PIŁKA NOŻNA: Wysoka wygrana Astry Krotoszyn na wyjeździe. Tur 1921 Turek pokonany 4:0 [ZDJĘCIA]

Marcin Szyndrowski
W sobotę, 23 marca Astra Krotoszyn rozgromiła ekipę Turów 4:0.

W meczu od początku wszystko układało się po myśli szkoleniowca Astry. Nasi zawodnicy od początku narzucili własne tempo i konstruowali lepsze akcje, które potrafili wieńczyć celnymi bramkami. Pierwszy gol już w 3' minucie za sprawą Szymona Polowczyka. Trzy minuty później do bramki piłkę wprowadził Patryk Powalisz.

Druga odsłona meczu podobna. Powalisz ponownie zaskoczył golkipera Turów w 50' minucie. Czwartego gola wpakował w 80' minucie Damian Gmerek. Wygrana Astry stała się faktem. Mecz był ciekawy i emocjonujący. W pewien sposób również historyczny, bowiem na boisku razem zagrali ojciec z synem, czyli Darek i Patryk Reyerowie.