Piłka Nożna: Koniec pucharowej przygody dla Białego Orła [ZDJĘCIA]

Marcin Szyndrowski
źródło Jarder Sport
W środę, 19 kwietnia na boisku w Koźminie odbył się mecz 1/2 rundy Pucharu Polski, w którym gospodarze - ekipa Białego Orła podejmowała drużynę Jaroty Jarocin.

Mecz zaczął się od ataków obu drużyn, które chciały już na początku stworzyć sobie przewagę. Sztuka ta udaje się ekipie Jaroty. W 12' minucie gola strzelił Christian Ndubuisi Nnamani (12'). W 37' minucie remisuje jednak Krzysztof Czabański. Do końca pierwszej połowy już żadna bramka nie wpadła. W drugiej odsłonie koźmińska drużyna była bardzo aktywna, ale niestety nie zmieniało to wyniku. Na dokładkę w 77' minucie gola na 2:1 dla Jaroty strzelił Piotr Skokowski i było po meczu bowiem była to ostatnia bramka meczu.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani