Worek medali dla karateków z Rozdrażewa [FOTO]

Adrian Femiak
Bogaty w zdobyte przez zawodników KK Bonsai krążki okazał się turniej w Strzałkowie.

Jeden złoty i trzy brązowe medale zdobyli podczas II Ogólnopolskiego Turnieju Karate Silver Cup w Strzałkowie karatecy z KK Bonsai z Rozdrażewa. Na najwyższym stopniu podium w kumite chłopców - 27 kg stanął Franciszek Filipiak, który zdobył także brązowy medal w kata ind. pierwszy krok 7 lat. Na najniższym stopniu podium stanęli również Rozalia Liberska (kihon pierwszy krok 6 lat i młodsi) oraz Emilia Gnatowska (kata pierwszy krok 10 lat i starsi). Niezły start zanotowała także Nikola Filipiak zajmując w kumite ind. dziewcząt 10-11 lat +35kg - siódmą lokatę.

W sumie w zawodach w Strzałkowie wystartowało 368 zawodników z 33 klubów.