KOŹMIN: Bardzo udany piknik z biblioteką multimedialną [ZDJĘCIA]

Wiesław Zdobylak
Jedną z atrakcji dla dzieci było własnoręczne przygotowanie laurek dla mam, które w niedzielę obchodziły swoje święto
Jedną z atrakcji dla dzieci było własnoręczne przygotowanie laurek dla mam, które w niedzielę obchodziły swoje święto Agnieszka Flejsierowicz
W piątek 24 maja w parku obok koźmińskiej Biblioteki Multimedialnej odbył sie bardzo udany majowy piknik. Wszyscy, którzy w tym dniu odwiedzili funkcjonującą od roku nowoczesną bibliotekę mogli wysłuchać koncertu Koźmińskiej Orkiestry Dętej, wspólnie zaspiewać piosenki biesiadne, a także zapoznać się z nowosciami wydawniczymi oraz poczestować łakociami przygotowanymi przez KGW Stara Obra i KGW Borzęcice. Dopisała pogoda i frekwencja.

Majowy piknik z Biblioteką Multimedialną został zorganizowany przez tę placówkę kultury oraz Stowarzyszenie “Aktywny Koźmin Wielkopolski”. Impreza odbyła się przy wsparciu Fundacji LOTTO im. H.Konopackiej, z której stowarzyszenie pozyskało grant.
Podczas pikniku można było posłuchać na żywo muzyki rozrywkowej w wykonaniu Koźmińskiej Orkiestry Dętej i zespołu woklanego ze Szkoły Podstawowej nr 1 w koźminie Wlkp., zaśpiewać w zacnym gronie pieśni biesiadne, obejrzeć scenkę kabaretową w wykonaniu Marii Grzelak, zapoznać się z nowościami czytelniczymi, porozmawiać o książkach, wypić kawę, jak również zjeść smaczne ciasto i kanapki przygotowane przez panie z Kół Gospodyń Wiejskich w Starej Obrze i Borzęcicach.
Przygotowano też specjalne atrakcje dla dzieci, jak malowanie twarzy, formowanie baniek mydlanych czy rysowanie laurek dla mam, które dwa dni później obchodziły swoje święto. Zorganizowano również grę terenową, której celem było poszukiwanie Złotej Książki.
Podczas pikniku kierownik biblioteki Elżbieta Rychlik wręczyła podziękowania darczyńcom, którzy ofiarowali książki tej placówce kultury.

Wideo

Dodaj ogłoszenie