PIŁKA NOŻNA: Astra Krotoszyn wygrała u siebie z Zielonymi Koźminek 1:0 [GALERIA]

Marcin Szyndrowski
W sobotę, 30 marca ekipa Astry Krotoszyn na własnym stadionie pokonała drużynę Zielonych Koźminek 1:0. Mecz na miarę trzech punktów nie był jednak łatwą przeprawą.

Ekipa Astry Krotoszyn po efektownym zwycięstwie w Turku była faworytem spotkania. Ekipa Zielonych jednak mimo ostatniej pozycji w tabeli ligi międzyokręgowej - po wzmocnieniach w składzie - nie zamierzała tak łatwo oddać pola gry. Było to widoczne już od początku meczu. Ekipa ta miała dobre momenty, a nawet chwilami pewniej grała piłką. Wyrównana pierwsza część zakończyła się bezbramkowym remisem.

Druga część meczu w pierwszych minutach wyglądała podobnie. Im dalej, tym coraz bardziej zaczynała przeważać jednak ekipa Astry, co powodowało niepotrzebne nerwy przyjezdnych. Swoje szanse strzeleckie miały obie ekipy. Końcówka nerwowa i zanosiło się na bezbramkowy remis, gdy w 87' minucie wystrzelił jak z procy Szymon Polowczyk, który dał prowadzenie krotoszyńskiej drużynie.

Do końca już nic się nie zmieniło.Astra wygrała i zostawiła w domu trzy, cenne punkty.