VI Memoriał im. ks. Teodora Kaczmarka. Samorządowcy pokonali księży [ZDJĘCIA]

Łukasz Cichy
W niedzielę, 17 października na Orliku przy ul. Olimpijskiej w Krotoszynie odbył się VI Memoriał im. ks. Teodora Kaczmarka, w wyniku którego samorządowcy pokonali księży 6:3.

Drużynę księży reprezentowali: ks. Wojciech Deresiński, ks. Łukasz Ciesielski, ks. Karol Karpowicz, ks. Piotr Marciniszyn, ks. Piotr Wróbel, ministrant Marcel Baran, ministrant Artur Ratajski, ks. Piotr Woźniak i ks. Michał Ostafiński (trener motywator). Z kolei drużynę samorządowców reprezentowali: Ryszard Chojnicki, Maciej Poczta, Mateusz Radojewski, Dariusz Rozum, Janusz Dudziak, Paweł Radojewski (kapitan), Bartłomiej Radojewski, Roman Kornel i Ryszard Łopaczyk (trener koordynator). Z kolei sędzią głównym był Grzegorz Kroczak.

W I połowie bramki dla samorządowców strzelili: Janusz Dudziak i Mateusz Radojewski po dwie i Ryszard Chojnicki jedną. Z kolei dla księży bramki strzelili: Artur Ratajski i ks. Karol Karpowicz. W II połowie bramki strzelił dla samorządowców Janusz Dudziak jedną, a dla księży Artur Ratajski jedną.

Królem strzelców niewątpliwie został Janusz Dudziak (3 bramki), II miejsce zajęli ex aequo - Mateusz Radojewski (2 bramki) i Artur Ratajski (2 bramki), a III miejsce ex aequo - Ryszard Chojnicki (1 bramka) i ks. Karol Karpowicz (1 bramka).

Organizatorem była Samorządowa Inicjatywa Obywatelska.