Łukasz Mikołajczyk zwyciężył Turniej Gry w Kręgle o Puchar Burmistrza Zdun [ZDJĘCIA]

Łukasz Cichy
W czwartek, 11 listopada na zdunowskiej kręgielni odbył się Turniej Gry w Kręgle o Puchar Burmistrza Zdun. Zwycięzcą został Łukasz Mikołajczyk.

W turnieju udział wzięło 24 zawodników. Po długich zmaganiach zwycięzcą został Łukasz MIkołajczyk, który zdobył 212 punktów. Na II miejscu uplasował się Przemysław Sowiński, który zdobył 194 punkty, na III miejscu - Michał Świętek, który zdobył 161 punkty, a na IV miejscu - Szymon Szkudłapski, który zdobył 159 punktów. Zwyciężczynią wśród kobiet była Dorota Stach, która zdobyła 121 punktów.

Warto dodać, że w turnieju udział wzięli pensjonariusze Domu Pomocy Społecznej w Zdunach, którzy prowadzą na kręgielni cotygodniowe treningi do zawodów w ramach Olimpiad Specjalnych.