Piłka Nożna: Biały Orzeł Koźmin - Rawia Rawag Rawicz 4:1 (1:1) [ZDJĘCIA]

Przemysław Bochna
W sobotę, 13 maja, w Koźminie Wielkopolskim odbył się mecz w ramach 26. kolejki IV ligi południowej. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. podejmował na własnym stadionie Rawie Rawag Rawicz. Orły wygrały 4:1

Tak dynamicznego meczu dawno w Koźminie nie było. Mimo utrzymywania gry głównie w środku pola było co oglądać, a w samej pierwszej połowie kibicom dane było obejrzeć dwie bramki - jedną gości oraz druga gospodarzy. Widać było że na boisku spotkały się dwie praktycznie równe drużyny gdyż nikt nie mógł zdominować przeciwnika ani wyklarować sytuacji. Wynik do przerwy: 1-1. Bramkę dla drużyny gospodarzy strzelił Szymon Gałczyński.

W drugiej połowie to Biały Orzeł dyktował warunki. Kolejne bramki strzelili: Igor Skowron (75), Szymon Gałczyński (82) i Marcin Szymkowiak (92). Wygrana 4:1 w pełni zasłużona.