ŚWIĄTECZNE GWIAZDECZKI: Natasza Kaczmarek z Krotoszyna została gwiazdeczką Głosu Wielkopolskiego [ZDJĘCIA]

Redakcja
Anna Krzyżosiak Fotografia
Udostępnij:
Znamy zwycięzców w powiatach i województwie wielkopolskim. Wśród dziewczynek w całej akcji wygrała Natasza Kaczmarek z Krotoszyna.

W powiatowym głosowaniu wśród dziewczynek zwyciężyła Natasza Kaczmarek z Krotoszyna przed Mają i Niną Garbarczyk ze Świnkowa oraz Nikolą i Wiktorią Młynarz z Krotoszyna.

Wśród chłopców zwyciężył Jakub Skowroński z Borzęcic przed Kacprem Maciejewskim z Krotoszyna i Adrianem Słowińskim z Sulmierzyc.

Nasi liderzy w województwie pokazali klasę. Jakub na spore grono kontrkandydatów uplasował się na 51. miejscu wśród chłopców, a Natasza zgarnęła pełną pulę nagród zajmując 1. miejsce w całej Wielkopolsce.

NATASZA KACZMAREK - NASZA UTALENTOWANA FINALISTKA

Natasza jest najmłodsza spośród swojego rodzeństwa. Ma jeszcze dwie siostry: Tatiankę i Wanessę. Uczęszcza do Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Krotoszynie jako 6-latka do I klasy. Nie tak dawno przezywała wraz z rodzicami pasowanie na pierwszaka. Poza szkołą jest bardzo aktywna. Uczęszcza na lekcje baletu, akrobatyki, siatkówki, nie boi się nowych wyzwań. - Natasza należy do Agencji Andy Max w Warszawie. Występowała już w dwóch reklamach. Miała swój epizod w ramówce DDTVN. Współpracujemy też z agencjami ABM i EDWIN, dzięki czemu utalentowana dziewczynka grała w znanych produkcjach telewizyjnych: "Lombard - życie pod zastaw", "Policjanci i Policjantki", "Reporterzy - z życia wzięte" (ten serial zobaczymy po nowym roku). Była już też statystką w serialu "Pierwsza miłość" czy "Ślad" - mówi dumna mama Anna. Jak dodaje córka bardzo lubi pozować do zdjęć najczęściej w obiektywie siostry Wanessy, która jest początkującym fotografem.Wraz z siostrami uwielbia jeździć na koncerty Dawida Kwiatkowskiego.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Świątecznie w Towarzystwie Przyjaciół Dzieci w Krotoszynie ...

KROTOSZYN: Mikołajkowe zmagania przedszkolaków w sumo [ZDJĘCIA + FILM]

KROTOSZYN: Weekendowy szał zakupów w nowej części Galerii Kr...

KLIKNIJ i zobacz wyniki głosowania w powiatach:

DZIEWCZYNKI

CHŁOPCY

____________________

KLIKNIJ i zobacz wyniki wojewódzkie:

DZIEWCZYNKI

CHŁOPCY

____________________

Wideo

Dodaj ogłoszenie