WYGANÓW: Żonaci wygrali z kawalerami w rzutach karnych [ZDJĘCIA]

Coroczne starcie piłkarskie żonatych i kawalerów przeszło już do historii Wyganowa. Tym razem w czwartek, 20 czerwca doszło do ponownego meczu. Impreza odbywa się regularnie od pięciu lat.

W tamtym roku, dokładnie 30 czerwca to kawalerowie wygrali 3:1 (zobacz zdjęcia sprzed roku pod TYM LINKIEM).Tym razem wynik był jednak inny. Po pierwszej połowie (trwały one po 30 minut) był remis. Najpierw kawalerowie uzyskali jedną bramkę w rzucie karnym, a kilka minut później żonaci odrobili stratę. To właśnie od wyniku 1:1 rozpoczęła się druga połowa. Po zaciętych bojach na wyganowskim boisku na koniec drugiej połowy każdy miał po 3 bramki. Bramki dla kawalerów strzelili: Jakub Stanisławski, Arkadiusz Twardowski i Mateusz Miedziński, z kolei dla żonatych Jarosław Eliasz i dwukrotnie Jakub Pernak. Zwycięstwo musiały rozsądzić rzuty karne. Po nerwowych karnych okazało się, że żonaci wygrali 4:2 i zrewanżowali ubiegłoroczną porażkę. Trzeba jednak pamiętać, że mecz był tylko zabawą i doskonałą okazją do spotkania integracyjnego. Zobaczcie zdjęcia!