Krotoszyńskie Towarzystwo Piłki Siatkowej zaprasza do udziału w kolejnej już XVI Edycji Krotoszyńskiej Ligi Siatkówki.

- osobę do kontaktu wraz z nr. telefonu i maila.

Spotkanie organizacyjne przed ligą odbędzie się 12 października br. o godz. 19 u Bartosza, ul. Klemczaka w Krotoszynie.

Kontakt: [email protected], tel. 602 851 304.

Rok temu finały były bardzo emocjonujące.

W meczu o trzecie miejsce spotkały się ekipy ASM i Team Tabakiera. Pierwszy set pewnie wygrał Team Tabakiera 25:19. W drugim mobilizacja ASM i wygrana 25:22. Trzeci set to wojna nerwów i wygrana Tabakiery 25:22. Najbardziej wyrównany, czwarty set to wygrana ASM 25:21 i potrzebny jest tie-break, z którego górą wychodzą zawodnicy ASM wygrywając 15:12 i w setach 3:2.

Finał to potyczka Instalatora K. Marciniaka, który bronił tytułu z teamem Rodon Wit-Cars. I tutaj kibice są świadkami zaciętego pojedynku. Pierwsze dwa sety dla Instalatora, który wygrywa podobnie 25:22. Kolejne sety łapie Wit-Cars wygrywając: 25:17 i 25:16. W tie-breaku lepsi okazują się obrońcy tytułu wygrywając 15:11.

W turnieju oprócz pucharów i nagród drużynowych przyznano również nagrody indywidualne. I tak: MVP +40 lat – Grzegorz Wiertlewski, MVP+30 lat – Jarosław Wita, MVP do 30 lat – Bartosz Grenda i Najlepszy Rozgrywający Finałów – Dominik Lewandowski.

Źródło: TVN Meteo