- TRUDNOS Marta Łucja: pozycja 2 : 3,31% (1 184 głosów)
- WOJCIEROWSKI Krzysztof: pozycja 3 : 3,31% (1 184 głosów)
- HOZER Bożena: pozycja 4 : 3,31% (1 184 głosów)
- BOGACKI Daniel: pozycja 5 : 3,31% (1 184 głosów)
- SĘKOWSKA-PLECH Monika Urszula: pozycja 6 : 3,31% (1 184 głosów)
Wyniki wyborów do rady powiatu koneckiego z okręgu nr 3
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- STACIWA Jarosław: pozycja 1 : 6,31% (2 977 głosów)
- LEŚNIEWICZ Danuta: pozycja 2 : 6,31% (2 977 głosów)
- ŻABIŃSKI Mariusz: pozycja 3 : 6,31% (2 977 głosów)
- MIŚTAL Agnieszka: pozycja 4 : 6,31% (2 977 głosów)
- MAJEWSKA Marzena: pozycja 5 : 6,31% (2 977 głosów)
- NOWAK Tadeusz Andrzej: pozycja 6 : 6,31% (2 977 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- BIAŁY Szymon Albin: pozycja 1 : 2,51% (1 184 głosów)
- SADOWSKA Alina Maria: pozycja 2 : 2,51% (1 184 głosów)
- HARBAT Renata: pozycja 3 : 2,51% (1 184 głosów)
- STANIK Stanisław: pozycja 4 : 2,51% (1 184 głosów)
- PIETRASIK Karol: pozycja 5 : 2,51% (1 184 głosów)
- WAJNBERGER Anna Anastazja: pozycja 6 : 2,51% (1 184 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- NALEWCZYŃSKI Tomasz Jerzy: pozycja 1 : 1,2% (567 głosów)
- KAMIŃSKA Emilia Zofia: pozycja 2 : 1,2% (567 głosów)
- BARAN Robert: pozycja 3 : 1,2% (567 głosów)
- MAJCHRZAK Małgorzata: pozycja 4 : 1,2% (567 głosów)
- STOLARSKA Kaja: pozycja 5 : 1,2% (567 głosów)
- SMOŁUCH Albert Zdzisław: pozycja 6 : 1,2% (567 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA KONECKA:
- PĘKALA Paweł: pozycja 1 : 4,34% (2 048 głosów)
- KRÓL Wiesława: pozycja 2 : 4,34% (2 048 głosów)
- TKACZYK Michał Mikołaj: pozycja 3 : 4,34% (2 048 głosów)
- WÓJTOWICZ-GÓŹDŹ Justyna: pozycja 4 : 4,34% (2 048 głosów)
- KOŁODZIEJ Marcin Krzysztof: pozycja 5 : 4,34% (2 048 głosów)
- TROJANOWSKA Sandra Magdalena: pozycja 6 : 4,34% (2 048 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY POWIAT NOWA GMINA:
- KUCA Leszek Zenon: pozycja 1 : 2,31% (1 091 głosów)
- WÓJCIK Jacek Wojciech: pozycja 2 : 2,31% (1 091 głosów)
- WIELGOPOLAN Iwona: pozycja 3 : 2,31% (1 091 głosów)
- SZUSTAK Agnieszka Małgorzata: pozycja 4 : 2,31% (1 091 głosów)
- PATYNOWSKA Małgorzata: pozycja 5 : 2,31% (1 091 głosów)
- SĘKOWSKI Paweł Daniel: pozycja 6 : 2,31% (1 091 głosów)
Wyniki wyborów do rady powiatu koneckiego z okręgu nr 4
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- PIEC Grzegorz: pozycja 1 : 7,49% (2 295 głosów)
- WILK Andrzej: pozycja 2 : 7,49% (2 295 głosów)
- MŁYNARSKA Zofia Lucyna: pozycja 3 : 7,49% (2 295 głosów)
- ŚMIETANA Aleksandra: pozycja 4 : 7,49% (2 295 głosów)
- PLUTA Marcin: pozycja 5 : 7,49% (2 295 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- FABISZEWSKI Mariusz: pozycja 1 : 3,41% (1 044 głosów)
- WÓJCIK Witold: pozycja 2 : 3,41% (1 044 głosów)
- LACHOWSKI Mirosław: pozycja 3 : 3,41% (1 044 głosów)
- ODZIEMEK Joanna: pozycja 4 : 3,41% (1 044 głosów)
- KĄDZIELA Renata: pozycja 5 : 3,41% (1 044 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- KUBAŁA Jarosław: pozycja 1 : 1,33% (408 głosów)
- ZROŚLAK Iwona: pozycja 2 : 1,33% (408 głosów)
- JAREK Damian Mateusz: pozycja 3 : 1,33% (408 głosów)
- TKACZ Maria: pozycja 4 : 1,33% (408 głosów)
- BORKOWSKI Piotr Wojciech: pozycja 5 : 1,33% (408 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA KONECKA:
- PIEC Piotr Tomasz: pozycja 1 : 2,35% (719 głosów)
- ŚLUFARSKA Anna Krystyna: pozycja 2 : 2,35% (719 głosów)
- WYCHOWANIEC Waldemar: pozycja 3 : 2,35% (719 głosów)
- MADEJ Krzysztof Paweł: pozycja 4 : 2,35% (719 głosów)
- GWIAZDA-HAMERA Wioletta Magdalena: pozycja 5 : 2,35% (719 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY POWIAT NOWA GMINA:
- PACOCHA Jolanta: pozycja 1 : 5,43% (1 663 głosów)
- BIEGAJ Renata: pozycja 2 : 5,43% (1 663 głosów)
- ZAJĄC Mateusz Bartłomiej: pozycja 3 : 5,43% (1 663 głosów)
- SOBCZYK Tomasz Andrzej: pozycja 4 : 5,43% (1 663 głosów)
- PRASAŁ Jan Marcin: pozycja 5 : 5,43% (1 663 głosów)
Dane pochodzą z Państwowej Komisji Wyborczej i mogą podlegać aktualizacji. Wszelkie błędy należy zgłaszać bezpośrednio do PKW.
Może Cię zainteresować
Zadania rady powiatu
Rada powiatu jest organem stanowiącym i kontrolnym samorządu terytorialnego. Radni są wybierani w wyborach samorządowych. Organem nadzorującym jest wojewoda. Rozpatruje on skargi na działania i kontroluje działalność rady powiatu.
Rada powiatu posiada swoje określone zadania. Są to m.in:
- uchwalanie budżetu powiatu,
- stanowienie aktów prawa miejscowego,
- wybór i odwołanie zarządu powiatu,
- ustalenie wynagrodzenia przewodniczącego zarządu powiatu,
- ustalanie kierunków działania zarządu powiatu,
- rozpatrywanie sprawozdań z działalności zarządu,
- rozpatrywanie raportu o stanie powiatu.
Może Cię zainteresować
Reklamy "na celebrytę" - Pismak przeciwko oszustom
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?