Miałeś kredyty w latach 2012-2019? Złóż wniosek o ZWROT PROWIZJI – w Ostrowie Wlkp.!

Materiał informacyjny Krajowe Towarzystwo Finansowe Aneta Budna
Udostępnij:
Temat zwrotów prowizji za spłacone pożyczki i kredyty wzbudza duże zainteresowanie i sporo pytań. Sprawę wyjaśniamy ze specjalistką: Martą Laską z AJ Finanse w Ostrowie Wlkp.

Komu należy się zwrot prowizji?

W dużym skrócie - Klientom, którzy w przeciągu ostatnich 10 lat korzystali z kredytów: gotówkowych, konsolidacyjnych lub pożyczek. I to bez względu na to, czy były brane w bankach, SKOK-ach czy firmach poza bankowych. Chodzi o te tzw. "zwykłe" kredyty i pożyczki – nie żadne hipoteczne czy frankowe, jak się powszechnie uważa. Do odzyskania jest średnio około 2.000 złotych, ale kwota ta czasem bywa sporo wyższa!

Jak sprawdzić, czy należy nam się zwrot?

Można działać na własną rękę lub zlecić sprawę nam. Jeśli działamy sami, to warto zwrócić się do wszystkich banków, w jakich mieliśmy kredyty z wnioskiem o duplikaty umów kredytowych. Następnie, na ich podstawie można będzie podjąć kolejne kroki celem uzyskania zwrotu.

Można też zwrócić się do nas o takie sprawdzenie – my to robimy całkowicie bezpłatnie! Najpierw sprawdzamy, z jakich banków i za jakie kredyty Klientowi należy się zwrot. Co bardzo ważne, my nie wymagamy umów kredytowych. Po takim sprawdzeniu, mając już "na stole" listę potencjalnych do uzyskania zwrotów, Klient może zdecydować – czy będzie działał samodzielnie, czy zleca sprawę nam.

Ile kosztuje finalnie taka Wasza pomoc?

Zacznijmy od tego, że nie pobieramy z góry żądnych opłat za naszą pracę. Nasze wynagrodzenie jest wyliczane procentowo od odzyskanej kwoty i przysługuje nam dopiero wtedy, gdy Klienci zleci nam odzyskanie prowizji i my realnie te środki dla Klienta uzyskamy. W innym przypadku Klient nic nam nie płaci. Czyli np. jak nie uzyskamy żadnego zwrotu albo Klient zrezygnuje i nie będzie chciał z nami współpracować itd. To najprostszy i bezpieczny układ, dzięki któremu mamy tak wielu Klientów.

Co w sytuacji, gdy Klient już sam odzyskał część należnych zwrotów? Albo próbował sam odzyskać ale bank mu odmówił?

Zapraszamy do nas na sprawdzenie. Zweryfikujemy, czy na pewno wszystkie należne pieniądze zostały już zwrócone. Mamy wielu takich Klientów – część odzyskali sami a resztę zlecili nam. To ma spory sens! A w przypadku, gdy bank odmówił wypłaty zwrotu, również pomożemy: gwarantujemy 100-procentową skuteczność w odzyskiwaniu pieniędzy ze wszystkich banków.

Dziękuję za wszystkie informacje.

Również dziękuję i przypominam, że w razie pytań, jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku od 9 do 17. Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub wizyty na naszych stronach internetowych:www.uzyskajzwrot.pl, www.ajfinanse.pl.

Biuro w Ostrowie Wielkopolski:
ul. Raszkowska 12
tel.: 537 799 278
tel.: 62 584 20 80

Dodaj ogłoszenie