Mistrzostwa Krotoszyna i Powiatu Krotoszyńskiego w strzelaniu [ZDJĘCIA]

Łukasz Cichy
W niedzielę, 23 września na strzelnicy przy I Liceum Ogólnokształcącym im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie odbyły się Mistrzostwa Krotoszyna i Powiatu Krotoszyńskiego w strzelaniu.

W kategorii junior kdw 10, I miejsce zajął Mateusz Sroka z SP nr 4 w Krotoszynie (74 pkt), tuż za nim uplasował się Bartłomiej Kazowski z ZSP nr 2 w Krotoszynie (67 pkt), a miejsce na podium zamknął Mikołaj Wojciechowski z ZSP nr 2 w Krotoszyniei (65 pkt).

W kategorii junior ps 10, I miejsce przypadło Dominikowi Hybszowi z ZSP nr 2 w Krotoszynie (82 pkt), II miejsce - Bartłomiejowi Kazowskiemu z ZSP nr 2 w Krotoszynie (79 pkt), a na III miejscu uplasowała się Martyna Wasielak z SP nr 4 (79 pkt).

W klasyfikacji łącznej (kdw+ps) w kategorii junior I miejsce zajął Bartłomiej Kazowski z ZSP nr 2 w Krotoszynie (146 pkt), II miejsce - Martyna Wasielak z SP nr 4 w Krotoszynie (139 pkt), a III miejsce - Borys Staszewski z SP nr 4 w Krotoszynie (115 pkt).

W kategorii senior kdw 10, I miejsce zajął Robert Wasielak z CSiR w Krotoszynie (82 pkt), II miejsce Robert Grządka, niezrzeszony (67 pkt), a III miejsce Mariusz Czubak, niezrzeszony (64 pkt).

W kategorii ps 10, I miejsce zajął Robert Wasielak z CSiR w Krotoszynie (81 pkt), II miejsce - Iwona Karżewicz z CSiR w Krotoszynie (75 pkt), a III miejsce - Mariusz Czubak, niezrzeszony (71 pkt).

W mistrzostwach wystartowało 40 zawodników, w tym 22 juniorów i 18 seniorów.