Burze z gradem w Wielkopolsce i Poznaniu. Burze z gradem w Wielkopolsce i Poznaniu.

Ostrzeżenie IMGW na 23 kwietnia 2018 (© archiwum/Jarosław Jakubczak)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Uwaga! Nadciągają burze z gradem! Groźnie może być w Wielkopolsce i Poznaniu - brzmi ostrzeżenie IMGW na 23 kwietnia 2018

Burze z gradem mogą pojawić się w Wielkopolsce w poniedziałek, 23 kwietnia 2018 r. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia.

Gdzie jest burza? SPRAWDŹ NA INTERAKTYWNEJ MAPIE ONLINE!


Komunikat IMGW obowiązuje w poniedziałek (23.04.18) od godz. 14.00 do godz. 19.00. W tym czasie prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu do 20 mm oraz porywami wiatru do 70 km/godz.

Lokalnie może spaść nawet grad. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej szacuje prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska na 80 procent.

***
ZOBACZ: W poniedziałek wystąpią burze. Kolejne dni przyniosą ochłodzenie

W kolejnych dniach temperatura będzie spadać. We wtorek będzie od 14 do 21 st. C, ale w wielu miejscach zaświeci słońce. Natomiast w środę deszczu będzie więcej - na północy kraju tylko 12-13 st. C.


Źródło: TVN Meteo

Widzisz wypadek? Coś cię zaniepokoiło? Chcesz się czymś pochwalić?
Pisz do nas na: poznan@naszemiasto.pl
lub zostaw nam wiadomość na facebooku

Pogoda

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!