PRZEDSZKOLE NA MEDAL 2019: Poznajcie aktualne liderki w kat. Nauczyciel Przedszkola Roku [ZDJĘCIA]

Redakcja
Głosowanie na najlepszych nauczycieli przedszkola trwa. Walka jest bardzo wyrównana i zacięta.

W kat. Nauczyciel Przedszkola prowadzi jak na razie Julia Maciejewska z Przedszkola „Parkowe Skrzaty” w Koźminie Wlkp.. Drugie miejsce zajmuje Natalia Organista z Oddziału Przedszkolnego w Wielowsi, a trzecie
Agnieszka Maćkowiak z Przedszkola nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi w Krotoszynie.

Nasza liderka jest nauczycielką 2 rok. Wcześniej pracowała 3 lata jako pomoc nauczyciela w tej samej placówce w Przedszkolu Parkowe Skrzaty w Koźminie Wlkp. Studiowała 3 lata w Kaliszu (Edukacja wczesnoszkolna z przedszkolną z językiem angielskim na UAM - wydział pedagogiczno artystyczny w Kaliszu). Obecnie studiuje wczesne wspomaganie rozwoju dziecka na UAM wydział studiów edukacyjnych w Poznaniu. - Praca z dziećmi powoduje, że człowiek nigdy nie stoi w miejscu, praktycznie jest w ciągłym ruchu i musi się wykazać dużą wszechstronnością. Taką wszechstronnością charakteryzował się okres mojego dzieciństwa. Uczęszczałam miedzy innymi na zajęcia taneczne, muzyczne, plastyczne, sportowe, a także językowe. Dodatkowo swój rozwój społeczny kształtowałam po przez bycie zuchem, a później już harcerzem. Praca w przedszkolu daje mi możliwość wyrażenia swojej kreatywności w wielu dziedzinach. Ponadto mam możliwość współpracy z wulkanami energii i mistrzami wyobraźni, czyli z dziećmi - mówi Julia Maciejewska.

Natalia Organista pracę w przedszkolu rozpoczęła w 2010 roku w Przedszkolu nr 7 z oddziałami integracyjnymi w Krotoszynie. W oddziale przedszkolnym w Wielowsi pracuje od 2015 roku. Studia licencjackie na kierunku Edukacja Przedszkolna i Wczesnoszkolna ukończyła na Wyższej Szkole Pedagogiki i Administracji w Poznaniu, na tej samej uczelni ukończyła studia magisterskie na kierunku Zintegrowana Edukacja Przedszkolna i Wczesnoszkolna. Dodatkowo ukończyłam również studia podyplomowe na kierunku Edukacja Przedszkolna i Wczesnoszkolna z językiem angielskim. - Nauczanie dzieci języka angielskiego to moja pasja i hobby. Praca z dziećmi w wieku przedszkolnym to przede wszystkim podejmowanie nowych wyzwań każdego dnia. Najmniejszy sukces dziecka to największa satysfakcja dla każdego nauczyciela, a jego uśmiech to podziękowanie. Lubię podejmować działania ale przede wszystkim liczę się z możliwościami i zainteresowaniami dzieci, a mając grupę 25 dzieci w różnym wieku to nie lada wyzwanie - mówi pani Natalia.

Każda dobra dusza jest jak świeca. Choć się sama spala to innym przyświeca to krótka prezentacja Agnieszki Maćkowiak z Przedszkola nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi w Krotoszynie. Pani Agnieszka jest nauczycielem i logopedą. Oprócz tego również terapeutą w SOSW Konarzew.

KLIKNIJ i zobacz aktualne wyniki głosowania:

Nauczyciel Przedszkola Roku
Przedszkole Roku
Grupa Przedszkolna Roku

____________________

Maluchy i starszaki z wielkopolskich przedszkoli oraz ich nauczycielki będą gościć na łamach "Głosu Wielkopolskiego", naszych tygodników i na stronach naszego serwisu internetowego.

 • We wszystkich powiatach Wielkopolski wybierzemy Przedszkole Roku, Nauczyciela Przedszkolnego Roku oraz Najsympatyczniejszą Grupę Przedszkolną.
 • Czeka mnóstwo nagród nie tylko dla przedszkoli i nauczycielek, lecz przede wszystkim dla dzieci! (o nagrodach czytaj więcej poniżej).

Od września maluchy rozpoczęły lub kontynuują edukację na jej pierwszym szczeblu w wielkopolskich przedszkolach. Rodzice maluszków, głosując w wielkim plebiscycie prowadzonym przez "Głos Wielkopolski", wskażą najlepsze przedszkola i nauczycielki. W ramach naszej akcji pokażemy też, jak świetnie na co dzień bawią się wielkopolskie maluszki i starszaki. W każdym powiecie wybierzemy najsympatyczniejszą grupę przedszkolną.

KLIKNIJ i zgłoś nauczycielkę
KLIKNIJ i zgłoś grupę przedszkolną (formularz tylko dla nauczycieli)

Najlepsze przedszkola w Wielkopolsce i powiatach

We wszystkich powiatach naszego województwa zostaną przyznane tytuły Przedszkole Roku 2019. Placówki, które zasługują na ten tytuł, nominują rodzice wielkopolskich przedszkolaków. Już sama nominacja i udział w akcji będzie dla przedszkoli okazją do promocji i zaprezentowania oferty edukacyjnej. Prezentacje przedszkoli będą się ukazywać w drukowanym wydaniu "Głosu", w internecie oraz na Facebooku.

Wybierz formularz - KLIKNIJ i wypełnij:

Formularz dla osób zgłaszających przedszkole
Formularz dla przedszkoli

Nauczyciele na medal

O tym, jak dzieci czują się w przedszkolu, nie decyduje wyłącznie otoczenie, w którym spędzają czas. Najważniejsze nie są zabawki, place zabaw, czy pomoce edukacyjne. Kluczową rolę pełnią opiekunowie dzieci. Dlatego w ramach naszej akcji w powiatach przyznamy też tytuły Nauczyciel Przedszkolny Roku.

Wybierz formularz - KLIKNIJ i wypełnij:

Formularz dla osób zgłaszających nauczyciela
Formularz dla nauczycieli

Najsympatyczniejsze przedszkolaki

W naszej akcji – tak jak w przedszkolu – najważniejsi będą oczywiście bohaterowie przedszkolnego życia, czyli dzieci. W ramach prezentacji grupy przedszkolnej w internecie będzie można zamieścić nie tylko zdjęcia, lecz także filmiki prezentujące na przykład występy grupy. W głosowaniu zostaną wybrane Najsympatyczniejsze Grupy Przedszkolne.

Grupę przedszkolną do naszej akcji może zgłosić jej nauczyciel lub uprawniony przedstawicie przedszkola

WAŻNE TERMINY

 • Na zgłoszenia kandydatur czekamy do piątku, 25 października.
 • Głosowanie w kategorii Grupa Przedszkolna wystartuje w piątek, 11 października, a zakończy się w środę, 27 listopada o godzinie 21.
 • Głosowanie w etapie powiatowym w kategorii Przedszkole Roku i Nauczyciel Przedszkolny Roku wystartuje w piątek, 11 października, a zakończy się w czwartek, 14 listopada o godzinie 21.
 • Etap wojewódzki głosowania dla tych dwóch kategorii będzie trwał od wtorku, 19 listopada do środy, 27 listopada do godziny 21.

CZEKAJĄ WSPANIAŁE NAGRODY!

PRZEDSZKOLE ROKU 2019

Przedszkola, które w każdym powiecie zdobędą najwięcej głosów, otrzymają:

 • dyplom uznania potwierdzający zdobycie tytułu Przedszkole Roku 2019 w powiecie
 • zaproszenie na uroczyste wręczenie dyplomów i nagród dla przedszkoli, która odbędzie się w grudniu w Pałacu Działyńskich w Poznaniu

 • voucher na promocję przedszkola na łamach "Głosu Wielkopolskiego" o wartości 3000 złotych

 • zestaw materiałów szkolno-biurowych marki TOMA

 • specjalną, okolicznościową tablicę do oznakowania budynku placówki: „Przedszkole na medal 2019”

Przedszkola, które w każdym powiecie zajmą drugie i trzecie miejsce, otrzymają:

 • dyplom uznania potwierdzający zdobycie drugiego lub trzeciego miejsca w plebiscycie
 • voucher na promocję przedszkola na łamach "Głosu Wielkopolskiego" o wartości 2000 złotych i 1000 złotych odpowiednio za drugie i trzecie miejsce

Nagrody w etapie wojewódzkim

Przedszkole, które zdobędzie NAJWIĘKSZĄ liczbę głosów w etapie wojewódzkim plebiscytu otrzyma:

 • dyplom uznania oraz specjalną tablicę "Przedszkola na medal województwa wielkopolskiego"
 • wysokiej klasy oczyszczacz powietrza marki Stadler Form. To nowoczesne urządzenie zostało zaprojektowane specjalnie z myślą o gospodarstwach domowych, szkołach, przedszkolach i biurach. Oczyszczacz powietrza eliminuje z otoczenia wirusy, alergeny, smog oraz inne szkodliwe cząsteczki.

Tutaj przeczytasz więcej o produkcie

 • voucher na promocję przedszkola na łamach "Głosu Wielkopolskiego" o wartości 5000 złotych

Przedszkole, które zdobędzie drugie miejsce w etapie wojewódzkim plebiscytu otrzyma:

 • dyplom uznania
 • wysokiej klasy oczyszczacz powietrza marki Stadler Form
 • voucher na promocję przedszkola na łamach "Głosu Wielkopolskiego" o wartości 3000 złotych

Przedszkole, które zdobędzie trzecie miejsce w etapie wojewódzkim plebiscytu otrzyma:

 • dyplom uznania
 • wysokiej klasy oczyszczacz powietrza marki Stadler Form
 • voucher na promocję przedszkola na łamach "Głosu Wielkopolskiego" o wartości 2000 złotych

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA ROKU 2019

Nauczyciele, którzy w każdym powiecie zdobędą najwięcej głosów, otrzymają:

 • dyplom uznania potwierdzający zdobycie tytułu Nauczyciel Przedszkola Roku 2019
 • zaproszenie na weekendowy pobyt w komfortowym ośrodku OLANDIA przepięknie położonym w krainie 100 jezior

TU przeczytasz więcej o ośrodku Olandia

 • voucher na zakup kosmetyków Chantarelle - linia profesjonalnych kosmetyków, używanych do zabiegów w gabinetach kosmetycznych, SPA i medycyny estetycznej do różnych rodzajów i problemów skóry.

TU przeczytasz więcej o kosmetykach Chantarelle

 • voucher do Centrum Dermatologii Estetycznej LENIS, które posiada w swojej ofercie szereg zabiegów, których celem jest eliminacja takich problemów jak zmarszczki na szyi i dekolcie, cellulit, wypadanie włosów, zniszczone dłonie, trądzik czy cienie pod oczami. Są to na przykład endermologia, mezoterapia igłowa, depilacja laserowa, peeling chemiczny czy wypełnianie skóry kwasem hialuronowym.

TU przeczytasz więcej o Centrum Dermatologii Estetycznej LENIS

Nauczyciele, którzy w każdym powiecie zajmą drugie miejsce, otrzymają:

 • dyplom uznania potwierdzający zdobycie drugiego miejsca w plebiscycie

 • voucher na zakup kosmetyków

 • voucher do Centrum Dermatologii Estetycznej LENIS, które posiada w swojej ofercie szereg zabiegów, których celem jest eliminacja takich problemów jak zmarszczki na szyi i dekolcie, cellulit, wypadanie włosów, zniszczone dłonie, trądzik czy cienie pod oczami. Są to na przykład endermologia, mezoterapia igłowa, depilacja laserowa, peeling chemiczny czy wypełnianie skóry kwasem hialuronowym.

Nauczyciele, którzy w każdym powiecie zajmą trzecie miejsce, otrzymają:

 • dyplom uznania potwierdzający zdobycie trzeciego miejsca w plebiscycie
 • zestaw kosmetyków
 • zaproszenie dla dwóch osób na wydarzenie artystyczne (szczegóły już wkrótce!)

Nagrody w etapie wojewódzkim

Nauczyciel, który zdobędzie NAJWIĘKSZĄ liczbę głosów w całym regionie otrzyma:

 • voucher na wycieczkę z biura podróży ITAKA.

 • voucher na zegarek firmy PLANTWEAR – projektant i producent polskich zegarków zarówno dla miłośników klasyki, jak i dla tych, którzy szukają nowoczesnego designu.

TU przeczytasz więcej o produktach firmy PLANTWEAR

 • voucher na usługi Depil Concept - największej sieć depilacji w Polsce! Specjalizacja salonu to trwała depilacja SHR in Motion, IPL, wosk.

TU przeczytasz więcej o Depil Concept

 • zaproszenie na wydarzenie artystyczne

 • pióro z grawerem NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLNY NA MEDAL 2019

Nauczyciele, którzy zajmą II i III miejsce ze względu na liczbę głosów w całym regionie otrzymają:

 • voucher na zegarek firmy PLANTWEAR – projektant i producent polskich zegarków zarówno dla miłośników klasyki, jak i dla tych, którzy szukają nowoczesnego designu.

TU przeczytasz więcej o produktach firmy PLANTWEAR

 • voucher na usługi Depil Concept - największej sieć depilacji w Polsce! Specjalizacja salonu to trwała depilacja SHR in Motion, IPL, wosk.

 • zaproszenie na wydarzenie artystyczne

 • pióro z grawerem NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLNY NA MEDAL 2019

PRZEDSZKOLAKI ROKU 2019

Nagrody dostanie każde dziecko w grupie!
I MIEJSCE

Na grupę przedszkolną, która w każdym regionie zdobędzie najwięcej głosów czeka wyjątkowa nagroda:

 • kubek ze zdjęciem zwycięskiej grupy

 • unikatowa trójwymiarowa sesja fotograficzna + okulary 3D + zdjęcia na płycie CD. Do przedszkola przyjedzie fotograf, który wykona trójwymiarowe fotografie, zarówno całej grupy, jak i portretowe zdjęcia każdego dziecka. Następnie w ustalonym terminie, każde dziecko z grupy otrzyma płytę DVD ze wszystkimi zdjęciami oraz okulary 3D, dzięki którym będzie można oglądać fotografie w trzech wymiarach na ekranie telewizora lub komputera.

 • zestaw rysunkowy od renomowanej firmy TOMA, który pozwoli każdemu przedszkolakowi rozwinąć swoje umiejętności plastyczne: kreda chodnikowa kolorowa i kredki świecowe Zębozaurus, 12 kolorów

 • plastelina Toma – 12 kolorów

 • bańki mydlane

II MIEJSCE

Grupy przedszkolne, które w każdym regionie zajmą drugie miejsce otrzymają:

 • latawiec do kolorowania

 • zestaw rysunkowy od renomowanej firmy TOMA, który pozwoli każdemu przedszkolakowi rozwinąć swoje umiejętności plastyczne: kreda chodnikowa kolorowa i kredki świecowe Zębozaurus, 12 kolorów
 • plastelina Toma – 12 kolorów
 • bańki mydlane

III MIEJSCE

Grupy przedszkolne, które w każdym regionie zajmą trzecie miejsce otrzymają:

 • zestaw rysunkowy od renomowanej firmy TOMA, który pozwoli każdemu przedszkolakowi rozwinąć swoje umiejętności plastyczne: kreda chodnikowa kolorowa i kredki świecowe Zębozaurus, 12 kolorów
 • plastelina Toma – 12 kolorów
 • bańki mydlane

Informacji o akcji udziela Tomasz Kierstan
tel. 502 499 779
e-mail: **

TU PRZECZYTASZ REGULAMIN

Astronauci amatorzy polecieli w kosmos

Wideo

Dodaj ogłoszenie