Powiat - Składy nowo wybranych rad

Małgorzata Krupa
Małgorzata Krupa
Już wiadomo, kto będzie nami rządził w nowej kadencji. Przedstawiamy składy wszystkich nowych rad miejskich i gminnych oraz rady powiatu krotoszyńskiego.

POWIAT
okręg nr 1 (Krotoszyn):

1) Zbigniew Brodziak, Obywatelskie Porozumienie Samorządowe
2) Przemysław Jędrkowiak, Obywatelskie Porozumienie Samorządowe
3) Julian Jokś, Polskie Stronnictwo Ludowe
4) Leszek Kulka, Samorządowa Inicjatywa Obywatelska
5) Mieczysław Pełko, Prawo i Sprawiedliwość
6) Andrzej Piesyk, Polskie Stronnictwo Ludowe
7) Juliusz Poczta, Samorządowa Inicjatywa Obywatelska
8) Jarosław Ratajczak, Platforma Obywatelska RP
9) Stanisław Szczotka, Polskie Stronnictwo Ludowe
10 Jan Szyszka, Polskie Stronnictwo Ludowe
okręg nr 2 (Koźmin Wlkp., Rozdrażew):
1) Janusz Baszczyński, Samorządowa Inicjatywa Obywatelska
2) Albin Batycki, Platforma Obywatelska RP
3) Henryk Jankowski, Obywatelskie Porozumienie Samorządowe
4) Henryk Szkudłapski, Samorządowa Inicjatywa Obywatelska
5) Renata Zych-Kordus, Polskie Stronnictwo Ludowe
okręg nr 3 (Kobylin, Sulmierzyce, Zduny):
1) Tomasz Chudy, Samorządowa Inicjatywa Obywatelska
2) Bernard Jasiński, Polskie Stronnictwo Ludowe
3) Wiesław popiołek, Polskie Stronnictwo Ludowe
4) Andrzej Szeszycki, Platforma Obywatelska RP
według komitetów:
PSL - 7, SIO - 5, PO - 3, OPS - 3, PiS - 1
potencjalni następcy w przypadku ewentualnej rezygnacji osób wybranych na burmistrzów:
PSL okr.1 - Jan Grabski (za J. Joksia), PSL okr.3 - Irena Rękosiewicz (za J. Jasińskiego), PO - Sławomira Fedorowicz (za J. Ratajczaka)

KROTOSZYN
okręg nr 1:

1) Mirosław Gańko, Samorządowa Inicjatywa Obywatelska
2) Tomasz Głuch, Samorządowe Forum Gospodarcze
3) Cezary Grenda, Samorządowa Inicjatywa Obywatelska
4) Ryszard Łopaczyk, Polskie Stronnictwo Ludowe
5) Paweł Sikora, Platforma Obywatelska RP
6) Marian Skotarek, Obywatelskie Porozumienie Samorządowe
7) Miłosz Zwierzyk, Platforma Obywatelska RP
okręg nr 2:
1) Sławomir Augustyniak, Samorządowe Forum Gospodarcze
2) Krzysztof Kierzek, Polskie Stronnictwo Ludowe
3) Grzegorz Majchszak, Obywatelskie Porozumienie Samorządowe
4) Krzysztof Manista, Samorządowa Inicjatywa Obywatelska
5) Roman Olejnik, Platforma Obywatelska RP
6) Urszula Olejnik, Prawo i Sprawiedliwośc
7) Paweł Radojewski, Samorządowa Inicjatywa Obywatelska
8) Natalia Robakowska, Platforma Obywatelska RP
okręg nr 3:
1) Zofia Jamka, Polskie Stronnictwo Ludowe
2) Bronisław Kaczmarek, Polskie Stronnictwo Ludowe
3) Krzysztof Kasprzak, Samorządowe Forum Gospodarcze
4) Andrzej Pospiech, Polskie Stronnictwo Ludowe
5) Anna Sikora, Polskie Stronnictwo Ludowe
6) Jan Zych, Polskie Stronnictwo Ludowe
według komitetów:
PSL - 7, PO - 4, SIO - 3, SFG - 3, OPS - 2, PiS - 1

KOBYLIN
okręg nr 1

1) Mirosław Flak, Samorządowa Inicjatywa Obywatelska
2) Wiesław Lisiak, Obywatelskie Porozumienie Samorządowe
3) Jan Lisiecki, KWW Jana Lisieckiego
4) Barbara Trynka, Polskie Stronnictwo Ludowe
okręg nr 2
1) Grzegorz Jarczewski, Polskie Stronnictwo Ludowe
2) Danuta Jaźwiec , KWW Danuty Jaźwiec
okręg nr 3
1) Grzegorz Okupnik, Samorządowa Inicjatywa Obywatelska
okręg nr 4
1) Piotr Chlebowski, Samorządowa Inicjatywa Obywatelska
2) Łukasz Maćkowiak, Samorządowa Inicjatywa Obywatelska
3) Józef Ratajczak, KWW Józefa Ratajczaka
okręg nr 5
1) Wojciech Styburski, Polskie Stronnictwo Ludowe
2) Marian Dymarski, Samorządowa Inicjatywa Obywatelska,
okręg nr 6
1) Tadeusz Dżygała, Polskie Stronnictwo Ludowe
okręg nr 7
1) Adam Pacholski, Samorządowa Inicjatywa Obywatelska
okręg nr 8
1) Jan Patryas, Obywatelskie Porozumienie Samorządowe
według komitetów:
SIO - 6, PSL - 4, OPS – 2, KWW indywidualne - 3

KOŹMIN WLKP.
okręg nr 1

1) Grzegorz król, Platforma Obywatelska RP
2) Adam Grzelak, Samorządowa Inicjatywa Obywatelska
3) Justyn Zaradniak, Samorządowa Inicjatywa Obywatelska
okręg nr 2
1) Jarosław Maleszka, Samorządowa Inicjatywa Obywatelska
2) Konrad Tomczak, Samorządowa Inicjatywa Obywatelska
3) Marek Wieczny, KWW Ludzie dla Ludzi
okręg nr 3
1) Jacek Iwański, Platforma Obywatelska RP
okręg nr 4
1) Henryk Staniewski, Polskie Stronnictwo Ludowe
okręg nr 5
1) Hieronim Gabryelczyk, Polskie Stronnictwo Ludowe
okręg nr 6
1) Ryszard Perek, Samorządowa Inicjatywa Obywatelska
okręg nr 7
1) Bogdan Jędrzejak, Polskie Stronnictwo Ludowe
okręg nr 8
1) Leszek Chojnicki, Samorządowa Inicjatywa Obywatelska
2) Wojciech Dykcik, Samorządowa Inicjatywa Obywatelska
okręg nr 9
1) Andrzej Hencel, KWW Ludzie dla Ludzi
okręg nr 10
1) Janusz Burdziąg, Samorządowa Inicjatywa Obywatelska
według komitetów:
SIO - 8, PSL - 3, PO - 2, Ludzie dla Ludzi - 2

ROZDRAŻEW
okręg nr 1:

1) Zdzisław Filipiak, Polskie Stronnictwo Ludowe
2) Michał Ryba, Polskie Stronnictwo Ludowe
3) Zenon Włodarczyk, Aktywna Gmina
4) Jolanta Adamiak, Aktywna Gmina
5) Arkadiusz Pabich, Obywatelskie Porozumienie Samorządowe
okręg nr 2:
1) Mirosław Jarocki, Polskie Stronnictwo Ludowe
okręg nr 3:
1) Wiesław Jankowski, Polskie Stronnictwo Ludowe
okręg nr 4:
1) Piotr Goliński, Polskie Stronnictwo Ludowe
okręg nr 5:
1) Dariusz Kolenda, Polskie Stronnictwo Ludowe
okręg nr 6:
1) Grzegorz Lis, Aktywna Gmina
okręg nr 7:
1) Lucjan Zmyślony, Aktywna Gmina
okręg nr 8
1) Artur Jakubek, Aktywna Gmina
okręg nr 9:
1) Jan Juskowiak, Aktywna Gmina
2) Jan JanMaciejewski, KW Maciejewski
według komitetów:
PSL - 6, AG - 6, OPS - 1, KGM - 1

SULMIERZYCE
okręg nr 1:

1) Kazimierz Oleszyński,Sulmierzyczanie
2) Krzysztof Pauliński, Sulmierzyczanie
3) Barbara Gremblewska, Polskie Stronnictwo Ludowe
4) Agnieszka Gibasiewicz, Polskie Stronnictwo Ludowe
okręg nr 2:
1) Krystyna Stryjak, Sulmierzyczanie
2) Krystyna Nakonieczna, Platforma Obywatelska RP
3) Roman Banasiewicz, Polskie Stronnictwo Ludowe
okręg nr 3;
1) Elżbieta Wachowiak, Polskie Stronnictwo Ludowe
2) Krzysztof stęczniewski, Polskie Stronnictwo Ludowe
3) Marcin Gruszczyński,Sulmierzyczanie
okręg nr 4:
1) Hieronim Woszczyński, Sulmierzyczanie
2) Adam Orzeszyński, Sulmierzyczanie
okręg nr 5:
1) Daniel Kulawski, Polskie Stronnictwo Ludowe
2) Alicja kokot, Polskie Stronnictwo Ludowe
3) Zygmunt Bąk, Sulmierzyczanie
według komitetów:
PSL - 7, Sulmierzyczanie- 7, PO - 1

ZDUNY
okręg nr 1

1) Iwona Chmielarczyk, KWW Nasza Gmina – Mój Dom
2) Zdzisław Malec, KWW Nasza Gmina – Mój Dom
3) Elżbieta Musiałowska, KWW Gminy Zduny
4) Danuta Pawlik, KWW Gminy Zduny
5) Lidia Skrzypczak, KWW Nasza Gmina – Mój Dom
okręg nr 2
1) Mirosław Karwik, Platforma Obywatelska RP
2) Grzegorz Kryg, Platforma Obywatelska RP
3) Irena Nowak, Samorządowa Inicjatywa Obywatelska
4) Marcin Obal, KWW Nasza Gmina – Mój Dom
5) Anna Strugała, KWW Gminy Zduny
okręg nr 3
1) Grzegorz Grobelny, KWW Gminy Zduny
okręg nr 4
1) Jacek Kulus, Polskie Stronnictwo Ludowe
2) Dionizy Waszczuk, Polskie Stronnictwo Ludowe
okręg nr 5
1) Grzegorz Szafraniak, KWW Gminy Zduny
okręg nr 6
1) Mirosława Sajur, KWW Gminy Zduny
według komitetów:
KWW Gminy Zduny – 6, KWW Nasza Gmina – Mój Dom - 4, PSL – 2, PO – 2, SIO - 1

Astronauci amatorzy polecieli w kosmos

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie