We wtorek, 10 października w Krotoszyńskiej Bibliotece Publicznej im. Arkadego Fiedlera odbyło się spotkanie z poezją i muzyką pod hasłem „Miłość, przyjaźń, tolerancja" w ramach obchodów Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego.

Na samym początku swoje dzieła zaprezentowała Małgorzata Urbańska. Publicznością szczególnie wzruszył wiersz pn. „Matka", który był o mamie autorki. Następnie uczniowie Zespołu Szkól Specjalnych w Krotoszynie zaprezentował kilka wierszy Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego. Członkowie Środowiskowego Domu Samopomocy zaprezentowali dzieła mówiące o miłości. Uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej również wzruszyli gości spotkania. Z kolei mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Baszkowie przypomnieli sylwetkę Edwarda Stachury w przerwach recytując jego wiersze. Na zakończenie wystąpił redaktor naczelny „Życia Krotoszyna" Marcin Szyndrowski prezentując cztery swoje utwory w wersji akustycznej, które na co dzień wykonuje w wersji rockowej ze swoim bandem, który zwie się „Pan Przecinek & Zespół Depresyjny".Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!