Krotoszyn przeprasza za Oliwiera Janiaka. O co chodzi?

Marcin Szyndrowski
W piątek, 28 grudnia w godzinach wieczornych nasz dziennikarz natrafił na ręcznie wykonany baner z napisem: "Krotoszyn przeprasza za Piotra Oliviera Janiaka". Wisi on na płocie przed placem rozbudowy krotoszyńskiego szpitala.

O co chodzi? W czwartek wieczorem na Stadionie Miejskim w Poznaniu odbył się koncert "Muzyka Wolności" z okazji 100. rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego. Prowadzącym był m.in. pochodzący z Krotoszyna znany prezenter TVN - Oliwier Janiak. Prezenter zaliczył wpadkę, którą niestety sporo ludzi wciąż mu wypomina w tym jak widać niezadowolona grupa mieszkańców Krotoszyna.

Pod koniec koncertu "Muzyka Wolności" na scenie pojawił się marszałek województwa wielkopolskiego Marek Woźniak. Pochodzący z Krotoszyna prowadzący Olivier Janiak zapowiedział go jako "marszałka województwa mazowieckiego". Współprowadząca koncert Grażyna Torbicka szybko sprostowała pomyłkę Janiaka, jednak publiczność zareagowała gwizdami.

Sam Oliwier Janiak na swojej oficjalnej stronie facebookowej dodał kilka godzin temu wpis:

dziękuję / publiczności za świetną atmosferę / artystom za genialne show / ekipie za zawodowstwo / @grazyna.torbicka za wszystko / gratulacje Wielkopolska /

Kobiety w MMA. Płeć nie taka słaba. WYWIAD

Wideo

Dodaj ogłoszenie