Paczkomat Krotoszyn — sposób na szybki odbiór i wysyłkę paczki

Materiał informacyjny InPost

Paczkomaty to rewolucyjny system skrytek pocztowych, który pozwala zwiększyć wydajność dostaw przy jednoczesnym zminimalizowaniu produkcji śladu węglowego. Wysyłkę do automatów paczkowych oferuje większość sklepów internetowych. Koszt takiej usługi jest zawsze mniejszy niż dostawa kurierem, lecz to nie jedyna zaleta korzystania z Paczkomatów. Paczki dostarczane są niezwykle szybko — w 90% przypadków przesyłki docierają do klientów już następnego dnia po nadaniu. Tysiące samoobsługowych urządzeń czekają na Ciebie na terenie całej Polski przez 24 godziny 7 dni w tygodniu! Sprawdź, gdzie w Krotoszynie jest najbliższy Paczkomat w Krotoszynie! Dowiedz się, jak odebrać i nadać przesyłkę!

Paczkomat Krotoszyn

Krotoszyn to miasto w województwie wielkopolskim. To niepozorne miasteczko liczy blisko 30 tysięcy mieszkańców i kryje w sobie wiele atrakcji i miejsc, które warto odwiedzić.

Zamawiając paczkę do Paczkomatu w Krotoszynie, musisz wiedzieć, że na jej odbiór masz 48 godzin od umieszczenia przesyłki w automacie. Jest to niezwykle korzystne rozwiązanie, które pozwoli Ci odebrać paczkę o każdej porze, bez trudu i kolejek. Jeśli nie masz możliwości dotrzeć do Paczkomatu w wyznaczonym czasie, poproś kogoś zaufanego, żeby odebrał ją za Ciebie. Do dyspozycji mieszkańców miasta jest aż 16 Paczkomatów oraz 4 PaczkoPunkty. Wszystkie strategicznie rozmieszczone w łatwo dostępnych lokalizacjach, do których dotrzeć można zarówno samochodem, jak i pieszo.

Krotoszyn — odbiór paczki z Paczkomatu

Odbiór paczki z Paczkomatu w Krotoszynie jest naprawdę prosty. To zaledwie kilka kroków do wykonania na ekranie automatu lub Twojego smartfonu. Jeśli posiadasz aplikację InPost Mobile, otrzymasz powiadomienie, gdy paczka dotrze do wybranego Paczkomatu. Udaj się wówczas do niego i za pomocą aplikacji otwórz skrytkę zdalnie — nie musisz niczego potwierdzać na ekranie maszyny. Wystarczy, że po wyciągnięciu paczki zamkniesz drzwiczki skrytki — i już!

Jeśli nie masz jeszcze aplikacji InPost Mobile, na Twój adres e-mail otrzymasz powiadomienie w chwili dostarczenia przesyłki. Będzie ono zawierało kod QR oraz 6-cyfrowy kod odbioru. Odbierając paczkę, podejdź do Paczkomatu i na ekranie maszyny wpisz swój numer telefonu oraz otrzymany kod odbioru lub zeskanuj kod QR zamieszony w wiadomości. Skrytka otworzy się, umożliwiając Ci odbiór przesyłki. Nie zapomnij zamknąć drzwiczek!

Krotoszyn — wysyłka paczki w automacie paczkowym

Wiesz już jak odebrać paczkę. Warto dodatkowo dowiedzieć się, jak nadać przesyłkę w Paczkomacie. Pierwszy sposób to nadanie paczki poprzez usługę InPost Szybkie Nadania. Zrobisz to w kilku prostych krokach.

  1. Wybierz sposób dostawy i uzupełnij niezbędne dane.
  2. Wybierz odpowiedni sposób płatności, opłać przesyłkę, a następnie pobierz i wydrukuj etykietę.
  3. Z przygotowaną paczką udaj się do wybranego Paczkomatu lub PaczkoPunktu.

Sposób drugi — skorzystaj z aplikacji InPost Mobile i nadaj przesyłkę bez etykiety!

  1. Uzupełnij niezbędne dane oraz zaznacz formę wysyłki.
  2. Opłać wysyłkę.
  3. Udaj się do dowolnego Paczkomatu lub PaczkoPunktu.

Materiał oryginalny: Paczkomat Krotoszyn — sposób na szybki odbiór i wysyłkę paczki - Krotoszyn Nasze Miasto

Dodaj ogłoszenie