Znaleziono zwłoki mężczyzny w mieszkaniu przy ul. Łacnowej w Zdunach [ZDJĘCIA]

Marcin Szyndrowski, Łukasz Cichy
W piątek, 3 maja o godzinie 10:23 w czasie trwania uroczystości trzeciomajowych strażacy z OSP Zduny zostali zadysponowani przez GBA do otwarcia drzwi w jednym z domów jednorodzinnych przy ulicy Łacnowej.

Od dłuższego czasu nie było kontaktu z przebywającym w środku mieszkania mężczyzną. Strażacy musieli otworzyć mieszkanie by dostać się do środka. Niestety u znajdującego się wewnątrz budynku mężczyzny stwierdzono zgon. Stwierdziła to przybyła na miejsce lekarka. Śmierć u 72-letniego mężczyzny nastąpiła z przyczyn naturalnych bez udziału osób trzecich.

Dzielni strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Zdunach zerwali się z trwających właśnie uroczystości 3-majowych i ruszyli do akcji. Po zakończeniu akcji zamieścili na swojej stronie internetowej opis zdarzenia. -O godzinie 10:23 w czasie trwania uroczystości 3 majowych zostaliśmy zadysponowani GBA do otwarcia drzwi w jednym z domów jednorodzinnych przy ulicy Łacnowej. U znajdującego się wewnątrz budynku mężczyzny stwierdzono zgon. Działania trwały około 20 minut. W akcji brał udział także zastęp GBA Pr z JRG Krotoszyn oraz patrol policji - możemy wyczytać na stronie OSP w Zdunach.

Wideo

Dodaj ogłoszenie