Łukasz Kaczmarek Łukasz Kaczmarek

(© Arch. Cuprum )

Dokładnie w czwartek, 24 sierpnia, rozpoczęły się Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej mężczyzn 2017. Selekcjoner reprezentacji Polski Ferdinado De Giorgi powołał do kadry krotoszynianina Łukasza Kaczmarka, grającego na pozycji atakującego.

23-letni Kaczmarek występował dotychczas w drużynach SMS PZPS Łódź, Victoria Wałbrzych, obecnie jest zawodnikiem Cuprum Lubin. Początkowo przez kilka lat grał jako przyjmujący, dopiero w Lubinie przesunięto go do ataku, co okazało się bardzo trafnym posunięciem. Łukasz jest utalentowanym siatkarzem. W 2011 roku z Maciejem Kosiakiem zdobył tytuł Mistrzów Świata juniorów w siatkówce plażowej. W tym samym roku wraz Sebastianem Kaczmarkiem został Mistrzem Europy w siatkówce plażowej do lat 18. W 2012 roku wraz z Sebastianem Kaczmarkiem został srebrnym medalistą Mistrzostw Świata w Piłce Plażowej juniorów do lat 19 w cypryjskiej Larnace. Trzymamy kciuki za występy na Mistrzostwach Europy.center>

Siatkówka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!