Wybierz region

Wybierz miasto

  Superprzedszkolaki Krotoszyn

  Rozpoczynamy I edycję naszego najnowszego plebiscytu Przedszkolaki na medal, w którym będziemy głosować na najsympatyczniejszą grupę przedszkolaków w Krotoszynie. Celem plebiscytu jest pokazanie naszych przedszkolaków i przedszkoli na terenie Krotoszyna. Wychodzimy z założenia, że przedszkola są ważnym elementem kształcenia dzieci, które wkraczają powoli w przyszłą edukację szkolną. Przedszkola oferują wiele ciekawych zajęć dydaktycznych i przedsięwzięć, o których warto pisać.

  Głosowanie odbywać się będzie poprzez oddawanie głosów poprzez popularne kliki, stronę FB oraz SMS. Potrwa ono od 4 maja do 31 maja do godziny 23.59.

  Najlepsza grupa wygra cenne nagrody. Trzy pierwsze grupy zostaną szeroko przedstawione na łamach „Życia Krotoszyna”. Oprócz tego otrzymają pamiątkowe dyplomy, które będzie można eksponować w przedszkolu. Laureat pierwszego miejsca wygra wyjście na spektakl teatralny, który będzie możliwy dzięki zaangażowaniu dyrektora Krotoszyńskiego Ośrodka Kultury Wojciecha Szuniewicza (termin to wrzesień 2016 r. dzień i spektakl do ustalenia) oraz nagrody ufundowane przez radnego powiatowego Dariusza Rozuma o łącznej wartości 1000 złotych.

  Regulamin plebiscytu

  Ostatnie plebiscyty

  Plebiscyt

  Superdziałka 2017 (kat. indywidualna)

  Superdziałka 2017 (kat. indywidualna)

  Masz działkę albo ogród przed domem? Jeśli tak, ten konkurs jest właśnie dla ciebie. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody – niespodzianki z branży...

  Inne plebiscyty