Galeria Krotoszyńska - Gwiazdkowe spotkanie i skuter do wygrania

Małgorzata Krupa Aktualizacja 2014-12-22 12:33:52

W minioną sobotę Galeria Krotoszyńska zaprosiła mieszkańców do wspólnej zabawy. Były konkursy z nagrodami, koncert duetu Proste Słowa, a na zakończenie ogłoszono wyniki konkursu "Zrób zakupy - wygraj skuter".

Galeria Krotoszyńska - Dzień dawcy szpiku. Podaruj komuś życie na święta

Małgorzata Krupa Aktualizacja 2014-12-14 08:04:03

I Ty możesz uratować komuś życie na święta - akcję pod takim hasłem w najbliższą niedzielę organizuje Galeria Krotoszyńska wspólnie z Fundacją DKMS Polska.

Galeria Krotoszyńska - Spotkanie z Mikołajem i własnoręczne bombki. ZDJĘCIA

Małgorzata Krupa Aktualizacja 2014-12-11 15:03:35

W minioną sobotę, 6 grudnia, Galeria Krotoszyńska zaprosiła najmłodszych do wspólnej, mikołajkowej zabawy. W Galerii Krotoszyńskiej zapanował już świąteczny nastrój. Handlowe centrum odwiedził Święty Mikołaj! Ubrany w czerwony strój rozmawiał z dziećmi, rozdawał im słodycze i pozował do wspólnych zdjęć. W tym czasie po galerii przechadzały się Śnieżynki i zapraszały do stolika, gdzie każde dziecko mogło własnoręcznie ozdobić styropianową bombkę i zabrać ją do domu. Dorośli mogli natomiast robiąc zakupy skorzystać z mikołajkowych promocji.

Galeria Krotoszyńska - Super rabaty za zakupy

Małgorzata Krupa Aktualizacja 2014-11-28 13:02:35

Galeria Krotoszyńska zaprasza na nową promocje. Wystarczy zrobić zakupy za minimum 50 zł (w dowolnym sklepie), by otrzymać gazetkę z kuponami rabatowymi. Zapraszamy.

Galeria Krotoszyńska. Tu mieszkam, tu zmieniam - konkurs

Małgorzata Krupa Aktualizacja 2014-11-27 16:58:47

W minioną niedzielę Galeria Krotoszyńska i Bank Zachodni WBK zaprosiły mieszkańców powiatu krotoszyńskiego do udziału w konkursie grantowym „Tu mieszkam, tu zmieniam”. Każdy, kto miał pomysł, mógł się nim podzielić. Wystarczyło go opisać i umieścić na na specjalnej tablicy ustawionej w holu galerii. Z zaproszenia mogli korzystać zarówno dorośli, jak i dzieci.

Helloween w Galerii Krotoszyńskiej

Małgorzata Krupa Aktualizacja 2014-10-27 10:01:07

Zapraszamy do Galerii Krotoszyńskiej na helloween. Już 31 października w godzinach 10.00-18.00 na klientów czekają mega wyprzedaże.

Galeria Krotoszyńska -Ewakuacja klientów. ZDJĘCIA

Małgorzata Krupa Aktualizacja 2014-09-30 13:40:59

W Galerii Krotoszyńskiej ewakuowano klientów. Na szczęście były to tylko ćwiczenia ochrony przeciwpożarowej. Klienci centrum zostali poproszeni o opuszczenie budynku, natomiast wszyscy pracownicy i administracja zebrała się na miejscu zbiórki przed budynkiem GK. Akcja przebiegła bardzo sprawnie i bez uwag. Całemu zdarzeniu przyglądał się przedstawiciel Komendy Powiatowej PSP w Krotoszynie.

Galeria Krotoszyńska - Ekologiczny happening z okazji sprzątania świata. ZDJĘCIA

Małgorzata Krupa Aktualizacja 2014-09-24 23:42:53

Galeria Krotoszyńska zaprosiła krotoszynian na happening ekologiczny w ramach akcji "Sprzątanie Świata 2014". Mile widziani byli zwłaszcza najmłodsi. Wśród organizatorów były: Związek Międzygminny Eko Siódemka, Związek Gmin Zlewni Górnej Baryczy, Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej. W ciekawym programie nie zabrakło interesujących konkursów i quizów z nagrodami. Spotkanie prowadził kabaret Bzik Show.

Galeria Krotoszyńska - Ekologiczny happening z okazji sprzątania świata

Małgorzata Krupa Aktualizacja 2014-09-19 21:28:59

Galeria Krotoszyńska oraz Związek Miedzygminny Eko Siódemka, Związek Gmin Zlewni Górnej Baryczy i Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej zapraszają na HAPPENING EKOLOGICZNY z cyklu "Sprzątanie świata - 2014" pod hasłem "Każdemu jest bliska ochrona środowiska". Początek o godzinie 10.00 w Galerii Krotoszyńskiej. Spotkanie prowadzi kabaret Bzik Show. W programie quizy, konkursy dla dzieci i wiele niespodzianek. Zapraszamy. Szczegóły w załączonym plakacie.

Galeria Krotoszyńska - Bili biegowy rekord i zbierali pieniądze dla chorego Kubusia. ZDJĘCIA

Małgorzata Krupa Aktualizacja 2014-09-01 08:15:12

Przebiec na bieżni 300 kilometrów w 12 godzin - takie było założenie sobotniej imprezy charytatywnej na rzecz chorego Kuby Pawlika. Na dwóch bieżniach rekord bili biegacze z KS Krotosz, a na trzeciej, otwartej bieżni, swoich sił spróbować mógł każdy, kto tego dnia odwiedził galerię. Na bieżni stawali więc samorządowcy, przedsiębiorcy, działacze społeczni i zwykli mieszkańcy. Przez cały dzień do puszek zbierano wolne datki.

Galeria Krotoszyńska - Wspólnie będziemy bić rekord dla chorego Kubusia

Małgorzata Krupa Aktualizacja 2014-08-17 23:25:38

Kolejna akcja na rzecz chorego na białaczkę Kubusia - tym razem w Galerii Krotoszyńskiej. Będzie bicie biegowego rekordu i zbiórka pieniędzy na leczenie chłopca.

Galeria Krotoszyńska - Letnie szaleństwo wyprzedaży. Galeria zaprasza 9 sierpnia

Małgorzata Krupa Aktualizacja 2014-08-01 10:01:15

Galeria Krotoszyńska zaprasza na wielką letnią wyprzedaż - już w sobotę, 9 sierpnia.

Galeria Krotoszyńska - Czytanie dla pierwszaków i rozstrzygnięcie konkursu ryusunkowego. ZDJĘCIA

Małgorzata Krupa Aktualizacja 2014-06-24 00:31:58

Ponad setka pierwszoklasistów przybyła do Galerii Krotoszyńskiej, gdzie odbyło się podsumowanie konkursu rysunkowego. Konkurs "Moje wymarzone wakacje" odbywał się w ramach akcji "Całe miasto czyta dzieciom". Czytaniu i zbliżającym się wakacjom poświęcono więc spotkanie w Galerii Krotoszyńskiej. Udział w nim wzięli uczniowie klas pierwszych szkół podstawowych z Krotoszyna wraz z wychowawcami. Pierwszym gościem była Marlena Nabzdyk z Krotoszyńskiej Biblioteki Publicznej. Opowiadała o tym, jak ważne jest codzienne czytanie, jaką rolę odgrywają książki w naszym życiu, zaprosiła dzieci do biblioteki. Zachęcała też do tego, by na każdą wakacyjną wyprawę również zabierać książki. Bibliotekarka przeczytała dzieciom wiersz, podobnie jak kolejny gość - Karina Bratborska, dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Krotoszynie. Na scenie pojawili się też mali artyści: grająca na flecie poprzecznym Zuzia Jarocka (Szkoła Podstawowa nr 8 w Krotoszynie), dzieci z zespołu Gama (Zespół Szkół nr 1 z OI) dla swoich kolegów i koleżanek śpiewały też dzieci z Czwórki i Ósemki. Ostatnim gościem imprezy w Galerii był Piotr Szczepaniak z Komendy Powiatowej Policji w krotoszynie. Opowiadał uczniom o pracy policjanta i pokazywał policyjny sprzęt. Dzieciaki chętnie przymierzały kamizelkę kuloodporną, a jeszcze chętniej dawały zakuwać się w kajdanki. Na koniec policjant pokazał, jak należy zachować się w przypadku spotkania wałęsającego się czy niebezpiecznego psa - takie sytuacje zdarzają się dość często, nie tylko podczas wakacji. Przez cały czas trwania spotkania każde dziecko mogło mieć pomalowaną buzię. Przyszedł wreszcie oczekiwany przez pierwszaków czas - upominki za rysunki. W konkursie udział wzięła rekordowa jak dotąd liczba prac - aż 134. Ponad tydzień trwało głosowanie w internecie. Sposoby były trzy: zwykłe polubienie, przez fanpage na facebooku i przez sms. Głosy były punktowane (odpowiednio 1,3 i 6 punktów). Upominki przygotowaliśmy dla dwudziestu dzieci, których prace zdobyły najwięcej punktów. Mieliśmy też drobne upominki dla pozostałych uczestników konkursu oraz wtorkowego spotkania w Galerii. Było to możliwe dzięki współpracy z takimi firmami i instytucjami, jak: Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Krotoszynie, Ośrodek Doskonalenia Zawodowego Stanisława Paterka, Gabi Plast Gabriela Kośmider, Centrum Sportu i Rekreacji Wodnik oraz dzięki Galerii Krotoszyńskiej, Starostwu Powiatowemu, Urzędowi Miejskiemu w Krotoszynie, Piekarni Brykczyńscy i firmie Ewa SA.

Galeria Krotoszyńska - Kreatywne zabawy z okazji Dnia Dziecka. ZDJĘCIA

Małgorzata Krupa Aktualizacja 2014-06-02 15:19:47

Sporo zabawy miały dzieciaki, które zdecydowały się spędzić swoje święto w Galerii Krotoszyńskiej. Przez cały niemal dzień można było tworzyć wymyślne figurki, przedmioty i postaci z wykorzystaniem specjalnego kreatywnego zestawu papierowego Kukuru. Jeśli komuś spodobała się ta zabawa, a zwłaszcza rodzicom, którzy podziwiali twórczość swoich dzieci, za zakupy w Galerii o wartości 100 zł można było taki niezwykły zestaw dostać w prezencie.

Galeria Krotoszyńska - Tak świętowano Dzień Matki. ZDJĘCIA

Małgorzata Krupa Aktualizacja 2014-05-29 18:24:31

W sobotę Galeria Krotoszyńska wraz z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie zaprosiła mieszkanki powiatu na wspólne świętowanie Dnia Matki pn. "Atrakcyjna Mama". Każda mama (i córka również) mogła skorzystać z bezpłatnych badań i porad lekarskich, z porady psychologa, mogła też obejrzeć pokaz mody, porozmawiać o kosmetykach, zrobić sobie makijaż, fryzurę i wystylizować paznokcie. W imprezie udział wzięli m.in. gabinet Kosmetyczny Dorota, NZOZ Familia, studio Oriflame, firma Uroda Express.

Galeria Krotoszyńska - Zapraszamy dzieciaki do wspólnej zabawy z okazji Dnia Dziecka

Małgorzata Krupa Aktualizacja 2014-05-27 09:40:02

Już w najbliższą niedzielę w Galerii Krotoszyńskiej wspólnie będziemy świętować Dzień Dziecka.

Galeria Krotoszyńska - Atrakcyjna Mama - galeria zaprasza na imprezę z okazji Dnia Matki

Małgorzata Krupa Aktualizacja 2014-05-23 14:43:28

Już w sobotę w Galerii Krotoszyńskiej odbędzie się impreza z okazji Dnia Matki, Z zaproszenia powinny skorzystać wszystkie mamy, niezależnie od wieku. Przygotowano dla nich wiele niespodzianek.

Galeria Krotoszyńska - Z okazji drugich urodzin galerii klienci oddawali krew. ZDJĘCIA

Małgorzata Krupa Aktualizacja 2014-05-21 13:55:22

16 maja Rejonowa Rada HDK przy PCK w Krotoszynie przy współpracy z Galerią Krotoszyńską zorganizowała w ramach obchodów 2. rocznicy urodzin GK charytatywną akcję poboru krwi. W godzinach od 9:00 do 13:00 zarejestrowano 30 potencjalnych dawców, z tej grupy 27 osób oddało krew. Organizatorzy zapewniają, że akcja będzie w kolejnych latach kontynuowana.

Galeria Krotoszyńska świętowala swoje drugie urodziny. Byłeś? Zobacz ZDJĘCIA

Małgorzata Krupa Aktualizacja 2014-05-13 23:41:42

Galeria Krotoszyńska istnieje już dwa lata! A wydaje się, jakby wczoraj dopiero otwierano jej podwoje. Z okazji urodzin przygotowano dla klientów wiele atrakcji. Przede wszystkim były to promocje i niespodzianki w poszczególnych sklepach - wyjątkowe, by tylko jednodniowe. Rabaty sięgały nawet 50 procent! Starsi mogli bez obaw dać się pochłonąć zakupom, na najmłodszych bowiem czekał specjalny plac zabaw . Przez cały czas malowano dziecięce buzie, a dwie myszki: Miki i Minnie prowadzili zabawy i konkursy. Było więc budowanie z wielkich klocków, rysowanie, układanki, konkursy sprawnościowe i wiele innych. Co jakiś czas zabawę przerywano, by obejrzeć występ kolejnych finalistów tegorocznego konkursu Krotoszyńskie Talenty. Po południu rozstrzygnięto plebiscyt na ulubiony sklep w galerii. Wygrał sklep CCC.

Galeria Krotoszyńska zaprasza na swoje drugie urodziny

Małgorzata Krupa Aktualizacja 2014-04-29 13:52:44

Już 10 maja Galeria Krotoszyńska zaprasza na imprezę urodzinową. Centrum handlowe już dwa lata działa w Krotoszynie! Opinii: 2

galeria

Poprzedni obraz Następny obraz
 •  
  Galeria Krotoszyńska - Gwiazdkowe spotkanie i skuter do wygrania
 •  
  Galeria Krotoszyńska - Spotkanie z Mikołajem i własnoręczne bombki. ZDJĘCIA
 •  
  Galeria Krotoszyńska. Tu mieszkam, tu zmieniam - konkurs
 •  
  Galeria Krotoszyńska -Ewakuacja klientów. ZDJĘCIA
 •  
  Galeria Krotoszyńska - Ekologiczny happening z okazji sprzątania świata. ZDJĘCIA

Dodaj swój artykuł!

Spotkało cię coś ciekawego? Wyślij tekst i zdjęcie!

+Dodaj artykuł

Zobacz koniecznie

Witryna korzysta z plików cookies oraz informacji zapisywanych i odczytywanych z localStorage, aby dopasować interesujące treści oraz reklamy. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki, w szczególności w zakresie cookies, oznacza, że pliki będą umieszczane na urządzeniu końcowym. Możesz zmienić ustawienia przechowywania i dostępu do cookies i localStorage używając ustawień przeglądarki lub używanego urządzenia. Szczegóły w Polityce Prywatności.

Zamknij