MISTRZOWIE URODY: Poznajcie bliżej dotychczasowych liderów z powiatu krotoszyńskiego [ZDJĘCIA]

Marcin Szyndrowski

Już po raz trzeci wybieramy „Mistrzów Urody” w Wielkopolsce. Na powiatowych laureatów głosujemy do 22 marca. Najlepsi zameldują się w wielkim finale wojewódzkim. Poznajcie dziś naszych dotychczasowych liderów.

W kat. FRYZJER ROKU prowadzi Hania Pierunek, Salon Fryzjerski „Hania Styl I Elegancja” z Krotoszyna. Za nią plasują się kolejno: Martyna Drygas, Studio Fryzur „New Look", ul. Różana 2, Krotoszyn; Emilia Grobelna, Fryzjerstwo Damsko-Męskie – Zduny; Katarzyna Tokarz, Salon Fryzjerski; Katarzyna Kosakowska, Hair&Makeup, Słabocin 20;; Dorota Drygas, Salon Fryzjerski „Doriss” z Krotoszyna.

Nasza liderka – Hania Pierunek traktuje swoją pracę jak życiową pasję. Swoją działalność prowadzi od 2,5 roku choć fryzjerką jest już łącznie 9 lat. Każde zlecenie jest dla niej ciekawe i wymagające. Pani Hania uwielbia wyzwania. Poza pracą uwielbia podróżować oraz czytać książki. - Wybrałam ten zawód, ponieważ zawsze interesowałam się fryzjerstwem. Bardzo lubię tworzyć całkowite przemiany wizerunku poprzez nowy kolor oraz strzyżenie. Cudownie jest widzieć błysk w oczach moich zadowolonych klientek. Wtedy mam poczucie, że moja praca ma sens – mówi Hania Pierunek.

W kat. KOSMETYCZKA ROKU prowadzi Dominika Węgrzynowska, „Beauty You” ze Zdun. Za nią plasują się: Sylwia Jerzak, Salon Kosmetyczny w Krotoszynie; Marta Szymańska, Studio Urody „Marcjana” z Kobylina; Magdalena Zaremba, Studio Urody „Madeleine” z Krotoszyna; Izabela Kwiatkowska-Pohl, Diva Studio ze Zdun i Ada Maciejaszek, Salon Urody „Sekret Piękna” z Krotoszyna.

Nasza liderka jest doceniana przez klientki, które z pełną świadomością ją polecają. Często pani Dominika angażuje się w liczne eventy, gdzie stara się pokazać swoje umiejętności. - Dziewczyna ma niesamowity talent. Polecam, najlepsza kosmetyczka jaką znam – pisze jedna z klientek. Inna dodaje: - Piękny manicure hybrydowy, pełen profesjonalizm. Czy mogą być lepsze referencje?

W kat. SALON FRYZJERSKI prowadzi Fryzjerstwo Męskie „Studio Barber” z Krotoszyna. Dalej znajdują się: „Hania Styl i Elegancja”z Krotoszyna. ; Zakład Fryzjerski „Justyna” z Krotoszyna; Usługi Fryzjerskie Ewelina Szczurna z Kobylina; Studio Fryzur Honoraty Bednarek ze Zdun; Studio Fryzjerskie „Life Style” z Krotoszyna; Salon Pielęgnacji Włosów z Krotoszyna przy ul. Klemczaka; Salon Fryzjerski „Violetta” z Biadek; Salon Fryzjerski Katarzyny Tokarz z Krotoszyna; Studio Fryzur „New Look” Martyny Deygas z Krotoszyna; Fryzjerstwo Beaty Jamry-Menzfeld z Krotoszyna; „Atelier” Sławy Wciórki z Krotoszyna; Salon Fryzur „Angelina” z Krotoszyna.

Nasz lider – Studio Barber z Krotoszyna istnieje od 2 lat. Fryzjerstwo to dla załogi zakładu pasja, a Studio to zdecydowanie drugi dom. - Każdy facet znajdzie coś dla siebie: strzyżenie, konturowanie i pielęgnacja brody, golenie królewskie twarzy jak i głowy, profesjonalne kosmetyki no i przede wszystkim taką wyjątkową atmosferę, której brakuje w wielu salonach „damsko-męskich" – mówi Weronika Grzelak, której mąż pomaga w prowadzeniu zakładu. Według niej, współczesne fryzjerstwo męskie bardzo się rozwinęło, nie ma już cięcia na równo. Mężczyźni zaczęli bardzo dbać o siebie. - Klienci cenią nas za to, że każdego traktujemy indywidualnie i każdemu staramy się doradzić jak będzie lepiej wyglądał – dodaje pani Weronika.
Najtrudniejsze zlecenie? - Z wszystkiego idzie „wyjść" ale zawsze ciężko jest przekonać kogoś, kto przychodzi i mówi, że chce zgolić brodę. Wtedy wkraczamy do akcji i staramy się przekonać żeby tego nie robił - przyznam się że w 97 % nam się to udaje – kończy pani Weronika.

W kat. STUDIO URODY ROKU prowadzi Salon Urody „Dotyk Piękna” z Krotoszyna. Dalej plasują się: Salon Kosmetyczny „Venus”ze Zdun; Salon Urody „Angela” z Krotoszyna; Studio Urody „Marcjana” Marty Szymańskiej z Kobylina; Studio Urody „Madeleine” z Krotoszyna; Studio Urody „Efekt” z Krotoszyna; Salon Urody „Sekret Piękna” z Krotoszyna; Salon Urody „Beauty And You” z Krotoszyna; Salon Kosmetyczny „Magda” z Krotoszyna; Fabryka Urody z Krotoszyna.

Nasz lider to salon już mocno zakorzeniony wśród pań. Salon Urody „Dotyk Piękna” znajduje się przy ulicy Koźmińskiej i oferuje dla kobiet bardzo wiele. Szefuje mu aktywna Paulina Marszałek - bardzo doświadczona kosmetyczka, która twierdzi, że aby być dobrą kosmetyczką trzeba nieustannie się doszkalać. - Zawsze lubiłam to robić choć początkowo chciałam zostać architektem. Poniekąd stałam się właśnie architektem, ale wizerunku innych osób - zaczyna Paulina Marszałek. Jak twierdzi dobra kosmetyczka, oprócz doszkalania i zdobywania doświadczenia, musi mieć w sobie to coś, co przyciąga klientki. - W tej pracy podejmuje się różne wyzwania. Czasami zdarzały mi się chwile, że twierdziłam: nie dam rady. Efekt końcowy jednak zawsze był pozytywny - dodaje

W kat. MASAŻYSTA ROKU o państwa głosy walczy z kolei Bartłomiej Nowak z Krotoszyna, który ukończył wiele szkoleń podyplomowych z zakresu terapii manualnej i metod neurofizjologicznych. Wieloletnia praca na szpitalnym oddziale rehabilitacyjnym oraz współpraca z klubami sportowymi pozwala pracować z licznymi problemami. Od kilku lat prowadzi swój gabinet w którym pracuje z pacjentami z bólami stawów obwodowych, kręgosłupa, układu żucia, urazami i wadami postawy.

W kat. STUDIO FITNESS ROKU nasz krotoszyński klub FitnessK-10. Fitness K-10 to doskonałe miejsce do spędzenia wolnego czasu. Wspaniała atmosfera, która panuje w naszym klubie, sprawi, że będziesz chciał pojawiać się u nas codziennie. Grafik zajęć został opracowany zgodnie z oczekiwaniami klientów. Regularne godziny otwarcia klubu zostały dostosowane do Twoich potrzeb. Nasz wykwalifikowany personel przybliży Cię do osiągnięcia celu. To zespół kompetentnych Trenerów Personalnych oraz Instruktorów, którzy z niezwykłym zaangażowaniem prowadzą różnorodne zajęcia, stale pogłębiając swoją wiedzę. Oprócz zajęć grupowych oferujemy Państwu siłownię wyposażoną w markowej jakości sprzęt i podzieloną na: strefę cardio (poprawa ogólnej wydolności organizmu); strefę maszyn siłowych (praca nad wybranymi partiami ciała); strefę wolnych ciężarów (rzeźbienie sylwetki). Istnieje możliwość skorzystania z porad dietetyka jak również z treningów personalnych. Ofertę klubu poszerzają masaże limfatyczne na urządzeniach Rollen LUX B i limfodrenaż, do dyspozycji klubowiczów pozostaje jeszcze bardzo popularna Platforma Wibracyjna.

Zobacz listy nominowanych

Wybierz kategorię - KLIKNIJ i GŁOSUJ:

Fryzjer Roku
Kosmetyczka Roku
Stylistka Paznokci Roku
Salon Fryzjerski Roku
Studio Urody Roku
Linergistka Roku
Make-Up Artist Roku
Masażysta Roku
Dietetyk Roku
Barber Roku
Trener Fitness Roku
Studio Fitness Roku

Możesz jeszcze zgłosić swoich kandydatów do nagrody w plebiscycie!

KLIKNIJ i zgłoś kandydata

Zeszłoroczna edycja akcji była rekordowa pod wieloma względami. W akcji wystartowały licznie osoby i firmy z całej Wielkopolski. Mamy nadzieję, że w tym roku nominowanych będzie jeszcze więcej!

Nominacje można zgłaszać w takich kategoriach:
 • Fryzjer
 • Kosmetyczka
 • Stylistka Paznokci
 • Salon fryzjerski
 • Studio urody
 • Trener personalny
 • Dietetyk
 • Studio Fitness
 • Makeup Artist
 • Linergistka
 • Barber
 • Masażysta

MISTRZOWIE URODY - WAŻNE INFORMACJE DLA UCZESTNIKÓW AKCJI

Ten plebiscyt ma ogromną siłę promocyjną, która co roku rośnie w związku z coraz większą obecnością akcji na Facebooku – mówi Marcin Fuszpaniak, wiceprezes i dyrektor marketingu „Głosu Wielkopolskiego”. – Liczy się nie tylko zwycięstwo, ale nawet sam udział w plebiscycie, bo to doskonała promocja. Liderów rankingów prezentujemy w naszych tytułach prasowych, w internecie i na Facebooku. Wszystkie te publikacje mają bardzo duży zasięg i na pewno warto wykorzystać tę znakomitą okazję do zaprezentowania swoich umiejętności oraz oferowanych usług.

Laureaci plebiscytu odbiorą dyplomy i nagrody na głównej scenie podczas uroczystej Gali, która odbędzie się w sobotę 6 kwietnia na prestiżowych targach kosmetyczno-fryzjerskich Look & beautyVision – największych w Polsce targach branży kosmetyczno-fryzjerskiej organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Targi Look & beautyVision to tysiące nowości, trendy, szkolenia i pokazy gwiazd! Impreza z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Podczas tego wydarzenia profesjonaliści poznają ofertę marek, zdobywają doświadczenie, czerpią inspiracje i rywalizują w prestiżowych konkursach. Każdego roku targi beautyVision odwiedza około 17 tysięcy osób.

Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się 6-7 kwietnia na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w Poznaniu. Na wystawców i odwiedzających czekać będzie łącznie kilkadziesiąt fantastycznych wydarzeń a na stoiskach będzie można znaleźć tysiące produktów w super cenach! **

Tu przeczytasz więcej o tej wielkiej imprezie

**

Nagrody dla Mistrzów

Już po raz trzeci Targom towarzyszy wielki plebiscyt MISTRZOWIE URODY, w którym głosami klientów wybierani są najlepsi z najlepszych aż w 12 kategoriach. Podobnie jak w ubiegłym roku, wręczenie nagród będzie jednym z ważnych punktów programu targów Look & beautyVision.Tu zobaczysz relację z uroczystej gali 2018

Etapy głosowania

W tym roku plebiscyt zostanie przeprowadzony w dwóch etapach. Najpierw osobno w Poznaniu, Kaliszu, Lesznie, Pile, Koninie, Gnieźnie oraz we wszystkich powiatach województwa zostaną przyznane tytuły Fryzjer Roku, Kosmetyczna Roku, Stylistka Paznokci Roku oraz Salon Fryzjerski Roku, Studio Urody Roku. Laureaci w każdej z tych kategorii poza dyplomami i nagrodami zdobędą awans do drugiego etapu głosowania – wojewódzkiego finału, który wyłoni najlepszych w Wielkopolsce. W finale zachowają głosy zdobyte w pierwszym etapie plebiscytu.

Niezależnie od głosowania w powiatach, w sześciu regionach Wielkopolski związanych z Poznaniem, Kaliszem, Lesznem, Piłą, Koninem i Gnieznem wyłonieni zostaną zwycięzcy w kategoriach Studio Fitness Roku i Trener Personalny Roku.

W naszym plebiscycie nagrody zostaną przyznane także w jednym wojewódzkim etapie, w którym nasi Czytelnicy wybiorą laureatów w kategoriach: Makeup Artist Roku, Linergistka Roku, Barber Roku, Masażysta Roku i Dietetyk Roku.

Ważne terminy

 • Etap powiatowy głosowania będzie trwał od piątku 1 marca do piątku 22 marca, do godziny 22. Zwycięzcy awansują do etapu wojewódzkiego zachowując zebrane głosy i numery prefiks.
 • Etap wojewódzki rozpocznie się w poniedziałek 25 marca i potrwa do piątku 29 marca do godziny 21.
 • Zgłoszenia nominacji przyjmujemy do piątku 8 marca.
 • Uroczysta Gala Mistrzów Urody odbędzie się w sobotę 6 kwietnia na prestiżowych targach kosmetyczno-fryzjerskich Look & beautyVision.

Specjalny dodatek do "Głosu Wielkopolskiego"

W tym roku na wszystkich zwycięzców plebiscytu z każdego miasta i powiatu oraz regionu czeka dodatkowa nagroda – prezentacja w specjalnym dodatku do całego nakładu "Głosu Wielkopolskiego". Zaprezentujemy w nim wszystkich zwycięzców plebiscytu. Dołączenie dodatku, który z pewnością stanie się przewodnikiem po usługach z branży URODA w Wielkopolsce, będzie zapowiadane w gazecie i w internecie.

Czekają cenne nagrody!

Fryzjer Roku
etap powiatowy
I miejsce

Fryzjerzy, którzy zdobędą najwięcej głosów w każdym mieście i powiecie otrzymają:

 • Tytuł Fryzjera Roku w mieście lub powiecie
 • Zaproszenie na targi LOOK & Beauty VISION oraz na galę wręczenia nagród Mistrzów Urody
 • Certyfikat Mistrza Urody wręczany podczas uroczystej Gali
 • Zaproszenia na szkolenia fryzjerskie podczas targów
 • Awans do wojewódzkiego finału plebiscytu z zachowaniem głosów zdobytych w pierwszym etapie głosowania

Laureaci miejsc II i III otrzymają Tytuł i dyplom uznania

etap wojewódzki
I miejsce

 • Tytuł, statuetka i Certyfikat Mistrza Urody w oprawie

 • Voucher pobytowy dla 2 osób do Sandra Spa (w Pogorzelicy lub Karpaczu)

  Czytaj więcej o Sandra Spa

 • Voucher do Kliniki Urody Helse Clinic o wartości 1000 zł

  Czytaj więcej o ofercie kliniki

 • Zaproszenie na atrakcyjne szkolenie zawodowe - WS CREATIVE CUT&COLOR Kreatywne i zaawansowane szkolenie z zakresu strzyżeń i koloryzacji damskiej dla osób zaawansowanych

 • Zaproszenie dla dwóch osób na koncert „12 Tenors”, który odbędzie się w Poznaniu w dniu 27 kwietnia br.

II miejsce

 • Tytuł, statuetka i Certyfikat Mistrza Urody w oprawie
 • Voucher pobytowy dla 2 osób do Sandra Spa (w Pogorzelicy lub Karpaczu)
 • Voucher do kliniki urody
 • Zaproszenie dla dwóch osób na koncert „12 Tenors”, który odbędzie się w Poznaniu w dniu 27 kwietnia br.

III miejsce

 • Tytuł, statuetka i Certyfikat Mistrza Urody w oprawie
 • Voucher pobytowy dla 2 osób do Sandra Spa (w Pogorzelicy lub Karpaczu)
 • Voucher do kliniki urody
 • Zaproszenie dla dwóch osób na koncert „12 Tenors”, który odbędzie się w Poznaniu w dniu 27 kwietnia br.

Kosmetyczka Roku i Stylistka Paznokci Roku
etap powiatowy
I miejsce

Kosmetyczki i Stylistki Paznokci z każdego miasta i powiatu, które zdobędą najwięcej głosów, otrzymają:

 • Tytuł Kosmetyczki Roku w mieście lub powiecie / Stylistki Paznokci Roku w mieście lub powiecie
 • Zaproszenie na targi LOOK & Beauty VISION oraz na galę wręczenia nagród Mistrzów Urody
 • Certyfikat Mistrza Urody wręczany podczas uroczystej Gali
 • Zaproszenia na Kongres Kosmetologiczny, który odbywać się będzie podczas targów LOOK & Beauty VISION.
 • Awans do wojewódzkiego finału plebiscytu z zachowaniem głosów zdobytych w pierwszym etapie głosowania

Laureaci miejsc II i III otrzymają Tytuł i Certyfikat Mistrza Urody

etap wojewódzki
I miejsce

 • Tytuł, statuetka i Certyfikat Mistrza Urody w oprawie
 • Voucher pobytowy dla 2 osób do Sandra Spa (w Pogorzelicy lub Karpaczu)
 • Voucher do Kliniki Urody Helse Clinic o wartości 1000 zł
 • Zaproszenie na atrakcyjne szkolenia zawodowe - trzydniowe szkolenie SemilacPLUS Manicure Hybrydowy (stylistka paznokci) i voucher o wartości 1000 zł do Centrum Szkoleniowego Corio (kosmetyczka)
 • Zaproszenie dla dwóch osób na koncert „12 Tenors”, który odbędzie się w Poznaniu w dniu 27 kwietnia br.

II miejsce

 • Tytuł, statuetka i Certyfikat Mistrza Urody w oprawie
 • Voucher pobytowy dla 2 osób do Sandra Spa (w Pogorzelicy lub Karpaczu)
 • Voucher do kliniki urody
 • Zaproszenie dla dwóch osób na koncert „12 Tenors”, który odbędzie się w Poznaniu w dniu 27 kwietnia br.

III miejsce

 • Tytuł, statuetka i Certyfikat Mistrza Urody w oprawie
 • Voucher pobytowy dla 2 osób do Sandra Spa (w Pogorzelicy lub Karpaczu)
 • Voucher do kliniki urody
 • Zaproszenie dla dwóch osób na koncert „12 Tenors”, który odbędzie się w Poznaniu w dniu 27 kwietnia br.

Salon fryzjerski Roku i Salon Urody Roku
etap powiatowy
I miejsce

 • Tytuł Salonu Fryzjerskiego Roku/Salonu Urody Roku w powiecie
 • zaproszenie na targi LOOK & Beauty VISION oraz na galę wręczenia nagród Mistrzów Urody
 • Certyfikat Mistrza Urody wręczany podczas gali na targach Look & Beauty VISION
 • Voucher na reklamę w "Głosie Wielkopolskim" oraz serwisach internetowych www.gloswielkopolski.pl i www.naszemiasto.pl o wartości 3000 złotych
 • Awans do wojewódzkiego finału plebiscytu z zachowaniem głosów zdobytych w pierwszym etapie głosowania

II miejsce

 • Tytuł Salonu Fryzjerskiego Roku/Salonu Urody Roku w powiecie
 • Voucher na reklamę w "Głosie Wielkopolskim" oraz serwisach internetowych www.gloswielkopolski.pl i www.naszemiasto.pl o wartości 2000 złotych

III miejsce

 • Tytuł Salonu Fryzjerskiego Roku/Salonu Urody Roku w powiecie
 • Voucher na reklamę w "Głosie Wielkopolskim" oraz serwisach internetowych www.gloswielkopolski.pl i www.naszemiasto.pl o wartości 1000 złotych

etap wojewódzki
I miejsce

 • Tytuł, statuetka i Certyfikat Mistrza Urody w oprawie
 • Voucher na reklamę w "Głosie Wielkopolskim" oraz serwisach internetowych www.gloswielkopolski.pl i www.naszemiasto.pl o wartości 5000 złotych

II miejsce

 • Tytuł, statuetka i Certyfikat Mistrza Urody w oprawie
 • Voucher na reklamę w "Głosie Wielkopolskim" oraz serwisach internetowych www.gloswielkopolski.pl i www.naszemiasto.pl o wartości 3000 złotych

III miejsce

 • Tytuł, statuetka i Certyfikat Mistrza Urody w oprawie
 • Voucher na reklamę w "Głosie Wielkopolskim" oraz serwisach internetowych www.gloswielkopolski.pl i www.naszemiasto.pl o wartości 2000 złotych

Trener Personalny Roku
etap regionalny
I miejsce

 • Tytuł Trenera Personalnego Roku w regionie
 • Zaproszenie na targi LOOK & Beauty VISION oraz na galę wręczenia nagród Mistrzów Urody
 • Certyfikat Mistrza Urody wręczany podczas gali na targach Look & Beauty VISION
 • Zaproszenia na majowe targi Fit Expo
 • Awans do wojewódzkiego finału plebiscytu z zachowaniem głosów zdobytych w pierwszym etapie głosowania

Laureaci miejsc II i III otrzymają Tytuł i Certyfikat Mistrza Urody

etap wojewódzki
I miejsce

 • Tytuł, statuetka i Certyfikat Mistrza Urody w oprawie
 • Voucher pobytowy dla 2 osób do Sandra Spa (w Pogorzelicy lub Karpaczu)
 • Voucher do Kliniki Urody Helse Clinic o wartości 1000 zł
 • Zaproszenie dla dwóch osób na koncert „12 Tenors”, który odbędzie się w Poznaniu w dniu 27 kwietnia br.
 • Zaproszenie na atrakcyjne szkolenie zawodowe - PFS® Dietetyka Base. Jeśli chcesz być najlepszym trenerem, to musisz wiedzieć, że osoby które poprowadzisz powierzają Ci swoją metamorfozę, liczą na sukces, który musisz z nimi uzyskać - w tym pomoże ci szkolenie!

II i III miejsce

 • Tytuł, statuetka i Certyfikat Mistrza Urody w oprawie
 • Voucher pobytowy dla 2 osób do Sandra Spa (w Pogorzelicy lub Karpaczu)
 • Voucher do kliniki urody
 • Zaproszenie dla dwóch osób na koncert „12 Tenors”, który odbędzie się w Poznaniu w dniu 27 kwietnia br.

Studio Fitness Roku
etap regionalny
I miejsce

 • Tytuł Studia Fitness Roku w regionie
 • Zaproszenie na targi LOOK & Beauty VISION oraz na galę wręczenia nagród Mistrzów Urody
 • Certyfikat Mistrza Urody wręczany podczas gali na targach Look & Beauty VISION
 • Zaproszenia na majowe targi Fit Expo
 • Awans do wojewódzkiego finału plebiscytu z zachowaniem głosów zdobytych w pierwszym etapie głosowania
 • Voucher na reklamę w "Głosie Wielkopolskim" oraz serwisach internetowych www.gloswielkopolski.pl i www.naszemiasto.pl o wartości 3000 złotych

II miejsce

 • Tytuł Studia Fitness Roku w regionie i Certyfikat Mistrza Urody
 • Zaproszenie na targi LOOK & Beauty VISION
 • Voucher na reklamę w "Głosie Wielkopolskim" oraz serwisach internetowych www.gloswielkopolski.pl i www.naszemiasto.pl o wartości 2000 złotych

III miejsce

 • Tytuł Studia Fitness Roku w regionie i Certyfikat Mistrza Urody
 • Zaproszenie na targi LOOK & Beauty VISION
 • Voucher na reklamę w "Głosie Wielkopolskim" oraz serwisach internetowych www.gloswielkopolski.pl i www.naszemiasto.pl o wartości 1000 złotych

etap wojewódzki
I miejsce

 • Tytuł, statuetka i Certyfikat Mistrza Urody w oprawie
 • Zaproszenie na targi LOOK & Beauty VISION oraz na galę wręczenia nagród Mistrzów Urody
 • Voucher na reklamę w "Głosie Wielkopolskim" oraz serwisach internetowych www.gloswielkopolski.pl i www.naszemiasto.pl o wartości 5000 złotych

II miejsce

 • Tytuł i Certyfikat Mistrza Urody w oprawie
 • Voucher na reklamę w "Głosie Wielkopolskim" oraz serwisach internetowych www.gloswielkopolski.pl i www.naszemiasto.pl o wartości 3000 złotych

III miejsce

 • Tytuł i Certyfikat Mistrza Urody w oprawie
 • Voucher na reklamę w "Głosie Wielkopolskim" oraz serwisach internetowych www.gloswielkopolski.pl i www.naszemiasto.pl o wartości 2000 złotych

Dietetyk Roku
etap wojewódzki
I miejsce

 • Tytuł, statuetka i Certyfikat Mistrza Urody w oprawie
 • Zaproszenie na targi LOOK & Beauty VISION oraz na galę wręczenia nagród Mistrzów Urody
 • Voucher pobytowy dla 2 osób do Sandra Spa (w Pogorzelicy lub Karpaczu)
 • Voucher do Kliniki Urody Helse Clinic o wartości 1000 zł
 • Zaproszenie dla dwóch osób na koncert „12 Tenors”, który odbędzie się w Poznaniu w dniu 27 kwietnia br.
 • Zaproszenie na atrakcyjne szkolenie zawodowe - Zaawansowany kurs dietetyki – 60 godzin dydaktycznych, po ukończeniu kursu otrzymuje się zaświadczenie MEN o ukończeniu kursu zaawansowanego oraz zaświadczenie Akademii Dietetyki z Akredytacją Kuratorium Oświaty.

II i III miejsce

 • Tytuł i Certyfikat Mistrza Urody w oprawie
 • Voucher pobytowy dla 2 osób do Sandra Spa (w Pogorzelicy lub Karpaczu)
 • Voucher do kliniki urody
 • Zaproszenie dla dwóch osób na koncert „12 Tenors”, który odbędzie się w Poznaniu w dniu 27 kwietnia br.

Makeup Artist Roku
etap wojewódzki
I miejsce

 • Tytuł, statuetka i Certyfikat Mistrza Urody w oprawie
 • Zaproszenie na targi LOOK & Beauty VISION oraz na galę wręczenia nagród Mistrzów Urody
 • Zaproszenia na Kongres Kosmetologiczny
 • Voucher pobytowy dla 2 osób do Sandra Spa (w Pogorzelicy lub Karpaczu)
 • Voucher do Kliniki Urody Helse Clinic o wartości 1000 zł
 • Zaproszenie na atrakcyjne szkolenie zawodowe - voucher o wartości 1000 zł do Centrum Szkoleniowego Corio
 • Zaproszenie dla dwóch osób na koncert „12 Tenors”, który odbędzie się w Poznaniu w dniu 27 kwietnia br.

II i III miejsce

 • Tytuł i Certyfikat Mistrza Urody w oprawie
 • Zaproszenie na targi LOOK & Beauty VISION
 • Zaproszenia na Kongres Kosmetologiczny
 • Voucher pobytowy dla 2 osób do Sandra Spa (w Pogorzelicy lub Karpaczu)
 • Voucher do kliniki urody
 • Zaproszenie dla dwóch osób na koncert „12 Tenors”, który odbędzie się w Poznaniu w dniu 27 kwietnia br.

Linergistka Roku
etap wojewódzki
I miejsce

 • Tytuł, statuetka i Certyfikat Mistrza Urody w oprawie
 • Zaproszenie na targi LOOK & Beauty VISION oraz na galę wręczenia nagród Mistrzów Urody
 • Zaproszenia na Kongres Kosmetologiczny
 • Voucher pobytowy dla 2 osób do Sandra Spa (w Pogorzelicy lub Karpaczu)
 • Voucher do Kliniki Urody Helse Clinic o wartości 1000 zł
 • Zaproszenie dla dwóch osób na koncert „12 Tenors”, który odbędzie się w Poznaniu w dniu 27 kwietnia br.
 • Voucher o wartości 1000 zł do Centrum Szkoleniowego Corio

II i III miejsce

 • Tytuł, statuetka i Certyfikat Mistrza Urody w oprawie
 • Zaproszenie na targi LOOK & Beauty VISION
 • Zaproszenia na Kongres Kosmetologiczny
 • Voucher pobytowy dla 2 osób do Sandra Spa (w Pogorzelicy lub Karpaczu)
 • Voucher do kliniki urody
 • Zaproszenie dla dwóch osób na koncert „12 Tenors”, który odbędzie się w Poznaniu w dniu 27 kwietnia br.

Barber Roku
etap wojewódzki
I miejsce

 • Tytuł, statuetka i Certyfikat Mistrza Urody w oprawie
 • Zaproszenie na targi LOOK & Beauty VISION oraz na galę wręczenia nagród Mistrzów Urody
 • Zaproszenie na szkolenia fryzjerskie, które odbędą się podczas Targów Look Beauty Vision
 • Voucher pobytowy dla 2 osób do Sandra Spa (w Pogorzelicy lub Karpaczu)
 • Voucher do Kliniki Urody Helse Clinic o wartości 1000 zł
 • Zaproszenie dla dwóch osób na koncert „12 Tenors”, który odbędzie się w Poznaniu w dniu 27 kwietnia br.

II i III miejsce

 • Tytuł, statuetka i Certyfikat Mistrza Urody w oprawie
 • Zaproszenie na targi LOOK & Beauty VISION
 • Zaproszenia na szkolenia fryzjerskie, które odbędą się podczas Targów Look Beauty Vision.
 • Voucher pobytowy dla 2 osób do Sandra Spa (w Pogorzelicy lub Karpaczu)
 • Voucher do kliniki urody
 • Zaproszenie dla dwóch osób na koncert „12 Tenors”, który odbędzie się w Poznaniu w dniu 27 kwietnia br.

Masażysta Roku
etap wojewódzki
I miejsce

 • Tytuł, statuetka i Certyfikat Mistrza Urody w oprawie
 • Zaproszenie na targi LOOK & Beauty VISION oraz na galę wręczenia nagród Mistrzów Urody
 • Zaproszenia na majowe targi Fit Expo oraz na Fit Expo Conference
 • Voucher pobytowy dla 2 osób do Sandra Spa (w Pogorzelicy lub Karpaczu)
 • Voucher do Kliniki Urody Helse Clinic o wartości 1000 zł
 • Zaproszenie dla dwóch osób na koncert „12 Tenors”, który odbędzie się w Poznaniu w dniu 27 kwietnia br.

II i III miejsce

 • Tytuł, statuetka i Certyfikat Mistrza Urody w oprawie
 • Zaproszenie na targi LOOK & Beauty VISION
 • Zaproszenia na majowe targi Fit Expo oraz na Fit Expo Conference
 • Voucher pobytowy dla 2 osób do Sandra Spa (w Pogorzelicy lub Karpaczu)
 • Voucher do kliniki urody
 • Zaproszenie dla dwóch osób na koncert „12 Tenors”, który odbędzie się w Poznaniu w dniu 27 kwietnia br.

Regulamin plebiscytu przeczytasz tutaj

Informacji o akcji Mistrzowie Urody 2018
udziela Tomasz Kierstan pod numerem telefonu 502 499 779
e-mail: plebiscyt@glos.com

Wideo

polecane: Flesz: Więzienie za przekręcanie liczników

Więcej na temat:

Wybrane dla Ciebie

Powiązane

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3