Wybierz region

Wybierz miasto

  Młodzi Zdolni 2016

  Ruszył nasz nowy plebiscyt, w którym chcemy docenić młode i zdolne osoby z naszego powiatu. Warto ich wyróżnić. Młodzi Zdolni to plebiscyt skierowany do ludzi młodych, których wiek nie przekracza 30 lat. W młodości siła to odwieczna prawda, która sprawdza się w wielu społecznościach. To własnie młodzi ludzie i ich pasje, kreatywność i często spontaniczność powodują, że możemy cieszyć się z wielu wspaniałych chwil na niwie sportu, edukacji czy kultury. Zgłoszeni to laureaci konkursów szkolnych, muzycy i młodzi sportowcy. Nie zabrakło również pasjonatów i osób aktywnych dla danych społeczności.
  Głosowanie potrwa do 29 lutego do godziny 23.59 włącznie. Warto skorzystać z tej możliwości bowiem laureaci pierwszych trzech miejsc zdobędą ciekawe nagrody. Będą to w kolejności dyplomy, statuetki, szerokie prezentacje w tygodniku na stronie rozkładowej oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez radnego powiatu krotoszyńskiego Dariusza Rozuma.
  Informacje o kandydatach oraz linki do głosowania odnajdziecie na naszej stronie internetowej www.krotoszyn,naszemiasto.pl, gdzie będzie można na bieżąco śledzić postępy swoich faworytów.

  Regulamin plebiscytu

  Ostatnie plebiscyty

  Plebiscyt

  Superdziałka 2017 (kat. indywidualna)

  Superdziałka 2017 (kat. indywidualna)

  Masz działkę albo ogród przed domem? Jeśli tak, ten konkurs jest właśnie dla ciebie. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody – niespodzianki z branży...

  Inne plebiscyty