Cztery bramki w meczu koźmińskich Orłów

Przemysław Bochna
Tak wiele goli w meczach koźmińskiej drużyny kibice dawno nie oglądali. Aż cztery bramki padły w spotkaniu miedzy Białym Orłem Koźmin wlkp. a Kanią Gostyń, które odbyło się w środę, 3 maja na murawie w Koźminie.

W zaciętym, widowiskowym oraz pełnym emocji i niekiedy agresji meczu Koźminianie nie dali szans rywalom. Wynik w 16 minucie meczu otworzył Mikołaj Olejniczak trafiając do siatki gospodarzy. Ci jednak, nie pozostali im dłużni i niespełna 15 minut później Krzysztof Czabański odpowiedział świetnym strzałem z rzutu wolnego doprowadzając do remisu. Kolejne bramka, po wielu spektakularnych akcjach padła dopiero w 73 minucie za sprawą Piotra Walczaka. Ostatecznie, rywali pogrążył Mikołaj Leoniak w doliczonym czasie gry ustalając wynik tego meczu na 3:1.