Myjnia samochodowa w Zdunach zostanie uruchomiona do końca marca [FOTO]

Wiesław Zdobylak
Tak wygląda teraz powstająca myjnie samochodowa w Zdunach Wiesław Zdobylak
Dobra wiadomość dla kierowców ze Zdun i Cieszkowa! Na terenie Zdun dobiegają końca prace przy budowie pierwszej w tym mieście bezdotykowa myjnia samochodowa. W tej chwili została ona zadaszona i trwają prace przy instalacji specjalistycznych urządzeń myjących oraz urządzenia do rozmieniania pieniędzy. Jak nas zapewnił kierownik budowy, jeżeli nie pojawią się jakieś nieprzewidziane okoliczności myjnia zostanie oddana do użytku kierowców pod koniec marca.

Lokalizacja dwustanowiskowej myjni jest niekontrowersyjna, inwestor bowiem wykorzystuje neutralny teren położony obok wjazdu dla ciężarówek dostarczających towar do hipermarketu Biedronka. Najbliższe domy znajdują się w odległości stu i więcej metrów.
Prace ziemne przy budowie myjni rozpoczęły się na początku lata 2017 roku. Przez ten czas robotnicy z firmy DOMMARK Invest zdążyli zrobić duże postępy. Teren został uzbrojony w media (woda i prąd), wykonano również, po zamontowaniu zbiorników odpływowych, utwardzenie terenu poprzez położenie kostki brukowej oraz uformowanie wyprofilowanych odpływów ze stanowisk, przy których myte będą auta. Jesienią postawiony został szkielet wiaty. Obecnie, po wielotygodniowej przerwie, ruszyły prace końcowe: wykonano zadaszenie i zainstalowano urzadzenia myjące. Trwają też prace ziemne, które mają przygotować teren pod parking, na który będzie można wjechać bezpośrednio z drogi krajowej.

+++

Wideo

Dodaj ogłoszenie