SPORT: Młoda Asterka mocna w końcówce roku [ZDJĘCIA]

Pod koniec grudnia, Młoda Astra z rocznika 2011 uczestniczyła w turnieju piłki nożnej halowej w Żmigrodzie.

Od samego początku nasz zespół pokazał pozytywne walory gry w tej kategorii. Astra 1 wygrała wszystkie mecze w swojej grupie i zajęła w niej 1. miejsce i awansowała do Ligi Mistrzów , natomiast drugi zespół z drugiego miejsca grupy B także wywalczył awans do LM.

W grupie Ligi Mistrzów obydwa zespoły nie zaznały porażki i zajęły miejsca: KKS Astra Krotoszyn 1 - 1. miejsce , KKS Astra Krotoszyn 2 - 2. miejsce. Królem strzelców został nasz zawodnik Piotr Berek - 18 bramek, natomiast wyróżniającymi się zawodnikami byli: Maciej Ratajczak raz Antoni Serafiniak.

Składy zespołów:
KKS Astra Krotoszyn 1: Franciszek Banach, Dawid Dudziak, Wiktor Jędrzejak, Antoni Serafiniak, Piotr Berek, Dariusz Chudy
KKS Astra Krotoszyn 2: Bruno Lewinski, Szymon Kiszenia, Mateusz Koczorowski, Jakub Walczak, Maciej Ratajczak, Wojciech Antczak, Mikołaj Wojtaszek.