Śmiertelny wypadek w Maciejewie koło Nowej Wsi (gm. Rozdrażew) to prawdopodobnie wynik brawury 51-letniego kierowcy, mieszkańca tej wsi, który zmarł w kilka godzin po przewiezieniu do szpitala.

Do śmiertelnego wypadku doszło w niedzielę w miejscowości Maciejew (gm. Rozdrażew), na trasie w kierunku Nowej Wsi.

51-letni kierowca opla vectry na prostym odcinku drogi z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na prawe pobocze drogi i uderzył w drzewo – relacjonuje Włodzimierz Szał, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie. Samochód po uderzeniu w drzewo rozpadł się na dwie części.

Po przyjeździe karetki kierowca jeszcze żył, ale jego obrażenia były poważne. Natychmiast został przewieziony do szpitala. Walka o jego życie trwała kilka godzin. Śmiertelny wypadek w Maciejewie miał miejsce 22 września, kwadrans po godz. 16-tej. Kierowca zmarł w szpitalu o godz. 22.15.

Czytaj także: Wypadek w Maciejewie

Kierowca mieszkał w okolicy. Mieszkańcy Maciejewa są wstrząśnięci tym wydarzeniem. O zmarłym mówią niewiele. Tylko tyle, że pochodził z ubogiej rodziny.

Policjanci pod nadzorem prokuratury badają okoliczności i przyczyny śmiertelnego wypadku. Kierowcy pobrano krew do badania na zawartość alkoholu. Droga była zablokowana przez ponad trzy godziny, policjanci w tym czasie zorganizowali objazdy.

Śmiertelny wypadek w Maciejewie zabrał życie dziewiątej w tym roku ofiary na drogach powiatu krotoszyńskiego. Policjanci apelują do kierowców o ostrożność i rozwagę.

Krotoszyn.naszemiasto.pl na Facebooku. Zebraliśmy całe miasto w jednym miejscu - dołącz do naszej społeczności!

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!