Melisana Klosterfrau – naturalna moc 12 ziół

Materiał informacyjny Melisana Klosterfrau
Ponad 200 lat temu ma bazie 12 ziół leczniczych powstała Melisana Klosterfrau.

Lek, który pomaga przy:

• Wspomagająco, zmniejsza odczuwanie objawów przeziębienia,
• Zaburzenia pracy żołądka i jelit na tle nerwowym
• Mniej nasilonych nerwobólach,
• Nadwrażliwości na zmiany pogody,
• Powysiłkowych bólach mięśni.

Skład Melisany Klosterfrau to unikalna kompozycja olejków eterycznych wydestylowanych z alkoholem mieszanki: liści melisy, kłączy omanu, korzenia arcydzięgla, kłączy imbiru, kwiatów goździków, kłączy galangi, owoców pieprzu czarnego, korzenia goryczki, owocni pomarańczy, kory cynamonowca, kwiatów cynamonowca, owoców kardamonu.

Preparat Melisana Klosterfrau jest dostępny w aptekach, bez recepty:
Melisana Klosterfrau 95 ml - ok. 16,21* zł, 155 ml - ok. 20,28* zł, 235 ml - ok. 27,54* zł

Melisana Klosterfrau, płyn doustny, płyn na skórę. Produkt złożony. Wskazania do stosowania: Stosowanie doustne: Stany złego samopoczucia o podłożu psychosomatycznym z objawami: nadmiernej wrażliwości na zmiany pogody, zaburzenia czynności żołądka i jelit na tle nerwowym (wzdęcia, bóle brzucha). Preparat może być również stosowany wspomagająco jako zmniejszający odczuwanie objawów towarzyszących przeziębieniu i grypie. Stosowanie miejscowo, na skórę: Mniej nasilone nerwobóle i powysiłkowe bóle mięśni. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na substancje czynne lub na substancję pomocniczą (alkohol etylowy). Nie stosować przy owrzodzeniach błony śluzowej żołądka i jelit. Preparat zawiera 66,8% obj. alkoholu etylowego i nie powinien być stosowany u pacjentów z chorobami wątroby, z chorobą alkoholową, osób po urazach mózgu, pacjentów cierpiących na epilepsję, a także u kobiet ciężarnych i karmiących oraz dzieci. Nie stosować na uszkodzoną skórę. Podmiot odpowiedzialny: MCM Klosterfrau Healthcare sp. z o.o.

Tradycyjny produkt leczniczy roślinny z określonymi wskazaniami wynikającymi wyłącznie z długotrwałego stosowania.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
*cena rekomendowana przez producenta

Materiał oryginalny: Melisana Klosterfrau – naturalna moc 12 ziół - Warszawa Nasze Miasto

Dodaj ogłoszenie