Wybierz region

Wybierz miasto

  Młodzi Zdolni 2016

  Ruszył nasz nowy plebiscyt, w którym chcemy docenić młode i zdolne osoby z naszego powiatu. Warto ich wyróżnić. Młodzi Zdolni to plebiscyt skierowany do ludzi młodych, których wiek nie przekracza 30 lat. W młodości siła to odwieczna prawda, która sprawdza się w wielu społecznościach. To własnie młodzi ludzie i ich pasje, kreatywność i często spontaniczność powodują, że możemy cieszyć się z wielu wspaniałych chwil na niwie sportu, edukacji czy kultury. Zgłoszeni to laureaci konkursów szkolnych, muzycy i młodzi sportowcy. Nie zabrakło również pasjonatów i osób aktywnych dla danych społeczności.
  Głosowanie potrwa do 29 lutego do godziny 23.59 włącznie. Warto skorzystać z tej możliwości bowiem laureaci pierwszych trzech miejsc zdobędą ciekawe nagrody. Będą to w kolejności dyplomy, statuetki, szerokie prezentacje w tygodniku na stronie rozkładowej oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez radnego powiatu krotoszyńskiego Dariusza Rozuma.
  Informacje o kandydatach oraz linki do głosowania odnajdziecie na naszej stronie internetowej www.krotoszyn,naszemiasto.pl, gdzie będzie można na bieżąco śledzić postępy swoich faworytów.

  Regulamin plebiscytu

  Ostatnie plebiscyty

  [QUIZ] Mansarda, alkowa, wiatrołap... Znasz te nazwy pomieszczeń?

  Inne plebiscyty