Ciężka przeprawa Białego Orła [ZDJĘCIA]

Przemysław Bochna
W niedzielę, 30 września, trudne zadanie czekało Koźmińskie Orły. O godzinie 14:00 rozegrali mecz z Kanią Gostyń.

Obie drużyny wspięły się na wyżyny swoich umiejętności i raz za razem atakowali przeciwnika, lecz bez większych efektów. Dopiero w 33' minucie za sprawą Dawida Dolaty gospodarze uzyskali wątłą przewagę co jednak nie uśpiło ani gospodarzy, ani gości, którzy jeszcze zacieklej zaczęli atakować, jednak bez widocznego efektu. W 53' minucie sytuacja zdawała się wyjaśniona. Pewnym strzałem z rzutu karnego popisał się Igor Skowron ustanawiając wynik na 2:0. Goście wyraźnie stracili wigor i coraz częściej uciekali się do pretensji w stronę sędziego oraz przeciwnego zespołu. Dopiero gol na 3:0 pozwolił otworzyć się gościom, którzy minutę później, w 88' minucie meczu trafili swoją pierwszą bramkę i ruszyli do ataku z energią, której próżno było wcześniej szukać. Mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla Koźminian.

źródło: gloswielkopolski.pl./x-news.pl.