KOŹMIN WLKP.: Zabawa seniorów w pałacyku w Orli [ZDJĘCIA]

Wiesław Zdobylak
Izabela Stanisławska/UMiG Koźmin Wlkp.
W niedzielę 7 października z inicjatywy sołtysa sołectwa Orla Ryszarda Pereka w miejscowym pałacu spotkali się seniorzy z Orli i okolicznych wsi. Obejrzeli oni występy teatralne i wokalne, po czym biesiadowali do wieczora.

Gościem spotkania seniorów z Orli i okolicy był burmistrz gminy Maciej Bratborski i skarbnik gminy Andrzej Serek. Życzyli oni wszystkim zgromadzonym miłej zabawy i uśmiechu na twarzy.
Program biesiady był bardzo bogaty. Na początku zaprezentowała się grupa seniorów i dzieci z Rozdrażewa, od kilku lat realizująca przy Szkole Podstawowej w Rozdrażewie projekt „Teatr łączy pokolenia”. Występ został przygotowany pod kierunkiem nauczycielki i radnej gminnej Jolanty Adamiak i oparty był na prześmiewczym i osadzonym w koźmińskich realiach ukazaniu teleturnieju „Familiada”. Po tym udanym spektaklu z programem biesiadnym wystąpił zespół wokalny „Ty i Ja” z Koźmina Wlkp.
Występy bardzo przypadły seniorom do gustu, a artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Do końca integracyjnej imprezy trwały rozmowy i wspólne śpiewy. Nie omieszkano również wznieść toastu za zdrowie seniorów.

oprac. Wiesław Zdobylak

+++

Wideo

Dodaj ogłoszenie