Najmłodsi z Sulmierzyc mają kolejne “wypasione” miejsce do zabaw [FOTO]

Adrian Femiak
Adrian Femiak
Na placu zabaw przy Powstańców Wlkp. pojawiły się nowe elementy zabawowe.

Koszt ich montażu to 70 tys. zł a hojnym darczyńcom okazała się firma OX2 specjalizująca się w dziedzinie energetyki odnawialnej.

- Suma ta została pozyskana dzięki wielomiesięcznym staraniom byłego radnego miasta Marcina Ptaka. Inwestycja ta pozwoli na wzbogacenie oferty rekreacyjno-edukacyjnej dla najmłodszych mieszkańców miasta. Nowoczesne rozwiązania znakomicie wkomponowały się w wolną przestrzeń na placu zabaw - zwracają wagę władze Sulmierzyc.

Nowe elementy zabawowe wykonała oraz zamontowała Grupa Saternus S.A. z Chorzowa.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

iPolitycznie - Robert Telus o rozwiązaniu problemu zboża - skrót

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na krotoszyn.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie