Modelki w rozmiarze xxl udowadniają, że piękno wcale nie zależy od literek czy cyfr na metce. Puszyste modelki tym razem wzięły udział w sesji stylizowanej na pin-up girls. Zuza poczuła się podczas sesji jak ryba w wodzie i doskonale wczuła się w rolę seksownej ikony lat 50. Co możecie zobaczyć w naszej galerii zdjęć. A jeszcze więcej w programie #Supermodelka Plus Size w środę 25 października, o godzinie 20:40 w Telewizji Polsat.


Hallo

Komentarze (11)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

anty (gość)

TA dziewczyna jest puszysta? Rety, gdzie? Całkiem normalna, ładna, naturalna babka. Potem na takie artykuły natrafiają bezmyślne małolaty, które wpędzają się w kompleksy i choroby, katując się dietami i zmieniając się w kościsty, klekoczący wieszak. Chore media.

kaja (gość)

wygląd normalnej ,zdrowej, fajnej dziewczyny i takie modelki chętnie by się oglądało na pokazach mody zamiast modelek "wieszaków"

słodzianka (gość) (ger)

"Dziewczyna bez brzucha to jak garnek bez ucha" - dobre, nie słyszałam takiego przysłowia :)) Ale jest taki rodzaj garnka bez ucha, tylko z rączką. Nazywa się rondel. Też bardzo pożyteczny w kuchni :))

Maks (gość)

Dziewczyna ma wszystko co potrzeba ale już nazywacie ją "puszysta". Puszyste to czekają u endokrynologa na wizytę. A tutaj Pani widać, że zdrowiutka. Takich Pań życzymy sobie więcej ;)

ger (gość)

Teraz własnie nadchodzi era grubszych modelek a te chude ,wyglądające jak wieszaki ,do lamusa.Obrzydły wszystkim te szkielety,które miały tylko skórę i kości.
sprawdza sie przysłowie "dziewczyna bez brzucha to jak garnek bez ucha."