Sukcesy TAR Krotoszyn na Mistrzostwach Polski Juniorek i Juniorów w Sumo [ZDJĘCIA]

Łukasz Cichy
W niedzielę, 27 września w Myślenicach zawodnicy Towarzystwa Atletycznego "Rozum" w Krotoszynie zajęli pierwsze miejsce w klasyfikacji punktowej Indywidualnych Mistrzostw Polski Juniorek i Juniorów w Sumo.

W zawodach Lena Andrzejak zdobyła III miejsce w kat. 65 kg, Zuzanna Krystek - II miejsce w kat. +75 kg oraz open, Tymoteusz Ratajczyk - III miejsce w kat. 55 kg, Mikołaj Mrowiński - III miejsce w kat. 80 kg oraz open, Dominik Palczewski - II miejsce w kat. 100 kg, a Kacper Mikołajczyk - I miejsce w kat. open i II miejsce w kat. +100 kg.

Ponadto zespół wywalczył złoty medal w Drużynowym Turnieju Juniorów w Myślenicach.

_____________________
"Jesteśmy bardzo, bardzo zmęczeni przedłużającym się protestem". Młodzi lekarze zmienili miejsce głodówki

źródło: TVN24

Jak globalne ocieplenie zmienia wakacyjne trendy?