KROTOSZYN: Poznajcie pierwsze dzieci, jakie urodziły się w powiecie krotoszyńskim w 2020 roku [ZDJĘCIA]

Redakcja
Jak co roku odwiedziliśmy krotoszyński oddział noworodkowy Szpitala Powiatowego w Krotoszynie by złożyć życzenia mamom i pierwszym pociechom urodzonym w 2020 roku.

Jeszcze w starym roku urodziła się trójka dzieci. Jako pierwszy na świat przyszedł mały Bruno dokładnie 31 grudnia o godzinie 3.10. Po godzinie 14 na świat przyszedł z kolei mały Szymon - syn pani Justyny Błaszczyk z Koźmina. Ważył 2.840 kg i mierzył 53 cm długości. W domu czeka na niego dumny tata Piotr. Z kolei po godzinie 16 swoją pierwszą obecność zaznaczyła mała Kalina - córka pani Karoliny Boroch ze Świnkowa-Rudy. Kalina ważyła 4.020 kg i mierzyła 58 cm. W domu czeka na nią tata oraz dwie starsze córki.

1 stycznia na świat przyszła dwójka dzieci. Jako pierwsza urodziła się Michalina - córka Dominiki Grobelnej z Krotoszyna. Ważyła 3.600 kg i mierzyła 56 cm. W domu czeka na nią już brat Filip.

O godzinie 19.20 na świat przyszedł syn Natalii i Tomasza Chmielarzów z Krotoszyna. Mały Aleksander ważył 4.120 kg i mierzył 59 cm długości. W domu czeka na niego starszy brat Maksymilian.

2 stycznia prawdziwy wypust dzieci. W momencie gdy odwiedziliśmy oddział powitaliśmy na świecie małą Nadię - córkę państwa Klaudii Owczarek i Michała Bączkiewicza z Gałązek. Ważyła 4.260 kg i mierzyła 60 cm długości. W domu czeka na nią brat Kacper.

Do końca dnia oczekuje się jeszcze czwórki dzieci. Początek roku to zatem prawdziwy boom w szpitalu.
Rodzicom życzymy pociechy z maleństw i samych pięknych chwil.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

#goMarcel: Tłumy biegaczy amatorów w Parku Miejskim w Krotos...

CHARYTATYWNIE: Tysiące ludzi pomaga małemu Marcelkowi z Krot...

ŚWIĘTA: Przedświąteczne spotkanie klubu LKS Ceramik Krotoszy...

Jarmark Świąteczny Lions Club w Krotoszynie [ZDJĘCIA] ...

Wideo

Dodaj ogłoszenie