Rozmach imprezy był imponujący. Walczyły dzieci i młodzicy, a niekwestionowanym zwycięzcą była drużyna ze Środy Wielkopolskiej.
Poniżej podajemy szczegóły dotyczące rywalizacji.
Sędzia główny
Marciniak Czesław – Poznań
Mata 1
Mata 2
Kierownik: Głowacka Weronika – Poznań
Kierownik: Stawinoga Marek – Milicz
Arbiter: Wojtanowicz Łukasz – Wołów
Arbiter: Krotofil Krzysztof – Środa Wlkp.
Arbiter: Bereźnicki Szymon – Gniezno
Arbiter: Kaźmierowski Krzysztof – Milicz
Komisja wagi:
1. Wojtanowicz Łukasz – Wołów
2. Jaś Mateusz – Środa Wlkp.
Komisja Lekarska – Piwowar Paweł Poznań
WYNIKI MEDALOWE:
Dzieci
ROCZNIK 2008–2011
Dziewczynki
Kat. wag. 23 kg
1. Kromarek Lena – Olimpijczyk Sulmierzyce
2. Paternoga Nikola – Olimpijczyk Sulmierzyce
Kat. wag. 26 kg
1. Dziadoszek Matylda – Husarz Gniezno
2. Kłokowska Julia – Bartosz Odolanów
3. Dynaryńska Gabriela – Husarz Gniezno
Kat. wag. 33 kg
1. Reich Emilia – Sobieski Poznań
2. Jurga Julia – Tęcza Środa Wlkp.
3. Wijatyk Magdalena – Wiatr Wołów
3. Bartz Ewa – Sobieski Poznań
5. Markiewicz Julia – Tęcza Środa Wlkp.
5. Bugajewska Anna – Sobieski Poznań
Kat. wag. 37 kg
1. Mrugas Paulina – Tęcza Środa Wlkp.
2. Piotrowicz Jagoda – Tęcza Środa Wlkp.
3. Zielińska Aleksandra – Sobieski Poznań
4. Bogucka Magdalena – Sobieski Poznań
5. Tatarska Zuzanna – Zapasy Plewiska
Kat. wag. 42 kg
1. Gaj Aleksandra – Wiatr Wołów
2. Kuriata Izabela – Wiatr Wołów
Kat. wag. 43 kg
1. Wejchan Maja – Sobieski Poznań
2. Czempińska Ada – Zapasy Plewiska
Kat. wag. 52 kg
1. Łysek Marta – Śląsk Milicz
2. Klepka Iga – Sobieski Poznań
3. Cierniejewska Antonina – Olimpijczyk Sulmierzyce
Młodziczka
ROCZNIK 2005–2007
Kat. wag. 50 kg
1. Ignaszak Michalina – Tęcza Środa Wlkp.
2. Smyk Oliwia – Sobieski Poznań
3. Kromarek Nikola - Olimpijczyk Sulmierzyce
Kat. wag. 62 kg
1. Siedy Magdalena – Wiatr Wołów
2. Kowalska Aleksandra – Tęcza Środa Wlkp.
3. Grobelna Dominika – Olimpijczyk Sulmierzyce
Dzieci
ROCZNIK 2008–2011
Chłopcy
Kat. wag. 23 kg
1. Markiewicz Jakub – Tęcza Środa Wlkp.
Kat. wag. 25 kg
1. Kuciel Mateusz – Unia Swarzędz
2. Kogut Wojciech – Zapasy Plewiska
3. Kocik Mateusz – Zapasy Plewiska
Kat. wag. 28 kg
1. Mikołajczyk Marcin - Tęcza Środa Wlkp.
2. Nowak Filip – Unia Swarzędz
3. Piosik Alex - Unia Swarzędz
3. Skupin Antom – Husarz Gniezno
5. Rajchelt Kamil - Unia Swarzędz
Kat. wag. 29 kg
1. Olejnik Kacper – Zapasy Plewiska
2. Kot Tymoteusz – Olimpijczyk Sulmierzyce
3. Jackowski Adam – Bartosz Odolanów
3. Maik Konrad - Bartosz Odolanów
Kat. wag. 31 kg
1. Gmys Jakub – Zapasy Plewiska
2. Kasperski Maciej – Tęcza Środa Wlkp.
3. Buda Jakub – Unia Swarzędz
3. Jąder Adrian – Zapasy Plewiska
5. Kopczyński Antom - Tęcza Środa Wlkp.
Kat. wag. 32 kg
1. Mrugas Szymon – Tęcza Środa Wlkp.
2. Białasik Oliwier – Unia Swarzędz
3. Szymański Mikołaj – Olimpijczyk Sulmierzyce
3. Żyto Błażej – Śląsk Milicz
5. Mądzyński Jakub – Bartosz Odolanów
Kat. wag. 34 kg
1. Mrugas Jakub – Tęcza Środa Wlkp.
2. Szrzynski Ignacy – Husarz Gniezno
3. Dynaryński Dominik – Husarz Gniezno
3. Kołodziejczak Kacper – Zapasy Plewiska
5. Winny Daniel – Olimpijczyk Sulmierzyce
Kat. wag. 37 kg
1. Dziadoszek Mateusz – Husarz Gniezno
2. Kiełt Igor – Wiatr Wołów
3. Kulak Mateusz – Tęcza Środa Wlkp.
3. Kucharski Jakub – Tęcza Środa Wlkp.
5. Jasiński Tomasz – Olimpijczyk Sulmierzyce
5. Jurga Kamil – Tęcza Środa Wlkp.
7. Knioch Waldemar – Tęcza Środa Wlkp.
Kat. wag. 40 kg
1. Żyto Marcel – Śląsk Milicz
2. Skupin Jan – Husarz Gniezno
3. Baraniecki Szymon – Zapasy Plewiska
3. Rozpędek Maksymilian – Wiatr Wołów
5. Musielak Maciej – Tęcza Środa Wlkp.
5. Knioch Ferdynand – Tęcza Środa Wlkp.
7. Jąder Wiktor – Zapasy Plewiska
8. Waloszczyk Eryk – Olimpijczyk Sulmierzyce
Kat. wag. 43 kg
1. Piotrowski Jakub – Wiatr Wołów
2. Bochenek Jan – Wiatr Wołów
3. Musielak Antom – Tęcza Środa Wlkp.
3. Hampol Jeremiasz – Zapasy Plewiska
5. Jabłoński Alan – Olimpijczyk Sulmierzyce
Kat. wag. 52 kg
1. Maciągowski Wiktor – Bartosz Odolanów
Kat. wag. 57 kg
1. Zeiske Mariusz – Unia Swarzędz
2. Bryk Tadeusz – Unia Swarzędz
Młodzik
ROCZNIK 2005-2007
Kat. wag. 41 kg
1. Kęsy Jakub – Śląsk Milicz
2. Tomczyk Maksymilian – Śląsk Milicz
3. Kupsik Tomasz – Zapasy Plewiska
3. Grzelak Rafał – Tęcza Środa Wlkp.
5. Dziliński Wiktor – Tęcza Środa Wlkp.
Kat. wag. 44 kg
1. Żyto Mikołaj – Śląsk Milicz
2. Bogucki Alan – Husarz Gniezno
3. Adamczak Norbert – Olimpijczyk Sulmierzyce
Kat. wag. 48 kg
1. Gibasiewicz Szymon – Olimpijczyk Sulmierzyce
2. Bogucki Eryk – Husarz Gniezno
3. Bukowski Maksymilian - Tęcza Środa Wlkp.
Kat. wag. 52 kg
1. Wizner Przemysław – Olimpijczyk Sulmierzyce
2. Dudko Filip – Husarz Gniezno
3. Małecki Jan – Tęcza Środa Wlkp.
Kat. wag. 100 kg
1. Cierniejewski Filip – Olimpijczyk Sulmierzyce
2. Macuda Jakub – Tęcza Środa Wlkp.
3. Winny Maciej – Tęcza Środa Wlkp.
PUNKTACJA DRUŻYNOWA
1. Tęcza Środa Wielkopolska
34 pkt.
2. Olimpijczyk Sulmierzyce
22 pkt.
3. Husarz Gniezno
19 pkt.
4. Wiatr Wołów
17 pkt
5. Grunwald Plewiska
16 pkt.
6. Śląsk Milicz
15 pkt.
7. Unia Swarzędz
14 pkt.
8. Sobieski Poznań
13 pkt.
9. Bartosz Odolanów
7 pkt.
Obejrzyjcie zdjęcia z tej niesamowitej imprezy!
Powrót reprezentacji z Walii. Okęcie i kibice
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?