MISTRZOWIE URODY: Znamy już laureatów wielkiego plebiscytu urody [ZDJĘCIA]

Marcin Szyndrowski
Arch. FB Mistrzów Urody
Już po raz trzeci wybieraliśmy „Mistrzów Urody” w Wielkopolsce.

Aktualne wyniki finału wojewódzkiego

Wybierz kategorię - KLIKNIJ i GŁOSUJ:

Fryzjer Roku
Kosmetyczka Roku
Stylistka Paznokci Roku
Salon Fryzjerski Roku
Studio Urody Roku
Linergistka Roku
Make-Up Artist Roku
Masażysta Roku
Dietetyk Roku
Barber Roku
Trener Fitness Roku
Studio Fitness Roku

W kat. FRYZJER ROKU wygrała Agnieszka Krawiec, Ostre Cięcie Lisiec z Konina. Za nią uplasowały się:
Iza Goździak, Hair Fashion Salon Fryzjerski, Środa Wielkopolska oraz Malwina Dąbrowska, Salon Fryzjerski Niki Malwina Dąbrowska, Swarzędz.

Nasza powiatowa laureatka - Hania Pierunek zajęła 30. miejsce. Hania Pierunek traktuje swoją pracę jak życiową pasję. Swoją działalność prowadzi od 5 lat choć fryzjerką jest już łącznie 9 lat. Każde zlecenie jest dla niej ciekawe i wymagające. Pani Hania uwielbia wyzwania. Poza pracą uwielbia podróżować oraz czytać książki. - Wybrałam ten zawód, ponieważ zawsze interesowałam się fryzjerstwem. Bardzo lubię tworzyć całkowite przemiany wizerunku poprzez nowy kolor oraz strzyżenie. Cudownie jest widzieć błysk w oczach moich zadowolonych klientek. Wtedy mam poczucie, że moja praca ma sens – mówi Hania Pierunek.

W kat. KOSMETYCZKA ROKU wygrała Magdalena Radkiewicz, Wolsztyńska Fabryka Urody M&Z Radkiewicz. Za nią znalazły się: Dorota Grzesik, Instytut Urody Art Team, Leszno oraz Ewelina Troszczyńska, Beauty Spot, Poznań.

Nasza liderka - Agata Michalak z Salonu Kosmetycznego Magda w Krotoszynie zajęła 15. miejsce. Pani Agata jest doceniana przez klientki, które z pełną świadomością ją polecają. - Wspaniałe dziewczyny. Dają z siebie wszystko żebym mogła czuć się wyjątkowo, indywidualne podejście to ich atut. Czarodziejki i tyle! - to tylko jeden z wielu pochlebnych komentarzy nt. salonu Magda.

W kat. SALON FRYZJERSKI wygrało Studio 42 z Nowego Tomyśla. Za nim znaleźli się: Salon Fryzjerski Marsylia z Wielichowa oraz Kalejdoskop Fryzur Roberta Nogaja z Poznania.

Fryzjerstwo Męskie „Studio Barber” z Krotoszyna zajęło 13. miejsce. Nasz lider istnieje od 2 lat. Fryzjerstwo to dla załogi zakładu pasja, a Studio to zdecydowanie drugi dom. - Każdy facet znajdzie coś dla siebie: strzyżenie, konturowanie i pielęgnacja brody, golenie królewskie twarzy jak i głowy, profesjonalne kosmetyki no i przede wszystkim taką wyjątkową atmosferę, której brakuje w wielu salonach „damsko-męskich" – mówi Weronika Grzelak, której mąż pomaga w prowadzeniu zakładu. Według niej, współczesne fryzjerstwo męskie bardzo się rozwinęło, nie ma już cięcia na równo. Mężczyźni zaczęli bardzo dbać o siebie. - Klienci cenią nas za to, że każdego traktujemy indywidualnie i każdemu staramy się doradzić jak będzie lepiej wyglądał – dodaje pani Weronika.
Najtrudniejsze zlecenie? - Z wszystkiego idzie „wyjść" ale zawsze ciężko jest przekonać kogoś, kto przychodzi i mówi, że chce zgolić brodę. Wtedy wkraczamy do akcji i staramy się przekonać żeby tego nie robił - przyznam się że w 97 % nam się to udaje – kończy pani Weronika.

W kat. STUDIO URODY ROKU wygrał Salon Urody Magia MM z Poznania. Za nim znalazły się:Wolsztyńska Fabryka Urody M&Z Radkiewicz oraz Gabinet STYL day spa z Wągrowca.

Salon Urody „Dotyk Piękna” z Krotoszyna zajął 20. miejsce. Nasz lider to salon już mocno zakorzeniony wśród pań. Salon Urody „Dotyk Piękna” znajduje się przy ulicy Koźmińskiej i oferuje dla kobiet bardzo wiele. Szefuje mu aktywna Paulina Marszałek - bardzo doświadczona kosmetyczka, która twierdzi, że aby być dobrą kosmetyczką trzeba nieustannie się doszkalać. - Zawsze lubiłam to robić choć początkowo chciałam zostać architektem. Poniekąd stałam się właśnie architektem, ale wizerunku innych osób - zaczyna Paulina Marszałek. Jak twierdzi dobra kosmetyczka, oprócz doszkalania i zdobywania doświadczenia, musi mieć w sobie to coś, co przyciąga klientki. - W tej pracy podejmuje się różne wyzwania. Czasami zdarzały mi się chwile, że twierdziłam: nie dam rady. Efekt końcowy jednak zawsze był pozytywny - dodaje

W kat. MASAŻYSTA ROKU pierwsze miejsce zajęła Magdalena Przewoźnik, Gabinet Fizjoterapii Rehabilitacja Dzieci I Dorosłych Fizjomed z Rawicza. Za nią znalazły się: Zuzanna Kretkowska, Gabinet Masażu Shangrila z Wrześni oraz Zuzanna Kałużyńska, Bodhi Masaże Orientalne I Ajurwedyjskie z Poznania.

O państwa głosy walczył też Bartłomiej Nowak z Krotoszyna, który ukończył wiele szkoleń podyplomowych z zakresu terapii manualnej i metod neurofizjologicznych. Wieloletnia praca na szpitalnym oddziale rehabilitacyjnym oraz współpraca z klubami sportowymi pozwala pracować z licznymi problemami. Od kilku lat prowadzi swój gabinet w którym pracuje z pacjentami z bólami stawów obwodowych, kręgosłupa, układu żucia, urazami i wadami postawy. Pan Bartłomiej zajął 39.miejsce.

Aktualne wyniki finału wojewódzkiego

Wybierz kategorię - KLIKNIJ i GŁOSUJ:

Fryzjer Roku
Kosmetyczka Roku
Stylistka Paznokci Roku
Salon Fryzjerski Roku
Studio Urody Roku
Linergistka Roku
Make-Up Artist Roku
Masażysta Roku
Dietetyk Roku
Barber Roku
Trener Fitness Roku
Studio Fitness Roku

Wybierz kategorię - KLIKNIJ i ZOBACZ WYNIKI W POWIATACH:[/sc]

Fryzjer Roku
Kosmetyczka Roku
Stylistka Paznokci Roku
Salon Fryzjerski Roku
Studio Urody Roku
Trener Fitness Roku
Studio Fitness Roku

Zeszłoroczna edycja akcji była rekordowa pod wieloma względami. W akcji wystartowały licznie osoby i firmy z całej Wielkopolski. Mamy nadzieję, że w tym roku nominowanych będzie jeszcze więcej!

Nominacje można było zgłaszać w takich kategoriach:
 • Fryzjer
 • Kosmetyczka
 • Stylistka Paznokci
 • Salon fryzjerski
 • Studio urody
 • Trener personalny
 • Dietetyk
 • Studio Fitness
 • Makeup Artist
 • Linergistka
 • Barber
 • Masażysta

MISTRZOWIE URODY - WAŻNE INFORMACJE DLA UCZESTNIKÓW AKCJI

Ten plebiscyt ma ogromną siłę promocyjną, która co roku rośnie w związku z coraz większą obecnością akcji na Facebooku – mówi Marcin Fuszpaniak, wiceprezes i dyrektor marketingu „Głosu Wielkopolskiego”. – Liczy się nie tylko zwycięstwo, ale nawet sam udział w plebiscycie, bo to doskonała promocja. Liderów rankingów prezentujemy w naszych tytułach prasowych, w internecie i na Facebooku. Wszystkie te publikacje mają bardzo duży zasięg i na pewno warto wykorzystać tę znakomitą okazję do zaprezentowania swoich umiejętności oraz oferowanych usług.

Laureaci plebiscytu odbiorą dyplomy i nagrody na głównej scenie podczas uroczystej Gali, która odbędzie się w sobotę 6 kwietnia na prestiżowych targach kosmetyczno-fryzjerskich Look & beautyVision – największych w Polsce targach branży kosmetyczno-fryzjerskiej organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Targi Look & beautyVision to tysiące nowości, trendy, szkolenia i pokazy gwiazd! Impreza z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Podczas tego wydarzenia profesjonaliści poznają ofertę marek, zdobywają doświadczenie, czerpią inspiracje i rywalizują w prestiżowych konkursach. Każdego roku targi beautyVision odwiedza około 17 tysięcy osób.

Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się 6-7 kwietnia na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w Poznaniu. Na wystawców i odwiedzających czekać będzie łącznie kilkadziesiąt fantastycznych wydarzeń a na stoiskach będzie można znaleźć tysiące produktów w super cenach! **

Tu przeczytasz więcej o tej wielkiej imprezie

**

Nagrody dla Mistrzów

Już po raz trzeci Targom towarzyszy wielki plebiscyt MISTRZOWIE URODY, w którym głosami klientów wybierani są najlepsi z najlepszych aż w 12 kategoriach. Podobnie jak w ubiegłym roku, wręczenie nagród będzie jednym z ważnych punktów programu targów Look & beautyVision.Tu zobaczysz relację z uroczystej gali 2018

Etapy głosowania

W tym roku plebiscyt zostanie przeprowadzony w dwóch etapach. Najpierw osobno w Poznaniu, Kaliszu, Lesznie, Pile, Koninie, Gnieźnie oraz we wszystkich powiatach województwa zostaną przyznane tytuły Fryzjer Roku, Kosmetyczna Roku, Stylistka Paznokci Roku oraz Salon Fryzjerski Roku, Studio Urody Roku. Laureaci w każdej z tych kategorii poza dyplomami i nagrodami zdobędą awans do drugiego etapu głosowania – wojewódzkiego finału, który wyłoni najlepszych w Wielkopolsce. W finale zachowają głosy zdobyte w pierwszym etapie plebiscytu.

Niezależnie od głosowania w powiatach, w sześciu regionach Wielkopolski związanych z Poznaniem, Kaliszem, Lesznem, Piłą, Koninem i Gnieznem wyłonieni zostaną zwycięzcy w kategoriach Studio Fitness Roku i Trener Personalny Roku.

W naszym plebiscycie nagrody zostaną przyznane także w jednym wojewódzkim etapie, w którym nasi Czytelnicy wybiorą laureatów w kategoriach: Makeup Artist Roku, Linergistka Roku, Barber Roku, Masażysta Roku i Dietetyk Roku.

Ważne terminy

 • Etap powiatowy głosowania będzie trwał od piątku 1 marca do piątku 22 marca, do godziny 22. Zwycięzcy awansują do etapu wojewódzkiego zachowując zebrane głosy i numery prefiks.
 • Etap wojewódzki rozpocznie się w poniedziałek 25 marca i potrwa do piątku 29 marca do godziny 21.
 • Zgłoszenia nominacji przyjmujemy do piątku 8 marca.
 • Uroczysta Gala Mistrzów Urody odbędzie się w sobotę 6 kwietnia na prestiżowych targach kosmetyczno-fryzjerskich Look & beautyVision.

Specjalny dodatek do "Głosu Wielkopolskiego"

W tym roku na wszystkich zwycięzców plebiscytu z każdego miasta i powiatu oraz regionu czeka dodatkowa nagroda – prezentacja w specjalnym dodatku do całego nakładu "Głosu Wielkopolskiego". Zaprezentujemy w nim wszystkich zwycięzców plebiscytu. Dołączenie dodatku, który z pewnością stanie się przewodnikiem po usługach z branży URODA w Wielkopolsce, będzie zapowiadane w gazecie i w internecie.

Czekają cenne nagrody!

Fryzjer Roku
etap powiatowy
I miejsce

Fryzjerzy, którzy zdobędą najwięcej głosów w każdym mieście i powiecie otrzymają:

 • Tytuł Fryzjera Roku w mieście lub powiecie
 • Zaproszenie na targi LOOK & Beauty VISION oraz na galę wręczenia nagród Mistrzów Urody
 • Certyfikat Mistrza Urody wręczany podczas uroczystej Gali
 • Zaproszenia na szkolenia fryzjerskie podczas targów
 • Awans do wojewódzkiego finału plebiscytu z zachowaniem głosów zdobytych w pierwszym etapie głosowania

Laureaci miejsc II i III otrzymają Tytuł i dyplom uznania

etap wojewódzki
I miejsce

 • Tytuł, statuetka i Certyfikat Mistrza Urody w oprawie

 • Voucher pobytowy dla 2 osób do Sandra Spa (w Pogorzelicy lub Karpaczu)

  Czytaj więcej o Sandra Spa

 • Voucher do Kliniki Urody Helse Clinic o wartości 1000 zł

  Czytaj więcej o ofercie kliniki

 • Zaproszenie na atrakcyjne szkolenie zawodowe - WS CREATIVE CUT&COLOR Kreatywne i zaawansowane szkolenie z zakresu strzyżeń i koloryzacji damskiej dla osób zaawansowanych

 • Zaproszenie dla dwóch osób na koncert „12 Tenors”, który odbędzie się w Poznaniu w dniu 27 kwietnia br.

II miejsce

 • Tytuł, statuetka i Certyfikat Mistrza Urody w oprawie
 • Voucher pobytowy dla 2 osób do Sandra Spa (w Pogorzelicy lub Karpaczu)
 • Voucher do kliniki urody
 • Zaproszenie dla dwóch osób na koncert „12 Tenors”, który odbędzie się w Poznaniu w dniu 27 kwietnia br.

III miejsce

 • Tytuł, statuetka i Certyfikat Mistrza Urody w oprawie
 • Voucher pobytowy dla 2 osób do Sandra Spa (w Pogorzelicy lub Karpaczu)
 • Voucher do kliniki urody
 • Zaproszenie dla dwóch osób na koncert „12 Tenors”, który odbędzie się w Poznaniu w dniu 27 kwietnia br.

Kosmetyczka Roku i Stylistka Paznokci Roku
etap powiatowy
I miejsce

Kosmetyczki i Stylistki Paznokci z każdego miasta i powiatu, które zdobędą najwięcej głosów, otrzymają:

 • Tytuł Kosmetyczki Roku w mieście lub powiecie / Stylistki Paznokci Roku w mieście lub powiecie
 • Zaproszenie na targi LOOK & Beauty VISION oraz na galę wręczenia nagród Mistrzów Urody
 • Certyfikat Mistrza Urody wręczany podczas uroczystej Gali
 • Zaproszenia na Kongres Kosmetologiczny, który odbywać się będzie podczas targów LOOK & Beauty VISION.
 • Awans do wojewódzkiego finału plebiscytu z zachowaniem głosów zdobytych w pierwszym etapie głosowania

Laureaci miejsc II i III otrzymają Tytuł i Certyfikat Mistrza Urody

etap wojewódzki
I miejsce

 • Tytuł, statuetka i Certyfikat Mistrza Urody w oprawie
 • Voucher pobytowy dla 2 osób do Sandra Spa (w Pogorzelicy lub Karpaczu)
 • Voucher do Kliniki Urody Helse Clinic o wartości 1000 zł
 • Zaproszenie na atrakcyjne szkolenia zawodowe - trzydniowe szkolenie SemilacPLUS Manicure Hybrydowy (stylistka paznokci) i voucher o wartości 1000 zł do Centrum Szkoleniowego Corio (kosmetyczka)
 • Zaproszenie dla dwóch osób na koncert „12 Tenors”, który odbędzie się w Poznaniu w dniu 27 kwietnia br.

II miejsce

 • Tytuł, statuetka i Certyfikat Mistrza Urody w oprawie
 • Voucher pobytowy dla 2 osób do Sandra Spa (w Pogorzelicy lub Karpaczu)
 • Voucher do kliniki urody
 • Zaproszenie dla dwóch osób na koncert „12 Tenors”, który odbędzie się w Poznaniu w dniu 27 kwietnia br.

III miejsce

 • Tytuł, statuetka i Certyfikat Mistrza Urody w oprawie
 • Voucher pobytowy dla 2 osób do Sandra Spa (w Pogorzelicy lub Karpaczu)
 • Voucher do kliniki urody
 • Zaproszenie dla dwóch osób na koncert „12 Tenors”, który odbędzie się w Poznaniu w dniu 27 kwietnia br.

Salon fryzjerski Roku i Salon Urody Roku
etap powiatowy
I miejsce

 • Tytuł Salonu Fryzjerskiego Roku/Salonu Urody Roku w powiecie
 • zaproszenie na targi LOOK & Beauty VISION oraz na galę wręczenia nagród Mistrzów Urody
 • Certyfikat Mistrza Urody wręczany podczas gali na targach Look & Beauty VISION
 • Voucher na reklamę w "Głosie Wielkopolskim" oraz serwisach internetowych www.gloswielkopolski.pl i www.naszemiasto.pl o wartości 3000 złotych
 • Awans do wojewódzkiego finału plebiscytu z zachowaniem głosów zdobytych w pierwszym etapie głosowania

II miejsce

 • Tytuł Salonu Fryzjerskiego Roku/Salonu Urody Roku w powiecie
 • Voucher na reklamę w "Głosie Wielkopolskim" oraz serwisach internetowych www.gloswielkopolski.pl i www.naszemiasto.pl o wartości 2000 złotych

III miejsce

 • Tytuł Salonu Fryzjerskiego Roku/Salonu Urody Roku w powiecie
 • Voucher na reklamę w "Głosie Wielkopolskim" oraz serwisach internetowych www.gloswielkopolski.pl i www.naszemiasto.pl o wartości 1000 złotych

etap wojewódzki
I miejsce

 • Tytuł, statuetka i Certyfikat Mistrza Urody w oprawie
 • Voucher na reklamę w "Głosie Wielkopolskim" oraz serwisach internetowych www.gloswielkopolski.pl i www.naszemiasto.pl o wartości 5000 złotych

II miejsce

 • Tytuł, statuetka i Certyfikat Mistrza Urody w oprawie
 • Voucher na reklamę w "Głosie Wielkopolskim" oraz serwisach internetowych www.gloswielkopolski.pl i www.naszemiasto.pl o wartości 3000 złotych

III miejsce

 • Tytuł, statuetka i Certyfikat Mistrza Urody w oprawie
 • Voucher na reklamę w "Głosie Wielkopolskim" oraz serwisach internetowych www.gloswielkopolski.pl i www.naszemiasto.pl o wartości 2000 złotych

Trener Personalny Roku
etap regionalny
I miejsce

 • Tytuł Trenera Personalnego Roku w regionie
 • Zaproszenie na targi LOOK & Beauty VISION oraz na galę wręczenia nagród Mistrzów Urody
 • Certyfikat Mistrza Urody wręczany podczas gali na targach Look & Beauty VISION
 • Zaproszenia na majowe targi Fit Expo
 • Awans do wojewódzkiego finału plebiscytu z zachowaniem głosów zdobytych w pierwszym etapie głosowania

Laureaci miejsc II i III otrzymają Tytuł i Certyfikat Mistrza Urody

etap wojewódzki
I miejsce

 • Tytuł, statuetka i Certyfikat Mistrza Urody w oprawie
 • Voucher pobytowy dla 2 osób do Sandra Spa (w Pogorzelicy lub Karpaczu)
 • Voucher do Kliniki Urody Helse Clinic o wartości 1000 zł
 • Zaproszenie dla dwóch osób na koncert „12 Tenors”, który odbędzie się w Poznaniu w dniu 27 kwietnia br.
 • Zaproszenie na atrakcyjne szkolenie zawodowe - PFS® Dietetyka Base. Jeśli chcesz być najlepszym trenerem, to musisz wiedzieć, że osoby które poprowadzisz powierzają Ci swoją metamorfozę, liczą na sukces, który musisz z nimi uzyskać - w tym pomoże ci szkolenie!

II i III miejsce

 • Tytuł, statuetka i Certyfikat Mistrza Urody w oprawie
 • Voucher pobytowy dla 2 osób do Sandra Spa (w Pogorzelicy lub Karpaczu)
 • Voucher do kliniki urody
 • Zaproszenie dla dwóch osób na koncert „12 Tenors”, który odbędzie się w Poznaniu w dniu 27 kwietnia br.

Studio Fitness Roku
etap regionalny
I miejsce

 • Tytuł Studia Fitness Roku w regionie
 • Zaproszenie na targi LOOK & Beauty VISION oraz na galę wręczenia nagród Mistrzów Urody
 • Certyfikat Mistrza Urody wręczany podczas gali na targach Look & Beauty VISION
 • Zaproszenia na majowe targi Fit Expo
 • Awans do wojewódzkiego finału plebiscytu z zachowaniem głosów zdobytych w pierwszym etapie głosowania
 • Voucher na reklamę w "Głosie Wielkopolskim" oraz serwisach internetowych www.gloswielkopolski.pl i www.naszemiasto.pl o wartości 3000 złotych

II miejsce

 • Tytuł Studia Fitness Roku w regionie i Certyfikat Mistrza Urody
 • Zaproszenie na targi LOOK & Beauty VISION
 • Voucher na reklamę w "Głosie Wielkopolskim" oraz serwisach internetowych www.gloswielkopolski.pl i www.naszemiasto.pl o wartości 2000 złotych

III miejsce

 • Tytuł Studia Fitness Roku w regionie i Certyfikat Mistrza Urody
 • Zaproszenie na targi LOOK & Beauty VISION
 • Voucher na reklamę w "Głosie Wielkopolskim" oraz serwisach internetowych www.gloswielkopolski.pl i www.naszemiasto.pl o wartości 1000 złotych

etap wojewódzki
I miejsce

 • Tytuł, statuetka i Certyfikat Mistrza Urody w oprawie
 • Zaproszenie na targi LOOK & Beauty VISION oraz na galę wręczenia nagród Mistrzów Urody
 • Voucher na reklamę w "Głosie Wielkopolskim" oraz serwisach internetowych www.gloswielkopolski.pl i www.naszemiasto.pl o wartości 5000 złotych

II miejsce

 • Tytuł i Certyfikat Mistrza Urody w oprawie
 • Voucher na reklamę w "Głosie Wielkopolskim" oraz serwisach internetowych www.gloswielkopolski.pl i www.naszemiasto.pl o wartości 3000 złotych

III miejsce

 • Tytuł i Certyfikat Mistrza Urody w oprawie
 • Voucher na reklamę w "Głosie Wielkopolskim" oraz serwisach internetowych www.gloswielkopolski.pl i www.naszemiasto.pl o wartości 2000 złotych

Dietetyk Roku
etap wojewódzki
I miejsce

 • Tytuł, statuetka i Certyfikat Mistrza Urody w oprawie
 • Zaproszenie na targi LOOK & Beauty VISION oraz na galę wręczenia nagród Mistrzów Urody
 • Voucher pobytowy dla 2 osób do Sandra Spa (w Pogorzelicy lub Karpaczu)
 • Voucher do Kliniki Urody Helse Clinic o wartości 1000 zł
 • Zaproszenie dla dwóch osób na koncert „12 Tenors”, który odbędzie się w Poznaniu w dniu 27 kwietnia br.
 • Zaproszenie na atrakcyjne szkolenie zawodowe - Zaawansowany kurs dietetyki – 60 godzin dydaktycznych, po ukończeniu kursu otrzymuje się zaświadczenie MEN o ukończeniu kursu zaawansowanego oraz zaświadczenie Akademii Dietetyki z Akredytacją Kuratorium Oświaty.

II i III miejsce

 • Tytuł i Certyfikat Mistrza Urody w oprawie
 • Voucher pobytowy dla 2 osób do Sandra Spa (w Pogorzelicy lub Karpaczu)
 • Voucher do kliniki urody
 • Zaproszenie dla dwóch osób na koncert „12 Tenors”, który odbędzie się w Poznaniu w dniu 27 kwietnia br.

Makeup Artist Roku
etap wojewódzki
I miejsce

 • Tytuł, statuetka i Certyfikat Mistrza Urody w oprawie
 • Zaproszenie na targi LOOK & Beauty VISION oraz na galę wręczenia nagród Mistrzów Urody
 • Zaproszenia na Kongres Kosmetologiczny
 • Voucher pobytowy dla 2 osób do Sandra Spa (w Pogorzelicy lub Karpaczu)
 • Voucher do Kliniki Urody Helse Clinic o wartości 1000 zł
 • Zaproszenie na atrakcyjne szkolenie zawodowe - voucher o wartości 1000 zł do Centrum Szkoleniowego Corio
 • Zaproszenie dla dwóch osób na koncert „12 Tenors”, który odbędzie się w Poznaniu w dniu 27 kwietnia br.

II i III miejsce

 • Tytuł i Certyfikat Mistrza Urody w oprawie
 • Zaproszenie na targi LOOK & Beauty VISION
 • Zaproszenia na Kongres Kosmetologiczny
 • Voucher pobytowy dla 2 osób do Sandra Spa (w Pogorzelicy lub Karpaczu)
 • Voucher do kliniki urody
 • Zaproszenie dla dwóch osób na koncert „12 Tenors”, który odbędzie się w Poznaniu w dniu 27 kwietnia br.

Linergistka Roku
etap wojewódzki
I miejsce

 • Tytuł, statuetka i Certyfikat Mistrza Urody w oprawie
 • Zaproszenie na targi LOOK & Beauty VISION oraz na galę wręczenia nagród Mistrzów Urody
 • Zaproszenia na Kongres Kosmetologiczny
 • Voucher pobytowy dla 2 osób do Sandra Spa (w Pogorzelicy lub Karpaczu)
 • Voucher do Kliniki Urody Helse Clinic o wartości 1000 zł
 • Zaproszenie dla dwóch osób na koncert „12 Tenors”, który odbędzie się w Poznaniu w dniu 27 kwietnia br.
 • Voucher o wartości 1000 zł do Centrum Szkoleniowego Corio

II i III miejsce

 • Tytuł, statuetka i Certyfikat Mistrza Urody w oprawie
 • Zaproszenie na targi LOOK & Beauty VISION
 • Zaproszenia na Kongres Kosmetologiczny
 • Voucher pobytowy dla 2 osób do Sandra Spa (w Pogorzelicy lub Karpaczu)
 • Voucher do kliniki urody
 • Zaproszenie dla dwóch osób na koncert „12 Tenors”, który odbędzie się w Poznaniu w dniu 27 kwietnia br.

Barber Roku
etap wojewódzki
I miejsce

 • Tytuł, statuetka i Certyfikat Mistrza Urody w oprawie
 • Zaproszenie na targi LOOK & Beauty VISION oraz na galę wręczenia nagród Mistrzów Urody
 • Zaproszenie na szkolenia fryzjerskie, które odbędą się podczas Targów Look Beauty Vision
 • Voucher pobytowy dla 2 osób do Sandra Spa (w Pogorzelicy lub Karpaczu)
 • Voucher do Kliniki Urody Helse Clinic o wartości 1000 zł
 • Zaproszenie dla dwóch osób na koncert „12 Tenors”, który odbędzie się w Poznaniu w dniu 27 kwietnia br.

II i III miejsce

 • Tytuł, statuetka i Certyfikat Mistrza Urody w oprawie
 • Zaproszenie na targi LOOK & Beauty VISION
 • Zaproszenia na szkolenia fryzjerskie, które odbędą się podczas Targów Look Beauty Vision.
 • Voucher pobytowy dla 2 osób do Sandra Spa (w Pogorzelicy lub Karpaczu)
 • Voucher do kliniki urody
 • Zaproszenie dla dwóch osób na koncert „12 Tenors”, który odbędzie się w Poznaniu w dniu 27 kwietnia br.

Masażysta Roku
etap wojewódzki
I miejsce

 • Tytuł, statuetka i Certyfikat Mistrza Urody w oprawie
 • Zaproszenie na targi LOOK & Beauty VISION oraz na galę wręczenia nagród Mistrzów Urody
 • Zaproszenia na majowe targi Fit Expo oraz na Fit Expo Conference
 • Voucher pobytowy dla 2 osób do Sandra Spa (w Pogorzelicy lub Karpaczu)
 • Voucher do Kliniki Urody Helse Clinic o wartości 1000 zł
 • Voucher o wartości 1000 zł do Akademii Zdrowia i Urody
 • Zaproszenie dla dwóch osób na koncert „12 Tenors”, który odbędzie się w Poznaniu w dniu 27 kwietnia br.

II i III miejsce

 • Tytuł, statuetka i Certyfikat Mistrza Urody w oprawie
 • Zaproszenie na targi LOOK & Beauty VISION
 • Zaproszenia na majowe targi Fit Expo oraz na Fit Expo Conference
 • Voucher pobytowy dla 2 osób do Sandra Spa (w Pogorzelicy lub Karpaczu)
 • Voucher do kliniki urody
 • Zaproszenie dla dwóch osób na koncert „12 Tenors”, który odbędzie się w Poznaniu w dniu 27 kwietnia br.

Regulamin plebiscytu przeczytasz tutaj

Informacji o akcji Mistrzowie Urody 2018
udziela Tomasz Kierstan pod numerem telefonu 502 499 779
e-mail: [email protected]

Strefa Biznesu - Co z limitami płatności gotówką?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na krotoszyn.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie