Rywalizacja między osiedlami na kręgielni (ZDJĘCIA)

ANNA JUSKOWIAK
Dzieci i młodzież wzięły udział w turnieju w kręgle, który odbył się 9 lutego na krotoszyńskiej kręgielni.

W zawodach wzięło udział 24 zawodników. Zacięta rywalizacja trwała kilka godzin. W klasyfikacji ogólnej zwyciężyła klasa III z Gimnazjum nr 2.

Tuż za nią na drugim miejscu uplasowała się klasa II z tego samego gimnazjum, a trzecie miejsce zdobyła klasa I z Gimnazjum nr 5.

W klasyfikacji indywidualnej o Puchar Dyrektora Wodnika pierwsze miejsce wywalczył Artur Konieczny z Gimnazjum nr 5 zdobywając 102 punkty.

W rozgrywkach klasowych w każdej kategorii klas I,II i III wygrało po raz kolejny Gimnazjum nr 2.

Turniej został zorganizowany przez Radę Osiedla nr 9 przy wsparciu Rady Osiedla nr 6.

Dużą pomoc okazali sponsorzy, wśród których znaleźli się: piekarnia Brykczyński, Intermarche, Hurtownia Nowak, wytwórnia Ewa.

Krotoszyn.naszemiasto.pl na Facebooku. Zebraliśmy całe miasto w jednym miejscu - dołącz do naszej społeczności!