Remonty cząstkowe w Krotoszynie. Uwaga na utrudnienia! [ZDJĘCIA]

Marcin Szyndrowski
Na wielu ulicach w Krotoszynie przewidziano liczne remonty cząstkowe. Wymieniane są odcinki nawierzchni oraz poprawiany stan studzienek. W wielu miejscach należy zachować ostrożność.

Własnie trwają prace na ulicy Piastowskiej w Krotoszynie, gdzie niedawno malowano pasy dla parkujących. Dziś po nich nie ma śladu bowiem wymieniono tam pas nawierzchni i poprawiono stan studzienek. Z pewnością jednak niebawem wrócą. Takich prac w Krotoszynie ma być więcej. Już zapowiedziane są kolejne tego typu prace w Krotoszynie. Będziemy o nich informowali. Zobacz jak zmienia się ulica Piastowska i apelujemy o ostrożność na tej drodze podczas trwania prac.

*****
W środę nad większością kraju niebo będzie umiarkowanie zachmurzone, choć momentami dość znacznie. Na Podkarpaciu, w Małopolsce oraz na Śląsku wystąpią okresowe opady deszczu do 10 l/mkw., a w górach zagrzmi. Burze pojawią się w towarzystwie ulew o natężeniu do 20 l/mkw. Słabe opady deszczu są możliwe również miejscami na północnym-wschodzie kraju. Termometry wskażą od 21 st. C na Warmii i Suwalszczyźnie oraz 23 st C w centrum kraju do 25 st. C na zachodzie. Wiatr z kierunków północnych, na ogół słaby i umiarkowany, w burzach nabierze mocy wiejąc z prędkością do 90 km/h.

Wideo

Materiał oryginalny: Remonty cząstkowe w Krotoszynie. Uwaga na utrudnienia! [ZDJĘCIA] - Krotoszyn Nasze Miasto

Dodaj ogłoszenie